Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 listopada 2014 r.
9:30
Edytuj ten wpis

Wąwolnica. Kandydaci idą łeb w łeb

Autor: Zdjęcie autora pab
39 12 A A

501 do 499 - takim wynikiem zakończyła się pierwsza tura wyborów na wójta w gminie Wąwolnica. Druga tura, w której zmierzą się Waldemar Pietrak i Marcin Łaguna zapowiada się więc bardzo ciekawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Waldemar Pietrak (zdobył 501 głosów) był już wójtem Wąwolnicy w latach 1999-2010. Po odejściu z urzędu został pracownikiem Lubelskiego Ośrodka Samopomocy i koordynuje projekt związany z bezpłatnymi poradami prawnymi. - Mieszkańcom obiecuję kontynuację tematów, które realizowałem w tamtych kadencjach, czyli dynamiczny rozwój gminy przez inwestycje służące mieszkańcom. Wiele rzeczy jest rozpoczętych, a niedokończonych - uważa Waldemar Pietrak.

30 listopada jego kontrkandydatem będzie Marcin Łaguna (499 głosów). - Jestem bardzo zadowolony, że tak wiele osób mi zaufało. Starałem się być blisko mieszkańców, myślę, że to przyniosło efekt - mówi Marcin Łaguna. Jego zdaniem gmina powinna się skupić na wykorzystaniu ogromnego potencjału, jakim jest położenie między Nałęczowem i Kazimierzem Dolnym. Łaguna jest w tej chwili menedżerem w firmie medycznej, został zgłoszony do wyborów przez komitet Prawo i Sprawiedliwość, ale nie jest członkiem tej partii.

Rada Gminy Wąwolnica:
KWW Decydujmy Razem: Michał Chmielnicki
PiS: Ewa Wierzbicka, Bartłomiej Rukasz, Ewa Dudzińska-Żybura, Piotr Gąsiorowski
KWW Gmina Wąwolnica Nasze Wspólne Dobro: Sławomir Krajewski
KWW Budujmy Razem: Jadwiga Kołodyńska, Rafał Woś
KWW Jana Madejskiego: Tadeusz Szyszka, Iwona Piotrowska, Teresa Pasek
KWW Zgoda Buduje: Alicja Wasilewska, Robert Kałdonek, Tomasz Wójciak, Paulina Marczak

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxxx / 1 grudnia 2014 o 15:06

Cóż za praworządne i NIE PIJĄCE społeczeństwo!!! 

Avatar
ania / 1 grudnia 2014 o 10:21

nareszcie kopce kreta znikną

Avatar
anty klika / 1 grudnia 2014 o 00:23
Gratulacje Panie Wójcie!!!! Bez Jurcysia i bez Kreta wyszła w Rozannie zaj...sta feta!!!!! Porządki w urzędzie trzeba zrobić a co niektórzy niech teraz maja się na baczności jak gadali glupoty, bo teraz zeby po nogach nie leciało będą im potrzebne pampersy a nie galoty:-D!!! Nie zwróci się także za toner czarny i czerwony do drukarki, bo ulotek nadrukowali sporo, i co z tego jak.kandydata mieli kiepskiego :-D:-D:-D:-D:-D
Avatar
Paweł / 28 listopada 2014 o 18:14

To jest jedyna szansa, żeby u władzy znalazł się człowiek energiczny, z wizją. Ten człowiek to Marcin Łaguna. A to, że jest oczerniany, świadczy tylko o tym, że słabego się nie atakuje. Stara gwardia boi się, że do władzy dojdą ludzie spoza ich środowiska. A to będzie ich koniec,

Avatar
figo fago / 25 listopada 2014 o 23:06
Kret i Górnik kopią dolki, jeden głębiej drugi płycej...a i tak po wyborach sami ze swoim kandydatem do nich wpadną!!!!! Kwestia czasu. Pozdrawiam także byłego wójta...- niech pan tylko nie mówi ze pan tu jeszcze wróci...bo tu nie ma miejsca na picie...
Avatar
jurcys:-P / 25 listopada 2014 o 22:56
Obietnicy ze strony pana Pietraka ciag dalszy...to ta sama osoba nadal pomimo ze obcial włosy i dłuższe ma wasy,więc nie dajmy się nabrać na to!!! Drugie ostrzeżenie- nie wpuszczajcie do.domu kreta i jego pomocnika górnika...oni obtabiaja wszystkim dupe zeby tylko nadal stara szajka rządziła, sam dam karbit zeby kreta z działki pogonic a gornik za G.l.u.p.i zeby sam coś zdziałał. Nie dajcie się nabrać na ich oczernianie.!!! Gonic klikę!!!!MARCIN ŁAGUNA NA WÓJTA!!!!!
Avatar
Gość / 24 listopada 2014 o 22:52

A ta radna z PiSu też ....
Avatar
zawiedziony / 24 listopada 2014 o 22:51

To ten Pietrak tak zepsuł skrzyżowanie na rynku w stronę Poniatowej ,że  żadna ciężarówka nie  może stamtąd wyjechać normalnie bez tamowania ruchu w centrum???

Avatar
aa / 24 listopada 2014 o 22:49

Wierzę że Bartłomiej Rukasz któregoś pięknego dnia zostanie prezydentem. 

Avatar
wow / 24 listopada 2014 o 22:30

Ten radny PiSu Bartłomiej Rukasz to dopiero przystojniak :D

Avatar
xxxx / 1 grudnia 2014 o 15:06

Cóż za praworządne i NIE PIJĄCE społeczeństwo!!! 

Avatar
ania / 1 grudnia 2014 o 10:21

nareszcie kopce kreta znikną

Avatar
anty klika / 1 grudnia 2014 o 00:23
Gratulacje Panie Wójcie!!!! Bez Jurcysia i bez Kreta wyszła w Rozannie zaj...sta feta!!!!! Porządki w urzędzie trzeba zrobić a co niektórzy niech teraz maja się na baczności jak gadali glupoty, bo teraz zeby po nogach nie leciało będą im potrzebne pampersy a nie galoty:-D!!! Nie zwróci się także za toner czarny i czerwony do drukarki, bo ulotek nadrukowali sporo, i co z tego jak.kandydata mieli kiepskiego :-D:-D:-D:-D:-D
Avatar
Paweł / 28 listopada 2014 o 18:14

To jest jedyna szansa, żeby u władzy znalazł się człowiek energiczny, z wizją. Ten człowiek to Marcin Łaguna. A to, że jest oczerniany, świadczy tylko o tym, że słabego się nie atakuje. Stara gwardia boi się, że do władzy dojdą ludzie spoza ich środowiska. A to będzie ich koniec,

Avatar
figo fago / 25 listopada 2014 o 23:06
Kret i Górnik kopią dolki, jeden głębiej drugi płycej...a i tak po wyborach sami ze swoim kandydatem do nich wpadną!!!!! Kwestia czasu. Pozdrawiam także byłego wójta...- niech pan tylko nie mówi ze pan tu jeszcze wróci...bo tu nie ma miejsca na picie...
Avatar
jurcys:-P / 25 listopada 2014 o 22:56
Obietnicy ze strony pana Pietraka ciag dalszy...to ta sama osoba nadal pomimo ze obcial włosy i dłuższe ma wasy,więc nie dajmy się nabrać na to!!! Drugie ostrzeżenie- nie wpuszczajcie do.domu kreta i jego pomocnika górnika...oni obtabiaja wszystkim dupe zeby tylko nadal stara szajka rządziła, sam dam karbit zeby kreta z działki pogonic a gornik za G.l.u.p.i zeby sam coś zdziałał. Nie dajcie się nabrać na ich oczernianie.!!! Gonic klikę!!!!MARCIN ŁAGUNA NA WÓJTA!!!!!
Avatar
Gość / 24 listopada 2014 o 22:52

A ta radna z PiSu też ....
Avatar
zawiedziony / 24 listopada 2014 o 22:51

To ten Pietrak tak zepsuł skrzyżowanie na rynku w stronę Poniatowej ,że  żadna ciężarówka nie  może stamtąd wyjechać normalnie bez tamowania ruchu w centrum???

Avatar
aa / 24 listopada 2014 o 22:49

Wierzę że Bartłomiej Rukasz któregoś pięknego dnia zostanie prezydentem. 

Avatar
wow / 24 listopada 2014 o 22:30

Ten radny PiSu Bartłomiej Rukasz to dopiero przystojniak :D

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018!
Zdjęcia
galeria

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018! 2 0

Marcin Piechota z Lublina zdobył tytuł mistrza Polski 2018 na zawodach, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach.

Bieg Nieustraszonych w Lublinie. 129 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Bieg Nieustraszonych w Lublinie. 129 osób na mecie [zdjęcia] 0 0

132 osoby rywalizowały w II Lubelskim Biegu Nieustraszonych nad Zalewem Zemborzyckim.

Oferty dla kucharzy czy kierowców. Wkrótce targi pracy w Dęblinie

Oferty dla kucharzy czy kierowców. Wkrótce targi pracy w Dęblinie 0 0

Kucharze, kelnerzy czy kierowcy – m. in. przedstawiciele tych zawodów będą mogli znaleźć pracę we wtorek, 24 kwietnia. W Dęblinie odbędą się Powiatowe Targi Pracy i Edukacji.

Najpierw niespodziewana wizyta w kościele, potem spotkanie z mieszkańcami. Co obiecywał premier Morawiecki?
galeria
film

Najpierw niespodziewana wizyta w kościele, potem spotkanie z mieszkańcami. Co obiecywał premier Morawiecki? 2 6

O pięciu nowych pomysłach na rozwój kraju mówił w niedzielę mieszkańcom Łukowa premier Mateusz Morawiecki. Na godzinę przed spotkaniem szef rządu pojawił się niespodziewanie na mszy w jednym z łukowskich kościołów.

Niektórzy mówią, że to miejsce stało się ich drugim domem. Powstaje coraz więcej placówek

Niektórzy mówią, że to miejsce stało się ich drugim domem. Powstaje coraz więcej placówek 2 0

Starsze, samotne osoby mówią o nim „mój drugi dom”. Jesień życia w dziennych domach opieki jest łatwiejsza. Kilka takich placówek już działa w regionie za sprawą rządowego programu Senior+. Kilka nowych rozpocznie działalność w tym roku.

Wyliczyli, że przed końcem roku zabraknie pieniędzy na wypłaty dla nauczycieli

Wyliczyli, że przed końcem roku zabraknie pieniędzy na wypłaty dla nauczycieli 0 6

Samorządowcy z powiatu włodawskiego wyliczyli, że przed końcem roku zabraknie pieniędzy na wypłaty wynagrodzeń dla nauczycieli. Poinformowali już o tym ministra edukacji narodowej.

Szkoła w centrum Lublina

Szkoła w centrum Lublina 0

26 kwietnia Szkoły „Lider” zapraszają absolwentów gimnazjów na Dni Otwarte. Szkoły Lider to nie tylko liceum ogólnokształcące , w którym oprócz przedmiotów ogólnokształcących możesz nauczyć się kosmetyki i grafiki komputerowej, ale również technikum, które kształci gastronomów, hotelarzy, fryzjerów, informatyków-klasy e-sportowe, a od września również kelnerów i techników obsługi turystycznej. Szkoły dla dorosłych to: Policealne Studium Zawodowe, Liceum Ogólnokształcące i Medyczna Szkoła Policealna.

"Tracicie twarz każdego dnia". Trwa protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie
film

"Tracicie twarz każdego dnia". Trwa protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie 0 4

Trwa protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie. W niedzielę wieczorem spotkała się z nimi minister pracy, rodziny i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach 0 0

Chcąc zarabiać na nieruchomościach, należy najpierw zapoznać się z rynkiem, żeby zrozumieć mechanizmy, jakie nim kierują. Dobra orientacja pozwoli dostrzec wyjątkową okazję do opłacalnej inwestycji. Należy określić własne możliwości finansowe i strategię. Dochód z takich inwestycji może być pasywny lub jednorazowy.

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach?

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach? 8 26

Swojego kandydata na prezydenta Lublina ma wskazać w tym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość. Do jesiennych wyborów samorządowych szykują się także inne ugrupowania, nie tylko w Lublinie. Jakie nazwiska wchodzą w grę?

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa 4 1

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Po wygranej przed tygodniem z LZS Dobryń, w niedzielę zespół z Jeleńca odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem drużyna trenera Mariusza Ciołka pokonała LKS AGROTEX Milanów 3:2

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni 0 0

W poważnym stanie trafili do szpitala kierowca i pasażer motocykla, który w Wólce Kraśniczyńskiej zderzył się z kią.

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia] 25 1

161 odznaczeń trafiło w sobotę do honorowych dawców krwi z województwa lubelskiego.

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera 1 3

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Wygrana zespołu z Białopola 6:0 ze Spółdzielcą Siedliszcze. Orzeł Srebrzyszcze lepszy od Frassatiego Fajsławice

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP
24 kwietnia 2018, 17:00

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 10 MBP (ul. Kleeberga 12a) zaprasza na spotkanie autorskie z dr hab. Urszulą Niewiadomską-Flis. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!