niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Odjazdowa loteria

Czas na prenumeratę

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 lutego 2015, 00:01

Masz tydzień, by zamówić prenumeratę Dziennika Wschodniego. To gwarancja zebrania wszystkich kuponów w loterii i większa szansa na wygranie nowej škody fabii, telewizorów oraz tabletów

Jest o co walczyć. Na uczestników naszej „Odjazdowej loterii”, która trwa od 6 lutego, czeka samochód ufundowany przez Żagiel Auto, a także telewizory i tablety. Aby wziąć udział w zabawie, nasi Czytelnicy (którzy mają ukończone18 lat) muszą wycinać kupony publikowane w gazecie od poniedziałku do piątku, zebrać z nich zestaw minimum 10 kolejnych i taki komplet przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii (Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie).

Dodatkową szansę na wygraną mają prenumeratorzy. Osoba, która zaprenumeruje Dziennik Wschodni na minimum miesiąc (w czasie trwania loterii) otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd. Karta Prenumeratora przysługuje również osobom, które zaprenumerowały gazetę na luty 2015 (dotyczy zamówień złożonych zarówno w siedzibie redakcji, jak i w urzędzie pocztowym lub u listonosza).

Karty wydają pracownicy Biura Loterii za okazaniem dowodu zakupu prenumeraty. Potwierdzenie dokonania zakupu można przesłać również pocztą na adres Biura Loterii (dowód zakupu musi być oryginalny). Karty Prenumeratora zostaną wysłane pocztą na adres nadawcy. Karta Prenumeratora stanowi równowartość zestawu 10 kuponów wyciętych z gazety. Należy ją dostarczyć do losowań, tak jak zestawy kuponów – w sposób i w terminach określonych w regulaminie. Karta Prenumeratora nie może być użyta jako brakujący kupon w zestawie.

Do wzięcia udziału w losowaniu nagród upoważnia minimum jeden zestaw 10 kolejnych kuponów lub Karta Prenumeratora, które należy włożyć do zwykłej, białej koperty C6. Każdy zestaw kuponów lub Karta Prenumeratora musi się znaleźć w osobnej, zamkniętej kopercie, na której powinien zostać umieszczony tylko i wyłącznie dopisek: „Odjazdowa loteria”. Kopert tych nie adresujemy. Jeśli kopertę z kuponami lub Kartą Prenumeratora wysyłasz pocztą, musisz spakować ją w drugą, większą kopertę. Regulamin „Odjazdowej loterii” jest dostępny w Biurze Loterii w Lublinie oraz na www.dziennikwschodni.pl

JAK ZAMÓWIĆ PRENUMERATĘ

Zamówienia można składać w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie, w najbliższym urzędzie pocztowym lub u listonosza najpóźniej do piątku, 20 lutego. Jeśli masz jakieś pytania związane z prenumeratą – zadzwoń, tel. 81 46 26 835.

CENA PRENUMERATY

• prenumerata miesięczna (marzec) – 28 zł + 1 KARTA PRENUMERATORA
• prenumerata 4 miesięczna (marzec – czerwiec, tj. do końca trwania loterii) – 112 zł + 4 KARTY PRENUMERATORA
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!