Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

7 lutego 2016 r.
9:47

Nowy wydział w Urzędzie Miasta Puławy. Od komunikacji

0 68 A A
Magdalena Woźniakowska, kierownik nowego Wydziału Komunikacji Społecznej (Fot. Radosław Szczęch)
Magdalena Woźniakowska, kierownik nowego Wydziału Komunikacji Społecznej (Fot. Radosław Szczęch)

Kontakt z mediami i mieszkańcami Puław, obsługa serwisu internetowego – m.in. takie będą zadania nowego Wydziału Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta Puławy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Prezydent zdecydował o wydzieleniu nowej komórki, która przejęła część zadań Wydziału Kultury i Promocji, czy Wydziału Informatycznego. Zespołowi szefuje Magdalena Woźniakowska, która podkreśla, że nadrzędnym zadaniem będzie nadzór nad właściwym przepływem informacji z UM Puławy do mieszkańców i odwrotnie.

– Zależy nam na usprawnieniu tej komunikacji. Mamy zamiar czuwać nad komunikatami płynącymi z urzędu, odpowiadać za kontakty z mediami, obsługiwać miejski serwis internetowy, uzupełniać Biuletyn Informacji Publicznej, przeprowadzać konsultacje społeczne, ankiety, w tym budżet obywatelski – wymienia nowa kierownik, która nie kryje, że chce otworzyć urząd na wiele współczesnych form komunikowania się ze społeczeństwem.

– Z pewnością będziemy chcieli wykorzystać media społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, czy Instagram, ale również nowego możliwości miejskiego serwisu internetowego, czyli platformę konsultacji społecznych – zapowiada.

Nowa strona urzędu miasta jeszcze nie wystartowała, ale jej uzupełnienie cały czas trwa. Zajmuje się tym właśnie Wydział Komunikacji Społecznej. Uruchomienie portalu miejskiego zaplanowano w przeciągu dwóch tygodni.

Czytaj więcej o:

Komentarze 68

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 lutego 2016 o 11:08

~radny~ Taki pan niezależny? to dlaczego tak się pan pchał do PiS-owskiego towarzystwa? Biegał za radnymi z tego klubu po kawiarniach, wydzwaniał, zwierzał się, a teraz tak pan pluje w necie na tych ludzi, którym pan w tyłek właził? Niestety poznali się na panu, bo pan w lokalach zamawiał tylko płacić za siebie nie chciał. Jakimś dziwnym trafem nigdy pan pieniążków nie miał. Lanser, popelina i sknera. Wielki celebryta się znalazł.

Co to za gimbaza!? Jeżeli autor tego komentarza rzeczywiście jest radnym, to współczuję jego wyborcom
i szefom partii, że mają takich reprezentantów w samorządach. "Biegał za radnymi z tego klubu po kawiarniach" Czyli, rada miasta Puław to jakaś gimnazjalna klubokawiarnia dotowana z podatków obywateli!? może powinniście sobie uchwalić podniesienie wysokości diet na Pepsi? Łapy opadają,
Jeśli i tym razem "PiS-owskie towarzystwo" zawali, to będzie to wina wasza, dołów partyjnych, które jaki widać mentalnie tkwią na poziomie klubu myszki Miki. Współczuję Jarkowi :(
 

~radny~ Taki pan niezależny? to dlaczego tak się pan pchał do PiS-owskiego towarzystwa? Biegał za radnymi z tego klubu po kawiarniach, wydzwaniał, zwierzał się, a teraz tak pan pluje w necie na tych ludzi, którym pan w tyłek właził? Niestety poznali się na panu, bo pan w lokalach zamawiał tylko płacić za siebie nie chciał. Jakimś dziwnym trafem nigdy pan pieniążków nie miał. Lanser, popelina i sknera. Wielki celebryta się znalazł.

Co to za gimbaza!? Jeżeli autor tego komentarza rzeczywiście jest radnym, to współczuję jego wyborcom... rozwiń

Avatar
guest / 8 lutego 2016 o 22:58

Najlepiej oceniac i hejtowac anonimowo zza klawiatury jakie to polskie...


Folwark w natarciu. Co bystrzejsi policzyli, że wieloletni pan prezydent w sposób bezpośredni lub pośredni w podległych mu instytucjach zatrudnia ponad 1000 osób! Jak mniemam jesteś jedną z tych osób...

Avatar
A / 8 lutego 2016 o 22:26
Najlepiej oceniac i hejtowac anonimowo zza klawiatury jakie to polskie...
Avatar
tygrys / 8 lutego 2016 o 17:20

Tym ktorzy maja problem z emocjami polecam treningi MMA albo cross fit to duzo lepsze niz pisanie bzdur na Pana Grobla, UM Pulawy i caloksztalt Pulaw.


Tak masz rację! Pan Grobel powinien żyć 120 lat i rządzić do 100. W innym wypadku skończą się ciepłe posadki. I co wtedy? A reszta? A reszta na szczaw i mirabelki - jak twierdzi klasyk. Oto całe Puławy. Na szczęście ludzie zaczynają przeglądać na oczy i skończyło się nawijanie makaronu jak to jest pięknie i wspaniale.


Tak masz rację! Pan Grobel powinien żyć 120 lat i rządzić do 100. W innym wypadku skończą się ciepłe posadki. I co wtedy? A reszta? A reszta na szczaw i mirabelki - jak twierdzi klasyk. Oto całe Puławy. Na szczęście ludzie zaczynają przeglądać na oczy i skończyło się nawijanie makaronu jak to jest pięknie i wspaniale.

rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 17:19

to tak oceniasz panią której ten artykuł poświęcono, współczuję kobietom w twoim życiu

tak oceniam Ciebie

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 16:35

Pracuje na Azotach i cwaniaczy :P

Avatar
Fighter / 8 lutego 2016 o 16:17
Tym ktorzy maja problem z emocjami polecam treningi MMA albo cross fit to duzo lepsze niz pisanie bzdur na Pana Grobla, UM Pulawy i caloksztalt Pulaw.
Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 15:02

a to wszystko tlumaczy

to tak oceniasz panią której ten artykuł poświęcono, współczuję kobietom w twoim życiu

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 14:40

a na jaką personę niby ten atak?

proszę nie dokarmiać trolla!

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 14:38

wypraszam sobie jestem dziewczynką

a to wszystko tlumaczy

Avatar
Gość / 9 lutego 2016 o 11:08

~radny~ Taki pan niezależny? to dlaczego tak się pan pchał do PiS-owskiego towarzystwa? Biegał za radnymi z tego klubu po kawiarniach, wydzwaniał, zwierzał się, a teraz tak pan pluje w necie na tych ludzi, którym pan w tyłek właził? Niestety poznali się na panu, bo pan w lokalach zamawiał tylko płacić za siebie nie chciał. Jakimś dziwnym trafem nigdy pan pieniążków nie miał. Lanser, popelina i sknera. Wielki celebryta się znalazł.

Co to za gimbaza!? Jeżeli autor tego komentarza rzeczywiście jest radnym, to współczuję jego wyborcom
i szefom partii, że mają takich reprezentantów w samorządach. "Biegał za radnymi z tego klubu po kawiarniach" Czyli, rada miasta Puław to jakaś gimnazjalna klubokawiarnia dotowana z podatków obywateli!? może powinniście sobie uchwalić podniesienie wysokości diet na Pepsi? Łapy opadają,
Jeśli i tym razem "PiS-owskie towarzystwo" zawali, to będzie to wina wasza, dołów partyjnych, które jaki widać mentalnie tkwią na poziomie klubu myszki Miki. Współczuję Jarkowi :(
 

~radny~ Taki pan niezależny? to dlaczego tak się pan pchał do PiS-owskiego towarzystwa? Biegał za radnymi z tego klubu po kawiarniach, wydzwaniał, zwierzał się, a teraz tak pan pluje w necie na tych ludzi, którym pan w tyłek właził? Niestety poznali się na panu, bo pan w lokalach zamawiał tylko płacić za siebie nie chciał. Jakimś dziwnym trafem nigdy pan pieniążków nie miał. Lanser, popelina i sknera. Wielki celebryta się znalazł.

Co to za gimbaza!? Jeżeli autor tego komentarza rzeczywiście jest radnym, to współczuję jego wyborcom... rozwiń

Avatar
guest / 8 lutego 2016 o 22:58

Najlepiej oceniac i hejtowac anonimowo zza klawiatury jakie to polskie...


Folwark w natarciu. Co bystrzejsi policzyli, że wieloletni pan prezydent w sposób bezpośredni lub pośredni w podległych mu instytucjach zatrudnia ponad 1000 osób! Jak mniemam jesteś jedną z tych osób...

Avatar
A / 8 lutego 2016 o 22:26
Najlepiej oceniac i hejtowac anonimowo zza klawiatury jakie to polskie...
Avatar
tygrys / 8 lutego 2016 o 17:20

Tym ktorzy maja problem z emocjami polecam treningi MMA albo cross fit to duzo lepsze niz pisanie bzdur na Pana Grobla, UM Pulawy i caloksztalt Pulaw.


Tak masz rację! Pan Grobel powinien żyć 120 lat i rządzić do 100. W innym wypadku skończą się ciepłe posadki. I co wtedy? A reszta? A reszta na szczaw i mirabelki - jak twierdzi klasyk. Oto całe Puławy. Na szczęście ludzie zaczynają przeglądać na oczy i skończyło się nawijanie makaronu jak to jest pięknie i wspaniale.


Tak masz rację! Pan Grobel powinien żyć 120 lat i rządzić do 100. W innym wypadku skończą się ciepłe posadki. I co wtedy? A reszta? A reszta na szczaw i mirabelki - jak twierdzi klasyk. Oto całe Puławy. Na szczęście ludzie zaczynają przeglądać na oczy i skończyło się nawijanie makaronu jak to jest pięknie i wspaniale.

rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 17:19

to tak oceniasz panią której ten artykuł poświęcono, współczuję kobietom w twoim życiu

tak oceniam Ciebie

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 16:35

Pracuje na Azotach i cwaniaczy :P

Avatar
Fighter / 8 lutego 2016 o 16:17
Tym ktorzy maja problem z emocjami polecam treningi MMA albo cross fit to duzo lepsze niz pisanie bzdur na Pana Grobla, UM Pulawy i caloksztalt Pulaw.
Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 15:02

a to wszystko tlumaczy

to tak oceniasz panią której ten artykuł poświęcono, współczuję kobietom w twoim życiu

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 14:40

a na jaką personę niby ten atak?

proszę nie dokarmiać trolla!

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 14:38

wypraszam sobie jestem dziewczynką

a to wszystko tlumaczy

Zobacz wszystkie komentarze 68

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 8 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 28 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 31 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!