Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

24 listopada 2014 r.
7:15
Edytuj ten wpis

Końskowola. Cała władza w jednym ręku

Autor: Zdjęcie autora Daniel Drob
1 5 A A

Zdecydowanym zwycięzcą wyborów jest dotychczasowy wójt i jego komitet wyborczy. Stanisław Gołębiowski wygrał już w I turze, a w 15-osobowej radzie gminy jego ugrupowanie będzie mieć 9 radnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Kampania przebiegała w miarę spokojnie, chociaż konkurencja twierdziła, że wykorzystuję stanowisko do promocji - komentuje Stanisław Gołębiowski, wójt gminy Końskowola.

- Ale to nieprawda. Za wszelkie ogłoszenia płaciłem sam, a 11 listopada specjalnie nie przemawiałem, żeby nikt nie pomyślał, że to w ramach kampanii. W wyborach uzyskałem 67 procent głosów. Czemu to zawdzięczam? Trzeba przede wszystkim być normalnym człowiekiem, słuchać ludzi i niczego nie zatajać, nawet jeśli jest nieprzyjemne. Podczas moich siedmiu kadencji tylko raz na sesji ktoś z mieszkańców miał do mnie o coś pretensje, ale to odosobniony przypadek.

Mimo większości w radzie, wójt deklaruje, że każdy głosuje tak jak chce, byle ze zdrowym rozsądkiem. - Nasze plany na przyszłość spędzają sen z powiek pani skarbnik z gminy. Końskowola należy do Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego, który zakłada m.in.: remont dróg, wyregulowanie Kurówki oraz utworzenie parku sensorycznego. Mam nadzieję, że uda się w końcu pozyskać fundusze na kolektory słoneczne. Jeśli zrealizujemy połowę tych planów będzie dobrze - zapowiada Stanisław Gołębiowski.

Rada Gminy Końskowola:
PSL: Roman Frel, Mirosław Piotr Pustelnik, Janusz Próchniak
PiS: Halina Kopron, Iwona Kaniewska
KWW Stanisława Gołębiowskiego: Zbigniew Skwarek, Mirosław Stalęga, Dariusz Guzowski, Małgorzata Szpyra, Iwona Giza-Miąsik, Tomasz Przepiórka, Małgorzata Stanisława Chabros, Przemysław Banaszek, Aneta Chabros
SLD Lewica Razem: Dorota Bartuzi

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
krysia / 10 marca 2015 o 22:27

Żenada, dawno powinien już sobie darować, ale u koryta zawsze mało, mydlić oczy ładnie potrafi, ale żeby coś uzyskać trzeba dobrze w d...pe włazić albo konkretnie podsypać bo inaczej  nie ma o czym rozmawiać

Avatar
Gość / 3 grudnia 2014 o 12:12

Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B

Następna głupia c.....pa. Pewnie któraś z urzędniczek zamiast pracować wypisuje takie głupoty. Przywódca????? śmiech na sali, elokwencja i słownictwo Pana Wójta szczególnie w stosunku do swych podwładnych ma wiele do życzenia. Byłam kiedyś świadkiem jak do pewnej pracownicy ryknął: " zamknij ryj"  inne w stylu " co to k..wa jest" są na porządku dziennym. Nie wspominając już że był karany ( miał zabrane prawko za jazdę po%) no ale skoro bla Berbary to jest przywódca to gratuluję.

A tak na marginesie to w naszej gminie jest dużo starszych ludzi którzy z przyzwyczajenia na niego głosowali(jest tyle lat to niech będzie) niestety taka jest ich logika.

Następna głupia c.....pa. Pewnie któraś z urzędniczek zamiast pracować wypisuje takie głupoty. Przywódca????? śmiech na sali, elokwencja i słownictwo Pana Wójta szczególnie w stosunku do swych podwładnych ma wiele do życzenia. Byłam kiedyś świadkiem jak do pewnej pracownicy ryknął: " zamknij ryj"  inne w stylu " co to k..wa jest" są na porządku dziennym. Nie wspominając już że był karany ( miał zabrane prawko za jazdę po%) no ale skoro bla Berbary to jest przywódca to gratuluję.

A tak na marginesie to w naszej gm... rozwiń

Avatar
gość / 25 listopada 2014 o 16:32

Osobiście sama głosowałam na Pana Gołębiowskiego. Nie wyobrażam sobie innego wójta. Bardzo dużo zrobił dla naszej gminy i wiele jeszcze zrobi. Gratuluję wygrania kolejnej kadencji

Avatar
Gość / 25 listopada 2014 o 08:19

Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B

wejdż mu w dupę jeszcze bardziej

Avatar
Barbara / 24 listopada 2014 o 09:13
Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B
Avatar
krysia / 10 marca 2015 o 22:27

Żenada, dawno powinien już sobie darować, ale u koryta zawsze mało, mydlić oczy ładnie potrafi, ale żeby coś uzyskać trzeba dobrze w d...pe włazić albo konkretnie podsypać bo inaczej  nie ma o czym rozmawiać

Avatar
Gość / 3 grudnia 2014 o 12:12

Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B

Następna głupia c.....pa. Pewnie któraś z urzędniczek zamiast pracować wypisuje takie głupoty. Przywódca????? śmiech na sali, elokwencja i słownictwo Pana Wójta szczególnie w stosunku do swych podwładnych ma wiele do życzenia. Byłam kiedyś świadkiem jak do pewnej pracownicy ryknął: " zamknij ryj"  inne w stylu " co to k..wa jest" są na porządku dziennym. Nie wspominając już że był karany ( miał zabrane prawko za jazdę po%) no ale skoro bla Berbary to jest przywódca to gratuluję.

A tak na marginesie to w naszej gminie jest dużo starszych ludzi którzy z przyzwyczajenia na niego głosowali(jest tyle lat to niech będzie) niestety taka jest ich logika.

Następna głupia c.....pa. Pewnie któraś z urzędniczek zamiast pracować wypisuje takie głupoty. Przywódca????? śmiech na sali, elokwencja i słownictwo Pana Wójta szczególnie w stosunku do swych podwładnych ma wiele do życzenia. Byłam kiedyś świadkiem jak do pewnej pracownicy ryknął: " zamknij ryj"  inne w stylu " co to k..wa jest" są na porządku dziennym. Nie wspominając już że był karany ( miał zabrane prawko za jazdę po%) no ale skoro bla Berbary to jest przywódca to gratuluję.

A tak na marginesie to w naszej gm... rozwiń

Avatar
gość / 25 listopada 2014 o 16:32

Osobiście sama głosowałam na Pana Gołębiowskiego. Nie wyobrażam sobie innego wójta. Bardzo dużo zrobił dla naszej gminy i wiele jeszcze zrobi. Gratuluję wygrania kolejnej kadencji

Avatar
Gość / 25 listopada 2014 o 08:19

Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B

wejdż mu w dupę jeszcze bardziej

Avatar
Barbara / 24 listopada 2014 o 09:13
Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Jak się tłumaczył?

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Jak się tłumaczył? 0 0

Do niecodziennego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Hrubieszowie.

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja?

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja? 1 1

Rolnicy, którzy w związku z afrykańskim pomorem świń (ASF) zrezygnowali z hodowli, szukają alternatywnych źródeł dochodu. Marszałek województwa lubelskiego proponuje im m.in. hodowlę bydła

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać?

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać? 1 2

Władze Lublina biorą się za liczenie pasażerów w podmiejskich autobusach. Zaczęły od linii do Świdnika. Po co? – Żeby sprawdzić zapotrzebowanie na kursy – mówią miejscy urzędnicy od komunikacji. Już teraz wiadomo, że od 7 maja więcej będzie kursów linii 55 między Lublinem a Świdnikiem

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur
galeria

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur 13 0

O godzinie 19 w Centrum Spotkania Kultur będzie Wielkie Otwarcie Wielokranu Browaru Zakładowego. Zajrzeliśmy za kulisy.

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic 4 4

40 nowych śmietników stanęło na miejskich przystankach autobusowych w Kraśniku.

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego 3 0

30-letnie rekwizyty z kultowej polskiej komedii, najefektowniejsze kostiumy z warszawskiego Teatru Wielkiego i artystyczne wizje upadku Ikara studentów najlepszych szkół artystycznych w kraju. To na korytarzach. A na Sali Operowej Wielka Gala. Na wszystko wstęp wolny.

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska 2 1

Z Danielem Jeleniewskim i bez Pawła Miesiąca w składzie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. W sobotę w Gdańsku zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii
21 kwietnia 2018, 19:00

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Artyści estrady. Gwiazdą wydarzenia będzie Julia Pietrucha.

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina 0 8

Publikujemy list otwarty radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej do prezydenta Krzysztofa Żuka. Tematem jest "procedowanie zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina".

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek 0 0

Pacjenci często stykają się z sytuacją, gdy zmuszeni są poświęcić wiele godzin, a często nawet dni, by zrealizować przepisaną przez lekarza receptę. Zbyt długie szukanie leków w aptekach słusznie budzi złość i rezygnację. Jeśli mamy za sobą podobne doświadczenia, warto ułatwić sobie życie. Wystarczy skorzystać z kilku prostych sposobów na szukanie leków w aptekach.

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena
galeria

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena 147 12

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara piątkowej eksplozji w Świdniku. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu. Z ustaleń śledczych wynika, że jej chłopak oblał ją benzyną i podpalił.

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego 0 0

Zbliża się Dzień MATKI!  Zrób prezent swojej MAMIE i za naszym pośrednictwem złóż jej życzenia.

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze?
galeria
film

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze? 114 11

Po trzech latach przerwy majowe koncerty w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej wracają na teren miasteczka akademickiego na Felinie. W dniach 19-20 maja swoją imprezę zorganizują tu studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju 3 8

Trwa trzeci już nabór na informatyka Centrum Usług Wspólnych. Dwa poprzednie zakończyły się fiaskiem. To nie jedyny urząd, który boleśnie odczuwa brak fachowców od komputerów. W całym kraju brakuje już około 50 tysięcy programistów

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (20-22.04)