Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 lipca 2011 r.
19:39
Edytuj ten wpis

Kazimierz Dolny: Akustyczny spacer po miasteczku

Autor: Zdjęcie autora (greg)
0 7 A A
Mapa spaceru akustycznego po Kazimierzu Dolnym (www.akustycznyspacer.pl)
Mapa spaceru akustycznego po Kazimierzu Dolnym (www.akustycznyspacer.pl)

Kazimierz Dolny był kiedyś dwukulturowy. Mieszkali tu obok siebie Polacy i Żydzi. Po II wojnie światowej społeczność żydowska bezpowrotnie zniknęła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jest to jednak niezwykle ważna część dziedzictwa i historii Kazimierza. Projekt "To mogło wydarzyć się także i dziś” – chce przypomnieć o mieszkającej tu kiedyś społeczności.

Projekt akustycznego spaceru po miasteczku zakłada zwiedzanie miasteczka z pomocą zestawu mp3, na którym nagrano legendę. W słuchawkach audioprzewodników słychać będzie autentyczne, przedwojenne wspomnienia mieszkańców Kazimierza Dolnego (zarchiwizowane przez Bożenę Gałuszewską, a także przez Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w Lublinie). – Zestaw mp3 będzie personalnym przewodnikiem – mówią organizatorzy.
Zwiedzający otrzymają również mapkę i instrukcję odbycia spaceru. Trasę stworzą miejsca, w których kiedyś żyli Żydzi (m.in. cheder, mykwa, dom cadyka, synagoga, jatki koszerne).

Na fasadach kazimierskich kamienic zawisną wydruki rysunków kazimierskiej artystki Jaśminy Wójcik w dużym formacie. Mają one spotęgować klimat przedwojennego miasteczka

Jaśmina Wójcik jest kazimierzanką, artystką zajmującą się wideo, rysunkiem, akcjami społecznymi oraz instalacjami interaktywnymi. To zwyciężczyni konkursu Samsung Art Master oraz stypendystka ministra kultury.

Kazimierz Dolny - wiadomości, artykuły, zdjęcia, forum

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gtr / 30 lipca 2011 o 18:45
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
monk / 18 lipca 2011 o 23:29
[quote name='Lef' timestamp='1310377780' post='500038']
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką".
Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami...

Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki":
1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy.
A teraz: 2.Wolność dla homoseksualistów ! 3.Aborcja-mój brzuch-moja sprawa ! 4.Pedofilia-skandale w kościele katolickim.
Wcale też bym się nie zdziwił tematem: nadzwyczaj spokojna brzoza zaatakowała agresywny samolot w Smoleńsku.

A możeby tak panienka wzieła w łapki pędzel i pokazała co potrafi bez chwytów typu penis na krzyżu ?


Ty masz człowieku jakieś problemy z sobą, więc może pomyśl gdzie się to leczy..... Pomysł jest przedni, że czegoś już nie ma, to nie znaczy, że trzeba o tym zapomnieć....

Nie umie ? TO DO DZIECI,KUCHNI I GARÓW !!!
[/quote]
[quote name='Lef' timestamp='1310377780' post='500038']
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką".
Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami...

Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki":
1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy.
rozwiń
Avatar
Jurek / 18 lipca 2011 o 23:14
Pani Jaśmino po takich wpisach trochę odechciewa się dalszych komentarzy.Ale może dla małej równowagi szacunek za pomysł akustycznego spaceru. daje to namiastkę tamtego klimatu. Pozwala choc na chwilę odciąć się od świata "gofrów, szpilek i pitego piwa". Myślę,że wpisy w książce wypełnianej po spacerze są inne w wymowie.
Avatar
Lef / 11 lipca 2011 o 11:49
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką".
Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami...

Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki":
1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy.
A teraz: 2.Wolność dla homoseksualistów ! 3.Aborcja-mój brzuch-moja sprawa ! 4.Pedofilia-skandale w kościele katolickim.
Wcale też bym się nie zdziwił tematem: nadzwyczaj spokojna brzoza zaatakowała agresywny samolot w Smoleńsku.

A możeby tak panienka wzieła w łapki pędzel i pokazała co potrafi bez chwytów typu penis na krzyżu ?

Nie umie ? TO DO DZIECI,KUCHNI I GARÓW !!!
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką".
Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami...

Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki":
1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy.
A teraz: 2.Wolność dla homoseksualistów ! 3.Aborcja-mój brzuch-moja sprawa !... rozwiń
Avatar
erni / 7 lipca 2011 o 06:38
Po II wojnie światowej społeczność żydowska bezpowrotnie zniknęła --- I BARDZO DOBRZE!
Avatar
Morrrka / 6 lipca 2011 o 19:47
Kiedy rusza ten sposób zwiedzania? Można już pospacerować z zestawem?
Czy to oznacza jakieś wydatki dla turystów, którzy chcieliby zwiedzić akustycznie miejsca w Kazimierzu, o których mowa w art.?
Avatar
Zosia / 6 lipca 2011 o 19:41
Co z tego wynika dla odwiedzających Kazimierz?
Kiedy będzie można pospacerować w ten sposób? Ile to kosztuje czy może za free? Czy to jednorazowa akcja czy taki sposób zwiedzania będzie dostępny?
Avatar
gtr / 30 lipca 2011 o 18:45
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
monk / 18 lipca 2011 o 23:29
[quote name='Lef' timestamp='1310377780' post='500038']
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką".
Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami...

Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki":
1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy.
A teraz: 2.Wolność dla homoseksualistów ! 3.Aborcja-mój brzuch-moja sprawa ! 4.Pedofilia-skandale w kościele katolickim.
Wcale też bym się nie zdziwił tematem: nadzwyczaj spokojna brzoza zaatakowała agresywny samolot w Smoleńsku.

A możeby tak panienka wzieła w łapki pędzel i pokazała co potrafi bez chwytów typu penis na krzyżu ?


Ty masz człowieku jakieś problemy z sobą, więc może pomyśl gdzie się to leczy..... Pomysł jest przedni, że czegoś już nie ma, to nie znaczy, że trzeba o tym zapomnieć....

Nie umie ? TO DO DZIECI,KUCHNI I GARÓW !!!
[/quote]
[quote name='Lef' timestamp='1310377780' post='500038']
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką".
Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami...

Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki":
1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy.
rozwiń
Avatar
Jurek / 18 lipca 2011 o 23:14
Pani Jaśmino po takich wpisach trochę odechciewa się dalszych komentarzy.Ale może dla małej równowagi szacunek za pomysł akustycznego spaceru. daje to namiastkę tamtego klimatu. Pozwala choc na chwilę odciąć się od świata "gofrów, szpilek i pitego piwa". Myślę,że wpisy w książce wypełnianej po spacerze są inne w wymowie.
Avatar
Lef / 11 lipca 2011 o 11:49
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką".
Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami...

Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki":
1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy.
A teraz: 2.Wolność dla homoseksualistów ! 3.Aborcja-mój brzuch-moja sprawa ! 4.Pedofilia-skandale w kościele katolickim.
Wcale też bym się nie zdziwił tematem: nadzwyczaj spokojna brzoza zaatakowała agresywny samolot w Smoleńsku.

A możeby tak panienka wzieła w łapki pędzel i pokazała co potrafi bez chwytów typu penis na krzyżu ?

Nie umie ? TO DO DZIECI,KUCHNI I GARÓW !!!
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką".
Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami...

Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki":
1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy.
A teraz: 2.Wolność dla homoseksualistów ! 3.Aborcja-mój brzuch-moja sprawa !... rozwiń
Avatar
erni / 7 lipca 2011 o 06:38
Po II wojnie światowej społeczność żydowska bezpowrotnie zniknęła --- I BARDZO DOBRZE!
Avatar
Morrrka / 6 lipca 2011 o 19:47
Kiedy rusza ten sposób zwiedzania? Można już pospacerować z zestawem?
Czy to oznacza jakieś wydatki dla turystów, którzy chcieliby zwiedzić akustycznie miejsca w Kazimierzu, o których mowa w art.?
Avatar
Zosia / 6 lipca 2011 o 19:41
Co z tego wynika dla odwiedzających Kazimierz?
Kiedy będzie można pospacerować w ten sposób? Ile to kosztuje czy może za free? Czy to jednorazowa akcja czy taki sposób zwiedzania będzie dostępny?
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!