Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

11 sierpnia 2012 r.
13:08
Edytuj ten wpis

Mężczyzna wyskoczył z budynku hotelu. Nie żyje

0 27 A A
Na miejscu był lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny. (Daniel Krawczyk)
Na miejscu był lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny. (Daniel Krawczyk)

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w centrum Puław. W sobotę rano mężczyzna wyskoczył z budynku jednego z hoteli. Tego samego dnia wynajął jeden z pokoi na 7 piętrze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło w sobotę ok. godz. 11.30.

– Wtedy otrzymaliśmy informację, że mężczyzna wyskoczył z budynku hotelu w centrum Puław – informuje podkom. Marcin Koper z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – Najprawdopodobniej jest to 23-letni mężczyzna. Rano zameldował się w tym hotelu. Wynajął pokój na 7 piętrze. Nie wyskoczył z okna w tym pokoju, ponieważ okna były tam zamknięte.

Mężczyzna zginął na miejscu.

Policja ustala okoliczności śmierci mężczyzny. Na miejscu jest prokurator.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rens / 19 sierpnia 2012 o 00:23
I dzieciak zginął !!!
Avatar
ul.Sienkiewicza / 16 sierpnia 2012 o 10:49
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI...TAK SZYBKO ODCHODZĄ...ZA SZYBKO...
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 09:51
zapomniała dodać ze pogrzeb jest w piątek. [*] ;((((
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 09:47
Pogrzeb jest o 13 w kościele Sw. Brata Alberta (nie daleko straży pożarnej) Różaniec o 12 w Kaplicy (stary kościół Św. Brata Alberta) Szkoda ze tak szybko podjął tą decyzje może udało by mu sie to pokonać..
Avatar
[*] / 15 sierpnia 2012 o 16:49
czy wiadomo, kiedy pogrzeb?
Avatar
Andrzej / 15 sierpnia 2012 o 14:34
Besta święta nie jest. tyle w temacie. Kto znał B..... dokładnie wie że zrobił to z jej powodu
Avatar
Rens / 15 sierpnia 2012 o 14:14
Nagle ,nie to nie tak szybko.Najbliżsi musieli ,,coś" zauważyć tylko nie zdawali sobie sprawy ,że to tak groźne!Nic nie dzieje się bez powodu.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2012 o 12:42
tak zaspokoje! jestem bliska znajomą jego i poprostu chce wiedziec dlaczego nam to wszystkim zrobił.. jak mogł zrobić to własnym rodzicom.. bratu... chrześniakowi JAK MÓGŁ?!?!
Avatar
karol / 15 sierpnia 2012 o 07:23
szkoda chłpaka:(
Avatar
mala / 14 sierpnia 2012 o 20:13
dlaczego??? a po co Ci to wiedziec??? zaspokisz swoja ciekawosc??? nie jest to Ci do niczego potrzebne,,, daj Boze, by nikt z Twoich najblizszych nie zagubil sie,,, zyj swoim zyciem,,, i ciesz sie z kazdej dobrej rzeczy, jaka Cie w zyciu spotyka ,,, nie szukaj sensacji w bolu Rodziny!!!!!!!!!!!!!
Avatar
rens / 19 sierpnia 2012 o 00:23
I dzieciak zginął !!!
Avatar
ul.Sienkiewicza / 16 sierpnia 2012 o 10:49
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI...TAK SZYBKO ODCHODZĄ...ZA SZYBKO...
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 09:51
zapomniała dodać ze pogrzeb jest w piątek. [*] ;((((
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 09:47
Pogrzeb jest o 13 w kościele Sw. Brata Alberta (nie daleko straży pożarnej) Różaniec o 12 w Kaplicy (stary kościół Św. Brata Alberta) Szkoda ze tak szybko podjął tą decyzje może udało by mu sie to pokonać..
Avatar
[*] / 15 sierpnia 2012 o 16:49
czy wiadomo, kiedy pogrzeb?
Avatar
Andrzej / 15 sierpnia 2012 o 14:34
Besta święta nie jest. tyle w temacie. Kto znał B..... dokładnie wie że zrobił to z jej powodu
Avatar
Rens / 15 sierpnia 2012 o 14:14
Nagle ,nie to nie tak szybko.Najbliżsi musieli ,,coś" zauważyć tylko nie zdawali sobie sprawy ,że to tak groźne!Nic nie dzieje się bez powodu.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2012 o 12:42
tak zaspokoje! jestem bliska znajomą jego i poprostu chce wiedziec dlaczego nam to wszystkim zrobił.. jak mogł zrobić to własnym rodzicom.. bratu... chrześniakowi JAK MÓGŁ?!?!
Avatar
karol / 15 sierpnia 2012 o 07:23
szkoda chłpaka:(
Avatar
mala / 14 sierpnia 2012 o 20:13
dlaczego??? a po co Ci to wiedziec??? zaspokisz swoja ciekawosc??? nie jest to Ci do niczego potrzebne,,, daj Boze, by nikt z Twoich najblizszych nie zagubil sie,,, zyj swoim zyciem,,, i ciesz sie z kazdej dobrej rzeczy, jaka Cie w zyciu spotyka ,,, nie szukaj sensacji w bolu Rodziny!!!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 27 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 18 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!