czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Magazyn

Uwierz w sukces

Dodano: 29 maja 2003, 13:05
Autor: (ALF)

Sławny Biznesmen Zbigniew Niemczycki oraz mistrzowie olimpijscy Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski i Adam Małysz zagrali w videoklipie do nowej płyty lubelskiego zespołu Tip-Top „Uwierz w sukces”.d – Dla dzieci praca z tak znanymi Polakami była nie tylko ogromną przygodą i radością, ale też odnalezieniem wzorów do naśladowania w życiu – opowiada piosenkarka, autorka tekstów i założycielka zespołu Jolanta Arnal. – To było dla nich
zupełnie nowe doświadczenie.
Dotychczas występowały często, ale w konkursach i na koncertach, także charytatywnych. Na Dzień Dziecka będą znów śpiewały dla swoich rówieśników, małych pacjentów kliniki dziecięcej w Lublinie.
Być może uda się im, wraz z muzyką, przekazać im swoją radość i energię oraz przesłanie swojej nowej płyty i videoklipu. Część zdjęć do niego nagrano na lotnisku w Góraszce. Sceny z najlepszym narciarskim skoczkiem świata, powstały w jego rodzinnej miejscowości. Tam też Adam Małysz wręczył zespołowi puchar za zajęcie pierwszego miejsca w zakończonym przed tygodniem Festiwalu Piosenki Skocznej w Wiśle.
Zespół Tip-Top to
piętnaścioro dzieci z Lublina w wieku 7-13 lat.
Śpiewają razem już od dwóch lat. Dodatkowym atutem ich występów jest barwna i dynamiczna choreografia, którą przygotowuje dla nich Julia Sim. A liczni przyjaciele chętnie służą pomocą, także finansową przy organizacji występów.
I najwyraźniej ich śpiew i taniec zachwyca publiczność nie tylko w Wiśle. Można ich zobaczyć w telewizyjnych programach 5-10-15 i Teleranku, na licznych koncertach w całym kraju. Wakacje spędzą koncertując w nadmorskich kurortach.
Artystyczne życie nie jest jednak dla zdolnych lublinian barierą w nauce. Ani częste próby, ani występy nie mogą bowiem przeszkodzić im w zdobyciu edukacji. W końcu jest ona niezbędna w drodze do sukcesu. A Tip-Top dedykuje swoje melodyjne piosenki wszystkim, którzy do niego dążą i
wszystkim, którym brakuje wiary w siebie.
Na płycie „Uwierz w sukces” śpiewają o rodzicach, o zdrowiu i radzą: „Nie martw się”. Za kilka dni będzie można też zobaczyć ich nowy videoklip z polskimi ludźmi sukcesu w programie TVN „Co za tydzień” i w „Echach Stadionów” w TVP1.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24