Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

22 lutego 2016 r.
12:19

Kazimierz Dolny: Burza wokół budowy SPA w kamieniołomach

0 37 A A

Zaostrza się spór między spółką Zana House, która chce wybudować olbrzymi hotel i SPA w okolicach kamieniołomu w Kazimierzu Dolnym, a mieszkańcami miasteczka. Według inwestora za protestem stoi kilku przedsiębiorców, którzy boją się konkurencji. Z kolei inicjatorzy tej akcji twierdzą, że inwestycję popiera zaledwie kilka osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O tej inwestycji i związanych z nią kontrowersjach pisaliśmy wielokrotnie. 500 mieszkańców Kazimierza podpisało petycję sprzeciwiającą się planom inwestora. Ma ona trafić m.in. do burmistrza Kazimierza Dolnego, starosty puławskiego, Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Lublinie i Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie.

Mimo że już kilka tygodni temu wystąpiliśmy do inwestora z pytaniami na temat inwestycji, do tej pory nie dostaliśmy odpowiedzi.

W miniony piątek dostaliśmy natomiast wizualizacje obiektu, które firma pokazuje po raz pierwszy. Inwestor zapowiada też, że po ukończeniu projektu budowlanego spotka się z przedstawicielami administracji i władzami miasteczka. Terminu nie precyzuje.

Wyklucza natomiast spotkanie z mieszkańcami, którzy protestują przeciwko budowie obiektu. Zdaniem inwestora akcja protestacyjna to inicjatywa kilku kazimierskich przedsiębiorców uzurpujących sobie prawo do reprezentowania wszystkich mieszkańców.

– Negatywny stosunek do naszej inwestycji jedynie kilku mieszkańców, przede wszystkim właścicieli pensjonatów, wynika z tego, że boją się oni zdrowej konkurencji. Poprzez stosowanie czarnego PR-u i wprowadzanie administracyjnych ograniczeń chcą chronić swoje partykularne interesy – twierdzi mec. Bartłomiej Hejnar, który reprezentuje inwestora. – Proces inwestycyjny jest realizowany przez prywatnego inwestora, za prywatne pieniądze, na prywatnej nieruchomości, dlatego też jego stroną są wyłącznie inwestor oraz właściwe organy administracji, a nie poszczególni przedsiębiorcy.

– Ani ja, ani pozostali inicjatorzy petycji nie prowadzimy działalności hotelarsko-gastronomicznej, więc jest to zarzut chybiony. Wśród 500 osób, które podpisały naszą petycję, są takie osoby, ale one też są mieszkańcami – ripostuje Rafał Suszek, jeden z inicjatorów protestu i były kazimierski radny. – Wśród zwolenników budowy molocha jest zaledwie grupka osób, które do tej pory nie pojawiały się na sesjach, komisjach czy zebraniach.

Inicjatorzy petycji w odpowiedzi na pisma, w których inwestor żąda zadośćuczynienia za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, złożyli zawiadomienie w prokuraturze. W tym tygodniu mają być przesłuchiwani.

Według inwestora kazimierscy hotelarze zyskają na inwestycji.

– W naszym obiekcie przewidujemy jedynie 60 miejsc noclegowych i jest to oczywiste, że będziemy współpracować z właścicielami pensjonatów w celu zapewnienia noclegów dla naszych klientów w ich pensjonatach – zaznacza mec. Hejnar.

Gigant przy kamieniołomach. I parking jedynie na 77 miejsc

Kompleks ma powstać na działce o powierzchni 2 hektarów w pobliżu kazimierskich kamieniołomów. Budynek zaprojektował lubelski architekt Bolesław Stelmach, a jego powierzchnia to aż 16 tys. mkw.

Znajdą się tam: Termy-SPA (z basenami termalnymi, solankowymi, borowinowymi o łącznej powierzchni ok. 4 tys. mkw), Medical SPA (instytut medyczno-kosmetyczny z m.in. salami zabiegowymi, gabinetami chirurgii kosmetycznej i estetycznej nieinwazyjnej oraz pokojami SPA o powierzchni 2,5 tys. mkw), hotel (42 pokoje o powierzchni 1,7 tys. mkw) i sale wielofunkcyjne na ok. 500 osób (o powierzchni ok. 3 tys. mkw). W kompleksie mają się też znaleźć restauracje, bar i kawiarnia (o powierzchni ok. 1,3 tys. mkw). Całość będzie przykryta dachem porośniętym roślinnością. Docelowo pracę ma tu znaleźć 250 osób.

Co ciekawe przy kompleksie zaprojektowano parkingi podziemne jedynie na 77 miejsc. Zdaniem inwestora, ta liczba na razie "jest wystarczająca". Przyznaje też, że docelowo parkingi pojawią się też na zewnątrz.

Mec. Bartłomiej Hejnar: - Na 60 miejsc hotelowych mamy 77 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Natomiast sale wielofunkcyjne będą realizowane w III etapie inwestycji i miejsca parkingowe są przewidziane w garażu podziemnym jak i na zewnątrz. Nie wykluczamy również, że ostatecznie sale mogą ulec znacznemu zmniejszeniu. Uzależnione to będzie od faktycznego zapotrzebowania ze strony różnych środowisk i grup społecznych. Obecny projekt koncepcyjny to efekt zapotrzebowania ze strony środowiska filmowego i aktorskiego.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 08:57
ważne,że inwestor popiera swoimi pieniędzmi...
Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 11:03
Może jednak utworzyć tam rezerwat przyrody nieożywionej , nie mogę zgodzić się z poprzednikiem który pisze bzdury , że nikt tam i tak nie chodzi , raczej to dziwne to co wypisuje bo w pobliżu kamieniołomów zawsze ktoś przechodzi . Można utworzyć tam bezpieczne podejście z punktem widokowym , hotele , banki i inne przybytki wcisnąć na obrzeza Kazimierza gdzie nie gryzą się z krajobrazem i nie zakłócają przestrzeni. Znając życie i korupcje w Polsce pieniądze wszystko załatwią , będziemy mieli szpetotę poparta przez urzędników którzy będą nam wmawiali jaki to cud nad Wisłą .Warszawka będzie bardzo zadowolona z takiego spa , klubu go go i innej rozpusty.
Może jednak utworzyć tam rezerwat przyrody nieożywionej , nie mogę zgodzić się z poprzednikiem który pisze bzdury , że nikt tam i tak nie chodzi , raczej to dziwne to co wypisuje bo w pobliżu kamieniołomów zawsze ktoś przechodzi . Można utworzyć tam bezpieczne podejście z punktem widokowym , hotele , banki i inne przybytki wcisnąć na obrzeza Kazimierza gdzie nie gryzą się z krajobrazem i nie zakłócają przestrzeni. Znając życie i korupcje w Polsce pieniądze wszystko załatwią , będziemy mieli szpetotę poparta przez urzędników którzy będą nam w... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 12:34
Wasze wnuki wam tego nie wybaczą.
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:56
Najbardziej to mi brakuje w Kazimierzu blaszanej Biedronki. Najlepiej na rynku przy studni. Jak przyjadę do Kazimierza, żebym nie musiał daleko chodzić. Czy jest jakiś inwestor gotowy wybudować Biedronkę na Rynku? Będzie nowocześnie, postępowo, będą miejsca pracy, a i pieniądze będą dla gminy. Proszę o rozważenie mojego pomysłu. Myślę, że chętnych do skorzystanie byłoby wiele wiele więcej. I byłaby to atrakcja turystyczna - blaszak w centrum zabytkowego Miasteczka! NIech żyje postęp. Nie chcę skansenu w Kazimierzu! Ps. Uważnych czytelników proszę o potraktowanie mojego komentarza z ironią... a sprawa jest poważna.
Najbardziej to mi brakuje w Kazimierzu blaszanej Biedronki. Najlepiej na rynku przy studni. Jak przyjadę do Kazimierza, żebym nie musiał daleko chodzić. Czy jest jakiś inwestor gotowy wybudować Biedronkę na Rynku? Będzie nowocześnie, postępowo, będą miejsca pracy, a i pieniądze będą dla gminy. Proszę o rozważenie mojego pomysłu. Myślę, że chętnych do skorzystanie byłoby wiele wiele więcej. I byłaby to atrakcja turystyczna - blaszak w centrum zabytkowego Miasteczka! NIech żyje postęp. Nie chcę skansenu w Kazimierzu! Ps. Uważnych czytelników p... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:23
Ostatnie miejsca zieleni w Kazimierzu chcą przemienić na jakieś hotel, durne spa, nie patrząc na prawdziwą wartość tego miejsca i całego kameralnego charakteru miasteczka. W czasie wakacji jest to miejsce, gdzie można odpocząć od tego całego zgiełku i hałasu, który panuje w centrum rynku.
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:18
Zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla tego terenu nie pozostawiają złudzeń - działalność turystyczna ma być prowadzona w między innymi w odtwarzanych spichlerzach. Czy betonowy klocek pana Stelmacha nawiązuje do spichlerzy? Krótko i na temat. Albo Rada zmieni plan, albo projekt do poprawki. Ponadto, dlaczego zgodnie z wymogami Kazimierskiego Parku Krajobrazowego dach na budynku nie jest dwuspadowy? Ja budując garaże nie mogłem wykonać dachu jednospadowego! Musiałem zgodnie z wtytycznymi PARKU przeprojektować budynek na dach dwuspadowy? To jest równość wobec prawa?
Zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla tego terenu nie pozostawiają złudzeń - działalność turystyczna ma być prowadzona w między innymi w odtwarzanych spichlerzach. Czy betonowy klocek pana Stelmacha nawiązuje do spichlerzy? Krótko i na temat. Albo Rada zmieni plan, albo projekt do poprawki. Ponadto, dlaczego zgodnie z wymogami Kazimierskiego Parku Krajobrazowego dach na budynku nie jest dwuspadowy? Ja budując garaże nie mogłem wykonać dachu jednospadowego! Musiałem zgodnie z wtytycznymi PARKU przeprojektować budynek n... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:07
Po pierwsze obiekt byłby w czesci miasta do której mało kto dochodzi bo tam nie ma nic interesującego. Po drugie dziwi mnie to, że Kazimierzacy, którzy koszą za wszystko jak w Warszawie nie chcą obiektu, który przyciągnie im jeszcze więcej turystów również poza sezonem. W końcu turyści to pieniądze. Będzie centrum konferencyjne będą konferencje i szkolenia. Uczestnicy muszą gdzieś spać i jesc. To samo w przypadku koncertów.
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:03
Ale przeciez tam ma sie miescic Centrum Sztuki Audiowzualnej tylko znacznie udoskonalone i na europejskim poziomie a nie pulawskim. W dodatku jest to realne a nie wirtualne. Wiec o co chodzi. Byla o tym mowa na spotkaniu w sierpniuub. roku. Co wiecej bylo to zaprezentowane ze jest uzgodnione w szczegolach z filmowcami i aktorami.
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 18:28
A jaką atrakcję mieliby turyści (przez cały rok) a przy okazji kazimierscy przedsiębiorcy, gdyby w kamieniołomach powstał rewelacyjny pomysł Stowarzyszenia Filmowców Polskich - Centrum Sztuki Audiowizualnej? Inwestycje w głównej mierze zablokowali zwolennicy i lobbyści mega SPA. Przypadek?
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 17:58
Bardzo się ciesze,że wypowiadają się ludzie zamiejscowi co do akceptacji budowy SPA. Głównie przyjeżdżający goście mieliby świetną atrakcję w tym mieście ,jestem pewny że nie jeden mieszkaniec Kazimierza też by skorzystał,
Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 08:57
ważne,że inwestor popiera swoimi pieniędzmi...
Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 11:03
Może jednak utworzyć tam rezerwat przyrody nieożywionej , nie mogę zgodzić się z poprzednikiem który pisze bzdury , że nikt tam i tak nie chodzi , raczej to dziwne to co wypisuje bo w pobliżu kamieniołomów zawsze ktoś przechodzi . Można utworzyć tam bezpieczne podejście z punktem widokowym , hotele , banki i inne przybytki wcisnąć na obrzeza Kazimierza gdzie nie gryzą się z krajobrazem i nie zakłócają przestrzeni. Znając życie i korupcje w Polsce pieniądze wszystko załatwią , będziemy mieli szpetotę poparta przez urzędników którzy będą nam wmawiali jaki to cud nad Wisłą .Warszawka będzie bardzo zadowolona z takiego spa , klubu go go i innej rozpusty.
Może jednak utworzyć tam rezerwat przyrody nieożywionej , nie mogę zgodzić się z poprzednikiem który pisze bzdury , że nikt tam i tak nie chodzi , raczej to dziwne to co wypisuje bo w pobliżu kamieniołomów zawsze ktoś przechodzi . Można utworzyć tam bezpieczne podejście z punktem widokowym , hotele , banki i inne przybytki wcisnąć na obrzeza Kazimierza gdzie nie gryzą się z krajobrazem i nie zakłócają przestrzeni. Znając życie i korupcje w Polsce pieniądze wszystko załatwią , będziemy mieli szpetotę poparta przez urzędników którzy będą nam w... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 12:34
Wasze wnuki wam tego nie wybaczą.
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:56
Najbardziej to mi brakuje w Kazimierzu blaszanej Biedronki. Najlepiej na rynku przy studni. Jak przyjadę do Kazimierza, żebym nie musiał daleko chodzić. Czy jest jakiś inwestor gotowy wybudować Biedronkę na Rynku? Będzie nowocześnie, postępowo, będą miejsca pracy, a i pieniądze będą dla gminy. Proszę o rozważenie mojego pomysłu. Myślę, że chętnych do skorzystanie byłoby wiele wiele więcej. I byłaby to atrakcja turystyczna - blaszak w centrum zabytkowego Miasteczka! NIech żyje postęp. Nie chcę skansenu w Kazimierzu! Ps. Uważnych czytelników proszę o potraktowanie mojego komentarza z ironią... a sprawa jest poważna.
Najbardziej to mi brakuje w Kazimierzu blaszanej Biedronki. Najlepiej na rynku przy studni. Jak przyjadę do Kazimierza, żebym nie musiał daleko chodzić. Czy jest jakiś inwestor gotowy wybudować Biedronkę na Rynku? Będzie nowocześnie, postępowo, będą miejsca pracy, a i pieniądze będą dla gminy. Proszę o rozważenie mojego pomysłu. Myślę, że chętnych do skorzystanie byłoby wiele wiele więcej. I byłaby to atrakcja turystyczna - blaszak w centrum zabytkowego Miasteczka! NIech żyje postęp. Nie chcę skansenu w Kazimierzu! Ps. Uważnych czytelników p... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:23
Ostatnie miejsca zieleni w Kazimierzu chcą przemienić na jakieś hotel, durne spa, nie patrząc na prawdziwą wartość tego miejsca i całego kameralnego charakteru miasteczka. W czasie wakacji jest to miejsce, gdzie można odpocząć od tego całego zgiełku i hałasu, który panuje w centrum rynku.
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:18
Zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla tego terenu nie pozostawiają złudzeń - działalność turystyczna ma być prowadzona w między innymi w odtwarzanych spichlerzach. Czy betonowy klocek pana Stelmacha nawiązuje do spichlerzy? Krótko i na temat. Albo Rada zmieni plan, albo projekt do poprawki. Ponadto, dlaczego zgodnie z wymogami Kazimierskiego Parku Krajobrazowego dach na budynku nie jest dwuspadowy? Ja budując garaże nie mogłem wykonać dachu jednospadowego! Musiałem zgodnie z wtytycznymi PARKU przeprojektować budynek na dach dwuspadowy? To jest równość wobec prawa?
Zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla tego terenu nie pozostawiają złudzeń - działalność turystyczna ma być prowadzona w między innymi w odtwarzanych spichlerzach. Czy betonowy klocek pana Stelmacha nawiązuje do spichlerzy? Krótko i na temat. Albo Rada zmieni plan, albo projekt do poprawki. Ponadto, dlaczego zgodnie z wymogami Kazimierskiego Parku Krajobrazowego dach na budynku nie jest dwuspadowy? Ja budując garaże nie mogłem wykonać dachu jednospadowego! Musiałem zgodnie z wtytycznymi PARKU przeprojektować budynek n... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:07
Po pierwsze obiekt byłby w czesci miasta do której mało kto dochodzi bo tam nie ma nic interesującego. Po drugie dziwi mnie to, że Kazimierzacy, którzy koszą za wszystko jak w Warszawie nie chcą obiektu, który przyciągnie im jeszcze więcej turystów również poza sezonem. W końcu turyści to pieniądze. Będzie centrum konferencyjne będą konferencje i szkolenia. Uczestnicy muszą gdzieś spać i jesc. To samo w przypadku koncertów.
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 20:03
Ale przeciez tam ma sie miescic Centrum Sztuki Audiowzualnej tylko znacznie udoskonalone i na europejskim poziomie a nie pulawskim. W dodatku jest to realne a nie wirtualne. Wiec o co chodzi. Byla o tym mowa na spotkaniu w sierpniuub. roku. Co wiecej bylo to zaprezentowane ze jest uzgodnione w szczegolach z filmowcami i aktorami.
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 18:28
A jaką atrakcję mieliby turyści (przez cały rok) a przy okazji kazimierscy przedsiębiorcy, gdyby w kamieniołomach powstał rewelacyjny pomysł Stowarzyszenia Filmowców Polskich - Centrum Sztuki Audiowizualnej? Inwestycje w głównej mierze zablokowali zwolennicy i lobbyści mega SPA. Przypadek?
Avatar
Gość / 22 lutego 2016 o 17:58
Bardzo się ciesze,że wypowiadają się ludzie zamiejscowi co do akceptacji budowy SPA. Głównie przyjeżdżający goście mieliby świetną atrakcję w tym mieście ,jestem pewny że nie jeden mieszkaniec Kazimierza też by skorzystał,
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 6 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra