piątek, 23 marca 2018 r.

Puławy

Co tam słychać w waszej szkole?

  Edytuj ten wpis

Kogo by zapytać o "Gary” to od razu wskaże szkołę przy ul. Polnej. Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej nie jest już tak dobrze rozpoznawalny. A przecież to ciągle jedna i ta sama szkoła.

- Nie sądzę, żeby to określenie od lat używane przez mieszkańców Puław w naszym przypadku było obraźliwe. Można powiedzieć, że w pewnym sensie jest sympatyczne, bo przynajmniej jesteśmy szybko rozpoznawalni - mówi Wanda Latkowska-Kwiatek, dyrektorka szkoły.
Odwiedzieliśmy "Gary” w bardzo dobrym momencie. Szkoła obchodzi właśnie 65-lecie utworzenia. Podczas uroczystego spotkania w minioną sobotę w gmachu szkoły spotkali się uczniowie, nauczyciele i absolwenci.
A jeśli chcecie żebyśmy odwiedzili także Waszą szkołę nie ma nic prostszego. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami.
Czekamy na Wasze telefony (081) 887-96-10 lub e-maile: buczkowski@dziennikwschodni.pl. Możecie też przychodzić osobiście do naszej redakcji - na ul. PCK 9.

Kto ma dzisiaj luz?

Uczniowie "Garów” mają swoją loterię. Każdego dnia z rana przedstawiciele samorządu losują dwa numerki z dziennika, które danego dnia obejmuje amnestia. Przez cały dzień uczeń z danym numerkiem nie może być wezwany do odpowiedzi. Niestety, takie szczęście jest możliwe jedynie raz w miesiącu. Numery osób wylosowanych są skreślane i za drugim razem lepiej do odpowiedzi się przygotować.

Wiecej o Zespole Szkół w dzisiejszym Tygodniku Puławskim


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!