piątek, 23 marca 2018 r.

Polecamy

Elżbieta Mroczkowska

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 lutego 2012, 19:12

SMS o treści kobieta.7 pod numer 72069
SMS o treści kobieta.7 pod numer 72069

Dyrektor Regionu Sprzedaży Poczty Polskiej SA w Lublinie

Absolwentka historii na KUL. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i marketingu na SGH w Warszawie oraz zarządzania projektem z Unii Europejskiej w Lubelskiej Fundacji Rozwoju. Od wielu lat związana z marketingiem i promocją. Na stanowisku dyrektora w Poczcie Polskiej w Lublinie pracuje ponad dwa lata. Wcześniej była kierownikiem marketingu i rzecznikiem Poczty Polskiej w Lublinie. – Praca zawodowa wymaga bardzo dużo zaangażowania. Odpowiadam za usługi pocztowe skierowane do przedsiębiorstw, instytucji i firm, a tu liczą się przede wszystkim wyniki i dobra jakość obsługi. Mimo to angażuję się również w działalność społeczną – opowiada. – Przez kilka lat byłam radną dzielnicy Sławinek, a od ponad roku jestem radną miejską wybraną w okręgu obejmującym Czechów, Botanik, Szerokie , Sławin i Sławinek. Staram się pomóc wszystkim, którzy zwracają się do mnie ze swoimi problemami.

Zgłoszenia czytelników

Sądzę, że pani Elżbieta Mroczkowska, dyrektor Regionu Sprzedaży Poczty Polskiej SA w Lublinie. Pani Elżbieta jest równocześnie lubelską radną. To kobieta niezwykle skuteczna w działaniu, przedsiębiorcza w każdym tego słowa znaczeniu. Jest wielką społeczniczką zasłużoną dla miasta i dlatego w pełni zasługuje na tytuł Kobiety Przedsiębiorczej. (Zdzisław)

Głosowanie

Aby zagłosować na Panią Elżbietę wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA.7. SMS wysyłamy pod numer 72069 (koszt 2,46 z VAT). Głosowanie potrwa do 6 marca do godz. 12:00.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!