Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Moto

13 czerwca 2018 r.
18:29

Będzie można prowadzić samochód bez prawa jazdy. Jest jedno "ale"

Autor: Zdjęcie autora p.p.
115 31 A A

Będzie można prowadzić samochód nie mając prawa jazdy, ale tylko pod nadzorem najbliższych, np. rodziców – zapowiada Ministerstwo Infrastruktury. Zawodowi instruktorzy jazdy, które nie są do tego pomysłu przekonani.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jazdy „z osobą towarzyszącą” byłyby dostępne wyłącznie dla tych, którzy starają się prawo jazdy kategorii B. Byłyby możliwe tylko do czasu zdania egzaminu jako jazdy dodatkowe. W taki sposób mogłyby siadać za kierownicą wyłącznie osoby, które mają co najmniej 17 lat oraz skończyły teoretyczną i praktyczną część kursu w ośrodku szkolenia kierowców.

Także osoba pilnująca „kursanta” musiałaby spełniać określone wymagania. – Musi mieć prawo jazdy kategorii B od co najmniej 5 lat i pozostawać w pierwszym stopniu pokrewieństwa z osobą szkoloną – mówi Szymon Huptyś, rzecznik prasowy Ministerstwa Infrastruktury.

Oznacza to, że praktycznych lekcji mogłaby udzielać matka lub siostra, ojciec lub brat. Samochód musiałby być także odpowiednio oznakowany. – To dobre rozwiązanie, powszechnie stosowane w krajach Europy Zachodniej – komentuje Jan z Lublina, ojciec dwójki młodych ludzi szykujących się do kursu na prawo jazdy.

Ale zawodowi instruktorzy do pomysłu resortu podchodzą ostrożnie. – Polacy w większości mają nikłe pojęcie o przepisach ruchu drogowego, to czego nauczą młodych kierowców? – pyta Maciej Kulka, właściciel szkoły nauki jazdy w Lublinie. – Wbrew powszechnej opinii w zachodniej Europie ta forma nauki wcale nie jest aż tak popularna. Ludzie wolą korzystać z profesjonalnych ośrodków. Nie wiadomo też, jak podejdą do tego firmy ubezpieczeniowe i czy nie będą zastosują nadzwyczajnych zwyżek w przypadku prywatnych samochodów używanych do nauki jazdy.

Ministerstwo podkreśla, że dopiero pracuje nad nowymi przepisami. – Jest więc jeszcze za wcześnie, aby przedstawić ostateczny kształt tych zmian – zastrzega rzecznik resortu.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jajco / 13 czerwca 2018 o 19:05
+1
Na zachodzie juz jest to dawno instruktorzy nie sa za ty bo straca robote bo po co komus placic jak moze go ktos z rodziny uczyc jezdzic pewnie znajdzie sie tuaj duzo przeciwnikow ale to patole
Avatar
Gość / 5 dni temu o 22:30
Beeee... i fujjjj, jak tak można dyskryminować instruktorów. Żeby tak Seba z oćcem Januszem po mieście się doszkalali, może jeszcze egzaminy we własnym aucie, toż zdawalność wzrośnie, kasa na ryj poleci okropność. Na nic to. Powinni raczej wprowadzić że każdy co zdał to nie może innym autem jeździć niż tym co na egzaminie, a jak chce innym to jazda z instruktorem, tak z 5 no 10 godzin.
Avatar
draywer / 5 dni temu o 06:53
Kazdy kursant chcacy miec prawo jazdy musi ukonczyc szkolenie teoretyczne i praktyczne w/g programu ale jak kazdemu wiadomo jest to tylko poczatek do dalszej nauki ale z tym to roznie bywa.W Polsce powinnismy uczyc sie od brytyjczykow gdzie poczatkujacy kierowca musi jezdzic i uczyc sie od bardziej doswiadczonego czlonka rodziny lub znajomego.Dawno temu uczeszalem na kurs samochodowy a uczyli mnie inzynierowie o wielkim doswiadczeniu,mam wszystkie kategorie bylem instruktorem,nauczycielem i wiem ile czasu potrzeba zeby miec czyste sumienie,ze nauczylem tego co na zawsze zapamieta co mu przekazalem i nie doprowadzi do kolizji w poczatkach juz za kierownica.Jak zawsze dalsze losy kierowcy zaleza od wlasnego rozumu i szczescia,ze inny niedouczony nie doprowadzi do nieszczescia.
Kazdy kursant chcacy miec prawo jazdy musi ukonczyc szkolenie teoretyczne i praktyczne w/g programu ale jak kazdemu wiadomo jest to tylko poczatek do dalszej nauki ale z tym to roznie bywa.W Polsce powinnismy uczyc sie od brytyjczykow gdzie poczatkujacy kierowca musi jezdzic i uczyc sie od bardziej doswiadczonego czlonka rodziny lub znajomego.Dawno temu uczeszalem na kurs samochodowy a uczyli mnie inzynierowie o wielkim doswiadczeniu,mam wszystkie kategorie bylem instruktorem,nauczycielem i wiem ile czasu potrzeba zeby miec czyste sumienie,z... rozwiń
Avatar
Karola / 14 czerwca 2018 o 20:11
Proponuję zastanowić się kto ponosić będzie odpowiedzialność za wypadek kursant który nie ma uprawnień czy rodzic który nie był kierującym wszystko jest fajnie do czasu kiedy nie dochodzi do tragedii a u nas w Polsce ginie prawie 6 osób dziennie na drogach a rodzicą radzę dzieci na naukę przekazać instruktorą nauki jazdy a większość z nich ma duże doświadczenie i są wstanie w kryzysowej sytuacji skutecznie pomóc maja wiedzę jakie odruchy maja kursanci na 5 godz 15 godz i 30 godz lekcyjnej. A tak naprawdę w wielu krajach jest szacunek do przepisów więc takie rzeczy się sprawdzają a u nas trąbi się na naukę jazdy a co mówić o reszcie. A jak tak dalej pójdzie to minister niedługo pozwoli nam na rehabilitację naszych bliskich po urazach po co płacić profesjonalistą.
Proponuję zastanowić się kto ponosić będzie odpowiedzialność za wypadek kursant który nie ma uprawnień czy rodzic który nie był kierującym wszystko jest fajnie do czasu kiedy nie dochodzi do tragedii a u nas w Polsce ginie prawie 6 osób dziennie na drogach a rodzicą radzę dzieci na naukę przekazać instruktorą nauki jazdy a większość z nich ma duże doświadczenie i są wstanie w kryzysowej sytuacji skutecznie pomóc maja wiedzę jakie odruchy maja kursanci na 5 godz 15 godz i 30 godz lekcyjnej. A tak naprawdę w wielu krajach jest szacunek do prze... rozwiń
Avatar
Gość / 14 czerwca 2018 o 14:40
Instruktorzy nie chcą? Dla czego?? Bo kasa się nie bedzie zgadzała a teraz uczą żeby coś nauczyć ale dodatkowe godzinki też by były!! Powinno wejść w życie nawet od dziś !
Avatar
Patrycja / 14 czerwca 2018 o 11:13
Witam, chce się podzielić swoim doświadczeniem. Mieszkam na Wyspach od 7 lat i tutaj jest to powszechnie stosowana metoda z której korzysta bardzo wielu uczących się. Mój mąż również zdawał prawo jazdy w UK i uczy się ze mną a u instruktora wzią tylko 2 godziny aby zapoznać się z tutejszymi "smaczkami", zdał za pierwszym razem NASZYM SAMOCHODEM! I to jest kolejna dobra rzecz która mogła by być zmieniona aby był wybór jakim autem chce się zdawać swoim czy WORDU Pozdrawiam
Avatar
Gość / 14 czerwca 2018 o 10:44
Przyszły kierowca ma być nauczony porządnej jazdy,ze stosowaniem przepisów w praktyce,ale tych z którymi na bieżąco się styka,a nie jakichś haczyków na potrzeby organizatorów kursów .To powinno byc podstawą zdania egazaminu i wydania dokumentu,który będzie dowodem na pełną odpowiedzialność za zdarzenia.Wszelkie pośrednie pomysły nie są warte funta kłaków!
Avatar
misia / 14 czerwca 2018 o 10:28
bardzo zły pomysł, bo nie każdy jeżdzi perfekcyjnie i nie każdy umie kogoś nauczyć może jedynie coś poprawić ,podpowiedzieć - zostawmy to instruktorą nauki jazdy to jest ich zawód i najlepiej się do tego nadają, nie wprowadzajmy zamentu bo za chwile nauczyciel będzie lekarzem i będzie leczył ludzi, a tak wogóle to jaki problem iść na prawo jazdy nauczyć się i jezdzić ja sama zdawałam kilka razy brałam mnóstwo jazd dodatkowych i mam już kilkanaście lat prawko lubię jeżdzić, myślę ze jeżdze dobrze i pewnie się czuję , moj tata jest zawodowym kierowcą, ale nigdy mnie nie uczył jeżdzić bo do nauki jazdy się nienadaje, więc tylko instruktorzy
bardzo zły pomysł, bo nie każdy jeżdzi perfekcyjnie i nie każdy umie kogoś nauczyć może jedynie coś poprawić ,podpowiedzieć - zostawmy to instruktorą nauki jazdy to jest ich zawód i najlepiej się do tego nadają, nie wprowadzajmy zamentu bo za chwile nauczyciel będzie lekarzem i będzie leczył ludzi, a tak wogóle to jaki problem iść na prawo jazdy nauczyć się i jezdzić ja sama zdawałam kilka razy brałam mnóstwo jazd dodatkowych i mam już kilkanaście lat prawko lubię jeżdzić, myślę ze jeżdze dobrze i pewnie się czuję , moj tata jest zawodowym k... rozwiń
Avatar
Arek / 14 czerwca 2018 o 09:32
Po pierwsze, byk w nagłówku artykule, .. ,,Zawodowi instruktorzy jazdy, które nie są do tego pomysłu przekonani." Powinno być , " zawodowi instruktorzy jazdy nie są do tego pomysłu przekonani" a co do jazdy , w UK można jeździć małoletniemu od 16 roku życia z osoba dorosła ale musi być dopisany do ubezpieczenia np przy ojcu,mamie, bracie.. i musi być samochód oznaczony czerwona litera " L" z tyłu i z przodu.
Avatar
Gość / 14 czerwca 2018 o 08:39
Jestem za. A co do kultury jazdy to w Pl jest fatalna i tu jest problem. Myślę że ci sami którzy piszą o nieprawidłowej jeździe sami często tak samo się zachowują. A jazda 50 po Lublinie tak jak i zwalnianie na żółtym to fikcja.
Avatar
Gość / 5 dni temu o 22:30
Beeee... i fujjjj, jak tak można dyskryminować instruktorów. Żeby tak Seba z oćcem Januszem po mieście się doszkalali, może jeszcze egzaminy we własnym aucie, toż zdawalność wzrośnie, kasa na ryj poleci okropność. Na nic to. Powinni raczej wprowadzić że każdy co zdał to nie może innym autem jeździć niż tym co na egzaminie, a jak chce innym to jazda z instruktorem, tak z 5 no 10 godzin.
Avatar
draywer / 5 dni temu o 06:53
Kazdy kursant chcacy miec prawo jazdy musi ukonczyc szkolenie teoretyczne i praktyczne w/g programu ale jak kazdemu wiadomo jest to tylko poczatek do dalszej nauki ale z tym to roznie bywa.W Polsce powinnismy uczyc sie od brytyjczykow gdzie poczatkujacy kierowca musi jezdzic i uczyc sie od bardziej doswiadczonego czlonka rodziny lub znajomego.Dawno temu uczeszalem na kurs samochodowy a uczyli mnie inzynierowie o wielkim doswiadczeniu,mam wszystkie kategorie bylem instruktorem,nauczycielem i wiem ile czasu potrzeba zeby miec czyste sumienie,ze nauczylem tego co na zawsze zapamieta co mu przekazalem i nie doprowadzi do kolizji w poczatkach juz za kierownica.Jak zawsze dalsze losy kierowcy zaleza od wlasnego rozumu i szczescia,ze inny niedouczony nie doprowadzi do nieszczescia.
Kazdy kursant chcacy miec prawo jazdy musi ukonczyc szkolenie teoretyczne i praktyczne w/g programu ale jak kazdemu wiadomo jest to tylko poczatek do dalszej nauki ale z tym to roznie bywa.W Polsce powinnismy uczyc sie od brytyjczykow gdzie poczatkujacy kierowca musi jezdzic i uczyc sie od bardziej doswiadczonego czlonka rodziny lub znajomego.Dawno temu uczeszalem na kurs samochodowy a uczyli mnie inzynierowie o wielkim doswiadczeniu,mam wszystkie kategorie bylem instruktorem,nauczycielem i wiem ile czasu potrzeba zeby miec czyste sumienie,z... rozwiń
Avatar
Karola / 14 czerwca 2018 o 20:11
Proponuję zastanowić się kto ponosić będzie odpowiedzialność za wypadek kursant który nie ma uprawnień czy rodzic który nie był kierującym wszystko jest fajnie do czasu kiedy nie dochodzi do tragedii a u nas w Polsce ginie prawie 6 osób dziennie na drogach a rodzicą radzę dzieci na naukę przekazać instruktorą nauki jazdy a większość z nich ma duże doświadczenie i są wstanie w kryzysowej sytuacji skutecznie pomóc maja wiedzę jakie odruchy maja kursanci na 5 godz 15 godz i 30 godz lekcyjnej. A tak naprawdę w wielu krajach jest szacunek do przepisów więc takie rzeczy się sprawdzają a u nas trąbi się na naukę jazdy a co mówić o reszcie. A jak tak dalej pójdzie to minister niedługo pozwoli nam na rehabilitację naszych bliskich po urazach po co płacić profesjonalistą.
Proponuję zastanowić się kto ponosić będzie odpowiedzialność za wypadek kursant który nie ma uprawnień czy rodzic który nie był kierującym wszystko jest fajnie do czasu kiedy nie dochodzi do tragedii a u nas w Polsce ginie prawie 6 osób dziennie na drogach a rodzicą radzę dzieci na naukę przekazać instruktorą nauki jazdy a większość z nich ma duże doświadczenie i są wstanie w kryzysowej sytuacji skutecznie pomóc maja wiedzę jakie odruchy maja kursanci na 5 godz 15 godz i 30 godz lekcyjnej. A tak naprawdę w wielu krajach jest szacunek do prze... rozwiń
Avatar
Gość / 14 czerwca 2018 o 14:40
Instruktorzy nie chcą? Dla czego?? Bo kasa się nie bedzie zgadzała a teraz uczą żeby coś nauczyć ale dodatkowe godzinki też by były!! Powinno wejść w życie nawet od dziś !
Avatar
Patrycja / 14 czerwca 2018 o 11:13
Witam, chce się podzielić swoim doświadczeniem. Mieszkam na Wyspach od 7 lat i tutaj jest to powszechnie stosowana metoda z której korzysta bardzo wielu uczących się. Mój mąż również zdawał prawo jazdy w UK i uczy się ze mną a u instruktora wzią tylko 2 godziny aby zapoznać się z tutejszymi "smaczkami", zdał za pierwszym razem NASZYM SAMOCHODEM! I to jest kolejna dobra rzecz która mogła by być zmieniona aby był wybór jakim autem chce się zdawać swoim czy WORDU Pozdrawiam
Avatar
Gość / 14 czerwca 2018 o 10:44
Przyszły kierowca ma być nauczony porządnej jazdy,ze stosowaniem przepisów w praktyce,ale tych z którymi na bieżąco się styka,a nie jakichś haczyków na potrzeby organizatorów kursów .To powinno byc podstawą zdania egazaminu i wydania dokumentu,który będzie dowodem na pełną odpowiedzialność za zdarzenia.Wszelkie pośrednie pomysły nie są warte funta kłaków!
Avatar
misia / 14 czerwca 2018 o 10:28
bardzo zły pomysł, bo nie każdy jeżdzi perfekcyjnie i nie każdy umie kogoś nauczyć może jedynie coś poprawić ,podpowiedzieć - zostawmy to instruktorą nauki jazdy to jest ich zawód i najlepiej się do tego nadają, nie wprowadzajmy zamentu bo za chwile nauczyciel będzie lekarzem i będzie leczył ludzi, a tak wogóle to jaki problem iść na prawo jazdy nauczyć się i jezdzić ja sama zdawałam kilka razy brałam mnóstwo jazd dodatkowych i mam już kilkanaście lat prawko lubię jeżdzić, myślę ze jeżdze dobrze i pewnie się czuję , moj tata jest zawodowym kierowcą, ale nigdy mnie nie uczył jeżdzić bo do nauki jazdy się nienadaje, więc tylko instruktorzy
bardzo zły pomysł, bo nie każdy jeżdzi perfekcyjnie i nie każdy umie kogoś nauczyć może jedynie coś poprawić ,podpowiedzieć - zostawmy to instruktorą nauki jazdy to jest ich zawód i najlepiej się do tego nadają, nie wprowadzajmy zamentu bo za chwile nauczyciel będzie lekarzem i będzie leczył ludzi, a tak wogóle to jaki problem iść na prawo jazdy nauczyć się i jezdzić ja sama zdawałam kilka razy brałam mnóstwo jazd dodatkowych i mam już kilkanaście lat prawko lubię jeżdzić, myślę ze jeżdze dobrze i pewnie się czuję , moj tata jest zawodowym k... rozwiń
Avatar
Arek / 14 czerwca 2018 o 09:32
Po pierwsze, byk w nagłówku artykule, .. ,,Zawodowi instruktorzy jazdy, które nie są do tego pomysłu przekonani." Powinno być , " zawodowi instruktorzy jazdy nie są do tego pomysłu przekonani" a co do jazdy , w UK można jeździć małoletniemu od 16 roku życia z osoba dorosła ale musi być dopisany do ubezpieczenia np przy ojcu,mamie, bracie.. i musi być samochód oznaczony czerwona litera " L" z tyłu i z przodu.
Avatar
Gość / 14 czerwca 2018 o 08:39
Jestem za. A co do kultury jazdy to w Pl jest fatalna i tu jest problem. Myślę że ci sami którzy piszą o nieprawidłowej jeździe sami często tak samo się zachowują. A jazda 50 po Lublinie tak jak i zwalnianie na żółtym to fikcja.
Avatar
Bareja / 14 czerwca 2018 o 08:25
***s://youtu.be/bi9_mhz-8qm temat już przerabiany był w prl
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociąg z kontenerem z Polski do Chin. Zamojski przewoźnik testuje nową trasę

Pociąg z kontenerem z Polski do Chin. Zamojski przewoźnik testuje nową trasę 1 0

Nową trasę do Chin testuje zamojski przewoźnik kolejowy, który na próbę wysłał kontener do Urumczi.

Dwaj pomocnicy wracają do Górnika

Dwaj pomocnicy wracają do Górnika 12 1

PIŁKARSKA II LIGA Michał Zuber i Krystian Wójcik podpisali umowy z Górnikiem Łęczna. Dla obu zawodników jest to powrót do zespołu, w którym niegdyś występowali

Spore zmiany przy ul. Orkana w Lublinie. Nowe osiedle w planach

Spore zmiany przy ul. Orkana w Lublinie. Nowe osiedle w planach 3 4

Budowę bloków mieszkalnych przy ul. Orkana umożliwić ma nowy plan zagospodarowania terenu, nad którym w czwartek głosować będzie Rada Miasta. Bloki miałyby stanąć obok ośrodka spa, na gruntach zarezerwowanych dotąd pod budowę szkoły.

Łęczna: Zła jakość z kamer miejskiego monitoringu, zastrzeżenia policji

Łęczna: Zła jakość z kamer miejskiego monitoringu, zastrzeżenia policji 1 0

Policja z Łęcznej ma zastrzeżenia do jakości obrazu z kilku kamer analogowych pracujących w ramach systemu monitoringu. Miasto obiecuje sukcesywną wymianę sprzętu starszego typu.

Trąba powietrzna w polskim mieście. Siała spustoszenie [wideo]
film

Trąba powietrzna w polskim mieście. Siała spustoszenie [wideo] 28 1

Trąba powietrzna pojawiła się w Płocku w poniedziałek po godz. 15.

Nie żyje przewodnik Ryszard Bałabuch

Nie żyje przewodnik Ryszard Bałabuch 7 1

W niedzielę zmarł miłośnik turystyki pieszej, znany przewodnik Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Ryszard Bałabuch. Miał 72 lata. W lipcu odbędzie się marsz ku czci jego pamięci.

Żuk kontra Czarnek. Wojewoda opublikował uchwałę miasta, ale chce ją zaskarżyć

Żuk kontra Czarnek. Wojewoda opublikował uchwałę miasta, ale chce ją zaskarżyć 14 15

Wojewoda zdecydował, że nie unieważni majowej uchwały Rady Miasta Lublin zwiększającej pulę pieniędzy na dodatki motywacyjne dla nauczycieli. W poniedziałek po południu opublikował ją w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego. Oznacza to, że po 14 dniach wejdzie ona w życie. W efekcie od 1 września nauczyciele będą mogli zarobić więcej.

MUNDIAL 2018. Urugwaj bezlitosny dla Rosji, Egipt przegrywa z Arabią Saudyjską

MUNDIAL 2018. Urugwaj bezlitosny dla Rosji, Egipt przegrywa z Arabią Saudyjską 0 0

Urugwaj pokonał Rosję 3:0 i zajął pierwsze miejsce w grupie A. Jednak porażka „Sbornej” nie musi martwić kibiców bo zespół Stanisława Czerczesowa również wywalczył awans do fazy pucharowej

Egzorcysta nowym przeorem klasztoru dominikanów

Egzorcysta nowym przeorem klasztoru dominikanów 3 5

Ojciec Krzysztof Modras jest nowym przeorem klasztoru ojców dominikanów w Lublinie. Dzisiaj prowincjał zatwierdził wybór wspólnoty klasztornej. Nowy przeor jest także egzorcystą archidiecezjalnym.

Lubelskie: IMGW ostrzega przed burzami z deszczem i silnym wiatrem

Lubelskie: IMGW ostrzega przed burzami z deszczem i silnym wiatrem 13 0

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają przed burzami z silnymi porywami wiatru i deszczem w woj. lubelskim

Kolejne pielęgniarki na zwolnieniach lekarskich. W SPSK4 odwołują planowe zabiegi

Kolejne pielęgniarki na zwolnieniach lekarskich. W SPSK4 odwołują planowe zabiegi 66 10

Praca jak na ostrym dyżurze i przełożone na inne terminy planowe zabiegi. W szpitalu klinicznym przy ul. Jaczewskiego w Lublinie ok. 40 procent pielęgniarek anestezjologicznych i instrumentariuszek od dzisiaj jest na zwolnieniu lekarskim. Podobna sytuacja jest też w innych szpitalach.

Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 16:34. Była walka, ale punktów brak

Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 16:34. Była walka, ale punktów brak 0 0

W zaległym spotkaniu Budowlani Lublin przegrali z Ogniwem Sopot 16:34

Poseł z Białej Podlaskiej rzecznikiem przedsiębiorców

Poseł z Białej Podlaskiej rzecznikiem przedsiębiorców 0 3

To już oficjalna wiadomość: Adam Abramowicz z Białej Podlaskiej został Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców i zrzekł się mandatu poselskiego oraz członkostwa w PiS. – Tego wymagało to stanowisko – mówi były już poseł

Be Active Tour. Ewa Chodakowska w Lublinie
30 czerwca 2018, 10:00

Be Active Tour. Ewa Chodakowska w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 30 czerwca w ramach trasy Be Active Tour do Lublina zawita znana propagatorka aktywnego stylu życia - Ewa Chodakowska. Gwiazda poprowadzi warsztaty na Arenie Lublin w godz. 10-17.30.

Agropokazy: Rolnicy bawili się w Końskowoli, zagrał Papa D. [zdjęcia]
galeria

Agropokazy: Rolnicy bawili się w Końskowoli, zagrał Papa D. [zdjęcia] 0 1

Były nowoczesne maszyny rolnicze, pokazy cięcia drzew, wystawy zwierząt hodowlanych, nagrody dla najlepszych rolników, a także dziesiątki kramów, wesołe miasteczko i koncerty zespołów muzycznych. Tegoroczne Agropokazy już za nami.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!