Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 grudnia 2014 r.
10:44
Edytuj ten wpis

3 osoby zginęły. Policja szuka świadków tragicznego wypadku w Parchatce

Autor: Zdjęcie autora łm
17 6 A A

Policja prosi o kontakt świadków wypadku w Parchatce, w którym zginęły trzy osoby, a dwie trafiły do szpitali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Przede wszystkim chcemy ustalić, kto prowadził audi. Zależy nam też na tym, żeby jak najdokładniej odtworzyć wypadek i chwile przed nim. Zwracamy się też do osób, które widziały zachowanie młodych mężczyzn podróżujących audi - mówi Marcin Koper z puławskiej policji.

Do wypadku doszło dzień przed Wigilią. Kierujący audi jechał w kierunku Kazimierza Dolnego. Na zakręcie wyprzedzał kilka pojazdów. Stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z busem. Na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn, trzeci zmarł w drodze do szpitala (wszyscy to mieszkańcy gminy Wilków w powiecie opolskim). Dwóch pozostałych pozostaje nadal w szpitalach w Lublinie i Puławach.

- Świadków prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z puławskimi policjantami 81 889 02 10 - mówi Marcin Koper.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
D. / 3 stycznia 2015 o 22:22

świetnie komentuję się o czyjejś tragedii...brawo...tylko teraz ci co komentujecie wyobrażcie sobie co czuje rodzina najbliżsi którzy ich znali...nie znacie dnia ani godziny kiedy wam cos sie stanie....wychodzisz do pracy szkoły jedziesz w gości skąd wiesz czy wrócisz do domu..piszecie że brawurowa jazda....czy znacie kogos kto jeżdzi przepisowo...ty...ty...czy ty...jeśtescie młodymi ludzmi...dorosłymi... w podeszłym wieku....jedziecie na impreze...jedziecie do rodziny na impreze wracacie do domu....jedziecie do wnuków skąd wiesz ze dojedziesz i wrocisz,,,,nie nawidzę takiego gadania gdzie określa się tych co mieli wypadek ze jechali ...brawura... słuchajcie tak miała byc...ciezko jest pogodzić z myslą ze oni nie wrócą...oni tez mieli plan.. chcieli być z rodziną na wigilii...podzielić sie opłatkiem...świętować narodzenie Jezusa....pójść na pasterkę...mieli plan na sylwestra...i co nie dojechali...i oceniajcie nikogo jeżeli jestescie w sytuacji jaką odniosła rodzina....wigilia była smutku...żołoby...smutku....zamiast być na sylwestrzei szykować się na niego...byli chowani do grobu...nie zobaczyli o północy przywitania roku...mieli plany...marzenia jak my wszyscy...wyszli i nie wrócili...ci co przezyli walczą o życie...Proszę Was wszystkich nie oceniajcie glupimi ich komentarzami,,, zastanówcie się nad sensem życia...odmówcię za nich modlitwę...

świetnie komentuję się o czyjejś tragedii...brawo...tylko teraz ci co komentujecie wyobrażcie sobie co czuje rodzina najbliżsi którzy ich znali...nie znacie dnia ani godziny kiedy wam cos sie stanie....wychodzisz do pracy szkoły jedziesz w gości skąd wiesz czy wrócisz do domu..piszecie że brawurowa jazda....czy znacie kogos kto jeżdzi przepisowo...ty...ty...czy ty...jeśtescie młodymi ludzmi...dorosłymi... w podeszłym wieku....jedziecie na impreze...jedziecie do rodziny na impreze wracacie do domu....jedziecie do wnuków skąd wiesz ze dojed... rozwiń

Avatar
ks / 2 stycznia 2015 o 17:44

Selekcja Naturalna nie szkoda ich dobrze że nie zrobili komuś krzywdy...



Ciekawe czy byś to samo powiedziała jak by w tym samochodzie jechał twój brat, kolega, przyjaciel czy sąsiad? Nadal to by była selekca naturalna? Nadal by ci nie było ich szkoda? Nie za płakała byś, nie zatesknila za bliskimi ci ludźmi z którymi żyłas na co dzien? Daleko byś miała to co rodzice czują tych chłopaków? Zastanów się co piszesz za nim co kolwiek napiszesz...
Avatar
kara / 2 stycznia 2015 o 16:55

Selekcja Naturalna nie szkoda ich dobrze że nie zrobili komuś krzywdy...

Avatar
Anka / 29 grudnia 2014 o 21:19

Dwie osoby przebywa w szpitalu

Avatar
hynymyny / 29 grudnia 2014 o 20:44

selekcja naturalna XXI wieku :)

Avatar
kirk / 29 grudnia 2014 o 17:18

Przecież była informacja że czwarty w szpitalu zmarł. czy ja coś mylę?

Avatar
D. / 3 stycznia 2015 o 22:22

świetnie komentuję się o czyjejś tragedii...brawo...tylko teraz ci co komentujecie wyobrażcie sobie co czuje rodzina najbliżsi którzy ich znali...nie znacie dnia ani godziny kiedy wam cos sie stanie....wychodzisz do pracy szkoły jedziesz w gości skąd wiesz czy wrócisz do domu..piszecie że brawurowa jazda....czy znacie kogos kto jeżdzi przepisowo...ty...ty...czy ty...jeśtescie młodymi ludzmi...dorosłymi... w podeszłym wieku....jedziecie na impreze...jedziecie do rodziny na impreze wracacie do domu....jedziecie do wnuków skąd wiesz ze dojedziesz i wrocisz,,,,nie nawidzę takiego gadania gdzie określa się tych co mieli wypadek ze jechali ...brawura... słuchajcie tak miała byc...ciezko jest pogodzić z myslą ze oni nie wrócą...oni tez mieli plan.. chcieli być z rodziną na wigilii...podzielić sie opłatkiem...świętować narodzenie Jezusa....pójść na pasterkę...mieli plan na sylwestra...i co nie dojechali...i oceniajcie nikogo jeżeli jestescie w sytuacji jaką odniosła rodzina....wigilia była smutku...żołoby...smutku....zamiast być na sylwestrzei szykować się na niego...byli chowani do grobu...nie zobaczyli o północy przywitania roku...mieli plany...marzenia jak my wszyscy...wyszli i nie wrócili...ci co przezyli walczą o życie...Proszę Was wszystkich nie oceniajcie glupimi ich komentarzami,,, zastanówcie się nad sensem życia...odmówcię za nich modlitwę...

świetnie komentuję się o czyjejś tragedii...brawo...tylko teraz ci co komentujecie wyobrażcie sobie co czuje rodzina najbliżsi którzy ich znali...nie znacie dnia ani godziny kiedy wam cos sie stanie....wychodzisz do pracy szkoły jedziesz w gości skąd wiesz czy wrócisz do domu..piszecie że brawurowa jazda....czy znacie kogos kto jeżdzi przepisowo...ty...ty...czy ty...jeśtescie młodymi ludzmi...dorosłymi... w podeszłym wieku....jedziecie na impreze...jedziecie do rodziny na impreze wracacie do domu....jedziecie do wnuków skąd wiesz ze dojed... rozwiń

Avatar
ks / 2 stycznia 2015 o 17:44

Selekcja Naturalna nie szkoda ich dobrze że nie zrobili komuś krzywdy...



Ciekawe czy byś to samo powiedziała jak by w tym samochodzie jechał twój brat, kolega, przyjaciel czy sąsiad? Nadal to by była selekca naturalna? Nadal by ci nie było ich szkoda? Nie za płakała byś, nie zatesknila za bliskimi ci ludźmi z którymi żyłas na co dzien? Daleko byś miała to co rodzice czują tych chłopaków? Zastanów się co piszesz za nim co kolwiek napiszesz...
Avatar
kara / 2 stycznia 2015 o 16:55

Selekcja Naturalna nie szkoda ich dobrze że nie zrobili komuś krzywdy...

Avatar
Anka / 29 grudnia 2014 o 21:19

Dwie osoby przebywa w szpitalu

Avatar
hynymyny / 29 grudnia 2014 o 20:44

selekcja naturalna XXI wieku :)

Avatar
kirk / 29 grudnia 2014 o 17:18

Przecież była informacja że czwarty w szpitalu zmarł. czy ja coś mylę?

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 0 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 2 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 7 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 12 5

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 17

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich