niedziela, 25 marca 2018 r.

Mieszkanie za czytanie

Po pierwsze: prenumerata, po drugie: kupony

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 listopada 2013, 16:08

Jeśli zbierasz kupony od początku naszej loterii, masz już trzy komplety. Nie przegap pierwszego losowania nagród – to już w listopadzie. Jeśli chcesz mieć wszystkie kupony – zamów prenumeratę Dziennika Wschodniego.

A prenumerata to gwarancja zebrania wszystkich kuponów w loterii i większa szansa na wygranie dwupokojowego
mieszkania na osiedlu Nowy Felin w Lublinie. Jest o co walczyć. Na uczestników naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”, która trwa od 20 września, oprócz mieszkania, które buduje Interbud – Lublin SA są pieniądze – ponad 18 tys. zł.

Aby wziąć udział w zabawie, nasi Czytelnicy (którzy mają ukończone18 lat) muszą wycinać kupony publikowane w gazecie, zebrać z nich zestaw minimum 10 kolejnych i taki komplet przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii (Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie).

Nowością w tym roku jest to, że osoba, która zaprenumeruje Dziennik Wschodni na minimum miesiąc (w czasie trwania loterii) otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Stanowi ona równowartość zestawu 10 kuponów wyciętych z gazety. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd. Karty Prenumeratora przysługują też osobom, które zamówiły prenumeratę na miesiące wrzesień–grudzień.

Karty są do odbioru w redakcji Dziennika Wschodniego (wydają je pracownicy Biura Loterii na podstawie oryginalnych dowodów wpłaty. Dowody wpłaty można również przesłać do nas pocztą, a karty odeślemy pod wskazany adres). Uwaga! Kto chce, by jego kupony (i Karty Prenumeratora) wzięły udział w pierwszym losowaniu nagród w naszej loterii musi je przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii do 27 listopada, do godz. 15.00.

Pierwsze z trzech zaplanowanych losowań odbędzie się 28 listopada tego roku. Będzie w nim można wygrać jedną nagrodę w wysokości 5 tys. zł, dwie nagrody warte 500 zł każda i siedem nagród po 300 zł każda. Wszystkie kupony i Karty Prenumeratora biorące udział w pierwszym losowaniu (te które zostaną wylosowane też) – wracają do puli i będą brały udział w kolejnych losowaniach naszej loterii. Kto chce mieć pewność, że nie przegapi żadnego kuponu i bez problemu uzbiera kolejne zestawy może zaprenumerować Dziennik Wschodni.

Jak zamówić prenumeratę

Zamówienia na grudzień (i kolejne miesiące) można składać w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie do 18 listopada. Do 19 listopada można to zrobić w urzędzie pocztowym lub u listonosza (ale tylko na grudzień). Jeśli masz jakieś pytania związane z prenumeratą – zadzwoń, tel. 81 46 26 839 lub 81 46 26 835

CENA PRENUMERATY

– Grudzień – 26 zł + 1 KARTA PRENUMERATORA
– Grudzień-marzec (do końca trwania naszej loterii) – 110 zł + 4 KARTY PRENUMERATORA
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!