Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Moto

12 lutego 2018 r.
20:02

Nastolatka kupiła auto. Kwota ubezpieczenia ją zszokowała

84 21 A A

W minionym roku dzięki młodym kierowcom ubezpieczyciele nie tyle nie stracili, co zarobili na polisach OC. O tym, że takowa może kosztować majątek, przekonała się 19-letnia Roksana z Warszawy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Najtańsza oferta za ubezpieczenie jej Toyoty Corolli z 2000 roku wyniosła ponad... cztery tysiące złotych. Najdroższa to koszt rzędu nawet 10 tysięcy złotych.

Według statystyk co czwarty nastolatek w pierwszym roku swojej motoryzacyjnej kariery zalicza kraksę.

Quiz: Co wiesz o lubelskim lotnisku? [QUIZ]

Co wiesz o lubelskim lotnisku? [QUIZ]

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZS / 13 lutego 2018 o 16:11
+1
Otwórzcie swoją ubezpieczalnię i będziecie sprzedawać polisy po 100 zł kto wam broni?
Avatar
nie członek piSS / 13 lutego 2018 o 06:34
+1
po szmal do ryżego napisał:
co, szmalu wam zabrakło? po szmal zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
 Ale co ma Tusk do piSSowskiej dobrej zmiany ? DO końca będziecie sobi enim wycierać cyt.,,te zdradzieckie mordy'' ?? Jest dobra zmiana, piSS ma swoich ludzi w PZU to mogą ulżyć obywatelom, tak abyśmy płacili mniej, a PZU nie chwaliło się kosmicznymi zyskami wysysanymi przy pomocy takiej specjalistki z piSS za 90 000zł miesięcznie !!
 Ale co ma Tusk do piSSowskiej dobrej zmiany ? DO końca będziecie sobi enim wycierać cyt.,,te zdradzieckie mordy'' ?? Jest dobra zmiana, piSS ma swoich ludzi w PZU to mogą ulżyć obywatelom, tak abyśmy płacili mniej, a PZU nie chwaliło się kosmicznymi zyskami wysysanymi przy pomocy takiej specjalistki z piSS za 90 000zł miesięcznie !! rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2018 o 14:31
faktycznie ceny oc dla młodych kierowców są bardzo często wręcz odstraszające, jednak i takie osoby mogą znaleźć nieco tańszą polisę. tutaj ***s://ubea.pl/5-sposobow-na-tanie-oc-dla-mlodych-kierowcow%2cartykul%2c1074/ można sprawdzić kilka sposobów na tańsze ubezpieczenie.
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 07:58
Kochana Roksano każdy wie że w tym kraju auto rejestruje się (i ubezpiecza) na osoby dojrzałe, najlepiej kobiety po 40 (matka). Tylko jak faktycznie zaliczysz dzwon to trochę kicha, bo inna osoba prowadziła itd. Rząd powinien wprowadzić program 25- i zrobić porządek z tymi ubezpieczycielami zamiast im d... lizać
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 06:59
Kraj Patologii i Głupoty ! Jak tu żyć ? Panie Premierze Jak Tu Żyć ?
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 06:30
Ale co w tym dziwnego ? normalne stawki jak na krainę słoików.
Avatar
Marian / 13 lutego 2018 o 04:37
Przecież to normalna stawka dla początkującej 19 latki z W-wy.
Avatar
FILUTEK. / 13 lutego 2018 o 02:10
***nij się w głupi łeb.
Avatar
zazdrosny Bob / 12 lutego 2018 o 22:07
Mam kumpla w Warszawie co dwóm takim młodym łaniom OC i AC w komplecie opłaca w jednej racie. Tankuje im też samochody po 500 zł każdej miesięcznie. Za to ma u nich numerek kiedy zapragnie i przyjeżdżają po niego na imprezy.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 21:54
I tak się bardziej opłaca jeździć samochodem nieubezpieczonym, bez papierów i lejców. Kary są śmiesznie małe, wręcz procentowym fragmentem....
Avatar
Gość / 15 lutego 2018 o 14:31
faktycznie ceny oc dla młodych kierowców są bardzo często wręcz odstraszające, jednak i takie osoby mogą znaleźć nieco tańszą polisę. tutaj ***s://ubea.pl/5-sposobow-na-tanie-oc-dla-mlodych-kierowcow%2cartykul%2c1074/ można sprawdzić kilka sposobów na tańsze ubezpieczenie.
Avatar
ZS / 13 lutego 2018 o 16:11
+1
Otwórzcie swoją ubezpieczalnię i będziecie sprzedawać polisy po 100 zł kto wam broni?
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 09:09
-1
To chore kwoty ubezpieczeń Dla kogo to jest ?? firmy ubezpieczeniowe to wyzysk i oszustwo. Kwoty z kosmosu. Banda oszustów..
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 07:58
Kochana Roksano każdy wie że w tym kraju auto rejestruje się (i ubezpiecza) na osoby dojrzałe, najlepiej kobiety po 40 (matka). Tylko jak faktycznie zaliczysz dzwon to trochę kicha, bo inna osoba prowadziła itd. Rząd powinien wprowadzić program 25- i zrobić porządek z tymi ubezpieczycielami zamiast im d... lizać
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 06:59
Kraj Patologii i Głupoty ! Jak tu żyć ? Panie Premierze Jak Tu Żyć ?
Avatar
nie członek piSS / 13 lutego 2018 o 06:34
+1
po szmal do ryżego napisał:
co, szmalu wam zabrakło? po szmal zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
 Ale co ma Tusk do piSSowskiej dobrej zmiany ? DO końca będziecie sobi enim wycierać cyt.,,te zdradzieckie mordy'' ?? Jest dobra zmiana, piSS ma swoich ludzi w PZU to mogą ulżyć obywatelom, tak abyśmy płacili mniej, a PZU nie chwaliło się kosmicznymi zyskami wysysanymi przy pomocy takiej specjalistki z piSS za 90 000zł miesięcznie !!
 Ale co ma Tusk do piSSowskiej dobrej zmiany ? DO końca będziecie sobi enim wycierać cyt.,,te zdradzieckie mordy'' ?? Jest dobra zmiana, piSS ma swoich ludzi w PZU to mogą ulżyć obywatelom, tak abyśmy płacili mniej, a PZU nie chwaliło się kosmicznymi zyskami wysysanymi przy pomocy takiej specjalistki z piSS za 90 000zł miesięcznie !! rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 06:30
Ale co w tym dziwnego ? normalne stawki jak na krainę słoików.
Avatar
Marian / 13 lutego 2018 o 04:37
Przecież to normalna stawka dla początkującej 19 latki z W-wy.
Avatar
FILUTEK. / 13 lutego 2018 o 02:10
***nij się w głupi łeb.
Avatar
zazdrosny Bob / 12 lutego 2018 o 22:07
Mam kumpla w Warszawie co dwóm takim młodym łaniom OC i AC w komplecie opłaca w jednej racie. Tankuje im też samochody po 500 zł każdej miesięcznie. Za to ma u nich numerek kiedy zapragnie i przyjeżdżają po niego na imprezy.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!