Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Moto

5 września 2014 r.
17:30
Edytuj ten wpis

Dzieło sztuki na kołach. Alfa romeo 4C w salonie w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
2 5 A A

Tylko do 10 września w salonie Automobile Torino będzie eksponowany egzemplarz alfy romeo 4C. Piękne auto kusi fanów motoryzacji. Kilku z nich już wyraziło wstępną, ale poważną deklarację zakupu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od wczoraj w lubelskim salonie Alfy Romeo, na czerwonym dywanie stoi jeden z najpiękniejszych samochodów ostatnich lat. - Alfa Romeo 4C rzeczywiście urzeka. Prezentujemy naszą piękność zaledwie od wczoraj, a już mamy kilku zainteresowanych zakupem klientów - mówi Marcin Turczyn, szef salonu Automobile Torino.

A nie jest to tania maszyna. Egzemplarz ekspozycyjny kosztuje ponad 220 tys. zł. - Chętnych nie zraża ani cena, ani nawet czas oczekiwania, od 16 do 18 miesięcy. Alfa 4C po prostu jest dziełem sztuki na kołach - dodaje Turczyn.

Mały sportowy samochód to wyraz włoskiego ducha "by Ferrari”. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w ciągu 4,5 sekundy, potrafi popędzić nieco 250 km/h. Pierwsza partia 20 samochodów, która trafiła do Polski, rozeszła się na pniu.
To, że Lublinianie lubią luksusowe auta, nie jest niespodzianką. - W tym roku sprzedaliśmy jednemu nabywcy dwie limuzyny klasy S. W sumie wydał na nie ponad 1,2 mln zł - mówi Agnieszka Błaziak z salonu Lenartowicz Mercedes.

Nie tylko mercedesy stoją w garażach zamożnych lublinian. Do rzadkości ani porsche, ani nawet bardzo drogie panamery. Nie brakuje włoskich Maserati, czy dystyngowanych jaguarów. Ale prawdziwą perłą jest aston martin DB9. Podobno ten samochód kupił znany lubelski biznesmen związany z branżą motoryzacyjną.

Na swoją zabawkę wydał okrągły milion złotych.
Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
karka7 / 14 stycznia 2015 o 18:01

Alfa Romeo to cudowne auto. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia: http://autoweb.com.pl/alfa-romeo-spider-nuova/

Avatar
fan / 7 września 2014 o 20:30
Artykuł żenada, redaktor nieuk
Avatar
Barbara Ubryk / 6 września 2014 o 00:21

Przecież to jest tylko Fiat.Większośc z nas miała kiedyś Malucha.Co za wielkei mecyje?

Avatar
zizej skwarka / 5 września 2014 o 21:02

kto to k***a pisze

Avatar
sdgdggg / 5 września 2014 o 18:13

w Tym tygodniu miałem rozmowę o prace. Wynagrodzenie 1700 zł w dodatku jej nie dostałem! haha Zrobiłem sobie herbatkę odpaliłem internet, wchodze na strone dzienniczka wschodniego az tu nagle czytam :

To, że Lublinianie lubią luksusowe auta, nie jest niespodzianką. – W tym roku sprzedaliśmy jednemu nabywcy dwie limuzyny klasy S..

ej sorry ci mityczni Lublinienie kochanja luksusowe auta to dlazcego nie ma zapłaty 5-6 tys brutto dla zwykłych wyrobników

wtf? "CO JA PACZE"? jacy Lublinianie? Kto to sa ci Lublinienie?co to wogole za stwierdzenie durne 2 - 10 czy nawet 50 luksusowych aut w lublinie to naparwde ogrom? na ukranie tez widziałem Aston martina i dwa jaguary czy to oznacza, ze Ukraincy z zaporoza kochaja luksusowe auta? jacy Ukraincy? ci co zarabiaja 200 ero miesiczne. smichowka <tarza sie po podłodze z nadmiaru beki>

w Tym tygodniu miałem rozmowę o prace. Wynagrodzenie 1700 zł w dodatku jej nie dostałem! haha Zrobiłem sobie herbatkę odpaliłem internet, wchodze na strone dzienniczka wschodniego az tu nagle czytam :

To, że Lublinianie lubią luksusowe auta, nie jest niespodzianką. – W tym roku sprzedaliśmy jednemu nabywcy dwie limuzyny klasy S..

ej sorry ci mityczni Lublinienie kochanja luksusowe auta to dlazcego nie ma zapłaty 5-6 tys brutto dla zwykłych wyrobników

wtf? "CO JA PACZE"? jacy Lublinianie? Kto to sa ci Lublinienie?co t... rozwiń

Avatar
karka7 / 14 stycznia 2015 o 18:01

Alfa Romeo to cudowne auto. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia: http://autoweb.com.pl/alfa-romeo-spider-nuova/

Avatar
fan / 7 września 2014 o 20:30
Artykuł żenada, redaktor nieuk
Avatar
Barbara Ubryk / 6 września 2014 o 00:21

Przecież to jest tylko Fiat.Większośc z nas miała kiedyś Malucha.Co za wielkei mecyje?

Avatar
zizej skwarka / 5 września 2014 o 21:02

kto to k***a pisze

Avatar
sdgdggg / 5 września 2014 o 18:13

w Tym tygodniu miałem rozmowę o prace. Wynagrodzenie 1700 zł w dodatku jej nie dostałem! haha Zrobiłem sobie herbatkę odpaliłem internet, wchodze na strone dzienniczka wschodniego az tu nagle czytam :

To, że Lublinianie lubią luksusowe auta, nie jest niespodzianką. – W tym roku sprzedaliśmy jednemu nabywcy dwie limuzyny klasy S..

ej sorry ci mityczni Lublinienie kochanja luksusowe auta to dlazcego nie ma zapłaty 5-6 tys brutto dla zwykłych wyrobników

wtf? "CO JA PACZE"? jacy Lublinianie? Kto to sa ci Lublinienie?co to wogole za stwierdzenie durne 2 - 10 czy nawet 50 luksusowych aut w lublinie to naparwde ogrom? na ukranie tez widziałem Aston martina i dwa jaguary czy to oznacza, ze Ukraincy z zaporoza kochaja luksusowe auta? jacy Ukraincy? ci co zarabiaja 200 ero miesiczne. smichowka <tarza sie po podłodze z nadmiaru beki>

w Tym tygodniu miałem rozmowę o prace. Wynagrodzenie 1700 zł w dodatku jej nie dostałem! haha Zrobiłem sobie herbatkę odpaliłem internet, wchodze na strone dzienniczka wschodniego az tu nagle czytam :

To, że Lublinianie lubią luksusowe auta, nie jest niespodzianką. – W tym roku sprzedaliśmy jednemu nabywcy dwie limuzyny klasy S..

ej sorry ci mityczni Lublinienie kochanja luksusowe auta to dlazcego nie ma zapłaty 5-6 tys brutto dla zwykłych wyrobników

wtf? "CO JA PACZE"? jacy Lublinianie? Kto to sa ci Lublinienie?co t... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 54 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.