Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

11 listopada 2008 r.
12:41
Edytuj ten wpis

Prokurator łagodny dla oprawców

0 11 A A

Rososz, Ryki. Czterech oprawców wskakiwało na leżącego na przystanku pijanego mężczyznę. Prokuratura potraktowała ich jednak łagodnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prokuratura zgodziła się, żeby dostali niskie wyroki.

Pobity mężczyzna trafił do szpitala w Rykach w sobotę w nocy. 56-latek miał połamane żebra po obu stronach tułowia, odmę opłucną, krwiak na głowie i wstrząśnienie mózgu.

Policjanci szybko poradzili sobie z ustaleniem sprawców pobicia. W poniedziałek zatrzymali 18-letniego Arkadiusza P., 19-letniego Przemysława C., 17-letniego Łukasza J. i 16-letniego Mariusza B.

Okazało się, że w sobotę wieczorem w Rososzy, w gminie Ryki, pili alkohol z mężczyzną, którego potem skatowali. Pijanego 56-latka położyli na ławce przystanku PKS. Odeszli na chwilę. Potem wrócili. Urządzili sobie "zabawę". Rozpędzali się i wskakiwali na leżącego na ławce. Uciekli, gdy ich ofiara straciła przytomność.

Na przesłuchaniu oprawcy bardzo żałowali tego co zrobili. Prokuratura obeszła się z nimi łagodnie. Przystała na to aby dorośli sprawcy dobrowolnie poddali się karze. Zaakceptowała wyrok: półtora roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na 5 lat. Agresywni mężczyźni zostaną też oddani pod dozór kuratora, mają zapłacić po 600 zł grzywny i przeprosić poszkodowanego.

Teraz do sądu wpłynie wniosek o wymierzenie im takich kar bez procesu.

Najmłodszym - 16-letnim Mariuszem B. zajmie się sąd rodzinny.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tailor / 14 listopada 2008 o 21:05
mieszkaniec Ryk napisał:
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych naruszyły nietykalność funkcjonariusza(y) Policji na służbie w wyniku czego zastosowano w stosunku do nich środki bezpośredniego przymusu".
Odszedł z KPP Ryki Komendant Pan Kowalczyk do KPP w Radzyniu Podlaskim był z niego kawał "(tu niecenzuralne słowo).....na" ale za niego była DYSCYPLINA w Rykach w tym i KPP Ryki, fakt bardzo gorliwie się wykazywał i bawił się w politykę z PiS'em więc musiał odejść ale przyszedł nowy SZERYF do Ryk (jak to pięknie brzmi) i zero dyscypliny w jednostce i mieście Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach.
Kiedyś patrole spacerowały w zielonych kamizelkach (za starego tak było) teraz bez i nie widać Policji powstał luz blus z Rykach róbta co chceta.
GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy.

CO DO PROKUTATORÓW Z RYK TO CZAS BY ZROBIĆ CZYSTKI Z PANAMI I PANIAMI KOLESIAMI PANA ZIOBRY CO SIĘ SZCZYCILI GŁOŚNO ZA RZĄDÓW PiS'U jaki to Ziobro był dobry a może synek był jednego z Radnych PiS'owskich i tak łagodnie potraktowano ich.

Źle się działo wcześniej w Rykach ale teraz to szkoda gadać.




Witam czytajacych, pozwolę dodać pare słów od siebie, na temat wypowiedzi jednego z forumowiczów^^

Miło mi że dostrzegasz bardzo pozytywnie pracę Policji Ryckiej cyt:...co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie <<< też godzę się z Twoim stwierdzeniem ,że stosowanie środków przymusu w ich pracy odnosi skutek najczęściej pozytywny Praca ta jest >efektywna<, to jak z powiedzeniem że jak do dup* ojciec nie zajży to i dziecku inaczej nie przetłumaczy.
A dzisiejsza młodzież jest bardzo nieokiełznana żyją w wierze iż "wszystko im wolno" ,a co gorsza rozwija się w nich egoizm podszyty zdeprawowaniem i oziębłością podstawowych wartości - rodzice nie maja na nich wpływu wychowawczego.
Czytając dalej Twojego posta ...piszesz o Kowalczyku byłym Komendancie KPP Ryki, uwierz mi wcale nie był taki zły jak o nim mówiono, zaś co do dyscypliny można ją egzekwować na wiele sposobów >nie zawsze postępowania dyscyplinarne rozwiązują problemy<
Mozna dać wiele do zrozumienia stosując inne środki...ale co tu dużo pisać...jak będziesz miał Swoje dzieci to zrozumiesz oczym piszę.
Piszesz również otym że nie widać obecnie patroli chodzących po mieście w kamizelkach odblaskjowych , zastanawiam się nad celowością tej potrzeby.Czy Jesteś jednym ztych co piją piwo lub wino w parku miejskiim i dlatego dążysz do przywrócenia tych kamizelek by Policjant Cię nie przyłapał ?
Te noszone kamizelki niczym dobrytm nie były, nie poprawiły bezpieczeństwa jak też nie przyczyniły się do komunikatywności między społeczeństwem a POlicją < nikt do nas nie podszedł by przedstawić swoje problemy.Zaś my Poilicjańci mogliśmy niejednokrotnie podejść w nieoczekiwanym momencie n/n młodocianego "ananaska", który następnym razem zastanowi się czy warto łamać prawo./jest to element wychowawczy młodzieży za co Powinieneś dziękować Policji bo jak już wspomniałem wyżej -rodzice zapominają o swoich pociechach/
[font="Arial Black"]A tu to już przeszłeś sam siebie cyt... Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach ...Braknie mi słów do skomentowania tak bogatej treści wypowiedzi.Tyle bólu i nieszczęścia tkwi w sprawie nieszczęsliwego wypatku -potrącenia rowerzystki, a Ty tak uogólniłeś tę Swą wypowiedż. Domniemam iż jesteś niepełnoletnim człowiekiem który nie zna wartości życia, bo to wzasadzie najważniejsza treść Twego posta, której nie poświęciłeś właściwego statutu < żal[/font]
Oststnie słowo co do Prokuratury Ryckiej > za mało masz informacji na jej temat by się wypowiadać, a ogólniki zostaw dla Przeczkolaków.
A teraz coś odemnie, jesli zamierzasz wypowiadać się jeszcze na tym forum >[font="Arial Black"]dobra rada< PRZEMYŚL trzy krotnie to co piszesz bo bawisz czytających, zaś to nie jest dział bajek czy też humoru.[/font]
Pozdrowienia




Witam czytajacych, pozwolę dodać pare słów od siebie, na temat wypowiedzi jednego z forumowiczów^^

Miło mi że dostrzegasz bardzo pozytywnie pracę Policji Ryckiej cyt:...co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie <<< też godzę się z Twoim stwierdzeniem ,że stosowanie środków przymusu w ich pracy odnosi skutek najczęściej pozytywny Praca ta jest >efektywna<, to jak z powiedzeniem że jak do dup* ojciec nie zajży to i dziecku inac... rozwiń
Avatar
przystojny stefan / 13 listopada 2008 o 23:53
Mieszkanka Ryk napisał:
Mieszkańcu Ryk co masz do Policji z Ryk . ?Z artykułu wynika ,iż zatrzymali sprawców . Więc o co Ci chodzi ?" GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy. " Może masz chęć na któreś ze stanowisk . ?
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy Pana Komendanta lub Jego zastępcy to idź i zgłoś problem ." Od kiedy policja chodzi w zielonych kamizelkach ?
Z Twojej wypowiedzi wynika , iż chyba jesteś blisko związany z Komendą w Rykach . To nie ładnie brudzić we własne gniazdo.


"Mieszkaniec Ryk" poczuł się dowartościowany, bo mógł się publicznie wywnętrzyć. Widać facet ma kompleks a to trzeba leczyć !!!
rzyć. Widać facet ma kompleks a to trzeba leczyć !!! rozwiń
Avatar
Mieszkanka Ryk / 13 listopada 2008 o 19:34
Mieszkańcu Ryk co masz do Policji z Ryk . ?Z artykułu wynika ,iż zatrzymali sprawców . Więc o co Ci chodzi ?" GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy. " Może masz chęć na któreś ze stanowisk . ?
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy Pana Komendanta lub Jego zastępcy to idź i zgłoś problem ." Od kiedy policja chodzi w zielonych kamizelkach ?
Z Twojej wypowiedzi wynika , iż chyba jesteś blisko związany z Komendą w Rykach . To nie ładnie brudzić we własne gniazdo.
Mieszkańcu Ryk co masz do Policji z Ryk . ?Z artykułu wynika ,iż zatrzymali sprawców . Więc o co Ci chodzi ?" GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy. " Może masz chęć na któreś ze stanowisk . ?
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy Pana Komendanta lub Jego zastępcy to idź i zgłoś problem ." Od kiedy policja chodzi w zielonych kamizelkach ?
Z Twojej wypow... rozwiń
Avatar
mieszkanka RYK / 13 listopada 2008 o 19:11
mieszkaniec Ryk napisał:
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych naruszyły nietykalność funkcjonariusza(y) Policji na służbie w wyniku czego zastosowano w stosunku do nich środki bezpośredniego przymusu".
Odszedł z KPP Ryki Komendant Pan Kowalczyk do KPP w Radzyniu Podlaskim był z niego kawał "(tu niecenzuralne słowo).....na" ale za niego była DYSCYPLINA w Rykach w tym i KPP Ryki, fakt bardzo gorliwie się wykazywał i bawił się w politykę z PiS'em więc musiał odejść ale przyszedł nowy SZERYF do Ryk (jak to pięknie brzmi) i zero dyscypliny w jednostce i mieście Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach.
Kiedyś patrole spacerowały w zielonych kamizelkach (za starego tak było) teraz bez i nie widać Policji powstał luz blus z Rykach róbta co chceta.
GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy.

CO DO PROKUTATORÓW Z RYK TO CZAS BY ZROBIĆ CZYSTKI Z PANAMI I PANIAMI KOLESIAMI PANA ZIOBRY CO SIĘ SZCZYCILI GŁOŚNO ZA RZĄDÓW PiS'U jaki to Ziobro był dobry a może synek był jednego z Radnych PiS'owskich i tak łagodnie potraktowano ich.

Źle się działo wcześniej w Rykach ale teraz to szkoda gadać.
rozwiń
Avatar
Yabukasibi / 13 listopada 2008 o 08:27
Bezsilność wobec takich wyroków aż zaciska piesci.............
Avatar
KK / 13 listopada 2008 o 08:14
NA DRUGI RAZ NIECH SKOPIA JAKIEGOŚ PROKURATORA I NIECH TEN PAMIĘTA ŻEBY BYĆ WYROZUMIAŁYM
Avatar
rog / 12 listopada 2008 o 18:54
mieszkaniec Ryk napisał:
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych naruszyły nietykalność funkcjonariusza(y) Policji na służbie w wyniku czego zastosowano w stosunku do nich środki bezpośredniego przymusu".
Odszedł z KPP Ryki Komendant Pan Kowalczyk do KPP w Radzyniu Podlaskim był z niego kawał "(tu niecenzuralne słowo).....na" ale za niego była DYSCYPLINA w Rykach w tym i KPP Ryki, fakt bardzo gorliwie się wykazywał i bawił się w politykę z PiS'em więc musiał odejść ale przyszedł nowy SZERYF do Ryk (jak to pięknie brzmi) i zero dyscypliny w jednostce i mieście Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach.
Kiedyś patrole spacerowały w zielonych kamizelkach (za starego tak było) teraz bez i nie widać Policji powstał luz blus z Rykach róbta co chceta.
GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy.

CO DO PROKUTATORÓW Z RYK TO CZAS BY ZROBIĆ CZYSTKI Z PANAMI I PANIAMI KOLESIAMI PANA ZIOBRY CO SIĘ SZCZYCILI GŁOŚNO ZA RZĄDÓW PiS'U jaki to Ziobro był dobry a może synek był jednego z Radnych PiS'owskich i tak łagodnie potraktowano ich.

Źle się działo wcześniej w Rykach ale teraz to szkoda gadać.
rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2008 o 07:09
No to ładnie młodzież się rozrywa.... 16 lat i takie zachowania. Ludzie, co się dzieje? Skakać na człowieka i mieć z tego radość? deb***izm do sześcianu.
Kara powinna być sroga, a nie taka byle jaka. Wychłostać chamów publicznie do krwi.... !!!!!!!!!!!!
Avatar
mieszkaniec Ryk / 11 listopada 2008 o 22:32
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych naruszyły nietykalność funkcjonariusza(y) Policji na służbie w wyniku czego zastosowano w stosunku do nich środki bezpośredniego przymusu".
Odszedł z KPP Ryki Komendant Pan Kowalczyk do KPP w Radzyniu Podlaskim był z niego kawał "(tu niecenzuralne słowo).....na" ale za niego była DYSCYPLINA w Rykach w tym i KPP Ryki, fakt bardzo gorliwie się wykazywał i bawił się w politykę z PiS'em więc musiał odejść ale przyszedł nowy SZERYF do Ryk (jak to pięknie brzmi) i zero dyscypliny w jednostce i mieście Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach.
Kiedyś patrole spacerowały w zielonych kamizelkach (za starego tak było) teraz bez i nie widać Policji powstał luz blus z Rykach róbta co chceta.
GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy.

CO DO PROKUTATORÓW Z RYK TO CZAS BY ZROBIĆ CZYSTKI Z PANAMI I PANIAMI KOLESIAMI PANA ZIOBRY CO SIĘ SZCZYCILI GŁOŚNO ZA RZĄDÓW PiS'U jaki to Ziobro był dobry a może synek był jednego z Radnych PiS'owskich i tak łagodnie potraktowano ich.

Źle się działo wcześniej w Rykach ale teraz to szkoda gadać.
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych... rozwiń
Avatar
STYX / 11 listopada 2008 o 13:46
To może nastepnym razem ci grzeczni chłopcy poskaczą sobie na tymże prokuratorze ???? Gorąco się o to będę modlił !
Avatar
Tailor / 14 listopada 2008 o 21:05
mieszkaniec Ryk napisał:
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych naruszyły nietykalność funkcjonariusza(y) Policji na służbie w wyniku czego zastosowano w stosunku do nich środki bezpośredniego przymusu".
Odszedł z KPP Ryki Komendant Pan Kowalczyk do KPP w Radzyniu Podlaskim był z niego kawał "(tu niecenzuralne słowo).....na" ale za niego była DYSCYPLINA w Rykach w tym i KPP Ryki, fakt bardzo gorliwie się wykazywał i bawił się w politykę z PiS'em więc musiał odejść ale przyszedł nowy SZERYF do Ryk (jak to pięknie brzmi) i zero dyscypliny w jednostce i mieście Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach.
Kiedyś patrole spacerowały w zielonych kamizelkach (za starego tak było) teraz bez i nie widać Policji powstał luz blus z Rykach róbta co chceta.
GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy.

CO DO PROKUTATORÓW Z RYK TO CZAS BY ZROBIĆ CZYSTKI Z PANAMI I PANIAMI KOLESIAMI PANA ZIOBRY CO SIĘ SZCZYCILI GŁOŚNO ZA RZĄDÓW PiS'U jaki to Ziobro był dobry a może synek był jednego z Radnych PiS'owskich i tak łagodnie potraktowano ich.

Źle się działo wcześniej w Rykach ale teraz to szkoda gadać.




Witam czytajacych, pozwolę dodać pare słów od siebie, na temat wypowiedzi jednego z forumowiczów^^

Miło mi że dostrzegasz bardzo pozytywnie pracę Policji Ryckiej cyt:...co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie <<< też godzę się z Twoim stwierdzeniem ,że stosowanie środków przymusu w ich pracy odnosi skutek najczęściej pozytywny Praca ta jest >efektywna<, to jak z powiedzeniem że jak do dup* ojciec nie zajży to i dziecku inaczej nie przetłumaczy.
A dzisiejsza młodzież jest bardzo nieokiełznana żyją w wierze iż "wszystko im wolno" ,a co gorsza rozwija się w nich egoizm podszyty zdeprawowaniem i oziębłością podstawowych wartości - rodzice nie maja na nich wpływu wychowawczego.
Czytając dalej Twojego posta ...piszesz o Kowalczyku byłym Komendancie KPP Ryki, uwierz mi wcale nie był taki zły jak o nim mówiono, zaś co do dyscypliny można ją egzekwować na wiele sposobów >nie zawsze postępowania dyscyplinarne rozwiązują problemy<
Mozna dać wiele do zrozumienia stosując inne środki...ale co tu dużo pisać...jak będziesz miał Swoje dzieci to zrozumiesz oczym piszę.
Piszesz również otym że nie widać obecnie patroli chodzących po mieście w kamizelkach odblaskjowych , zastanawiam się nad celowością tej potrzeby.Czy Jesteś jednym ztych co piją piwo lub wino w parku miejskiim i dlatego dążysz do przywrócenia tych kamizelek by Policjant Cię nie przyłapał ?
Te noszone kamizelki niczym dobrytm nie były, nie poprawiły bezpieczeństwa jak też nie przyczyniły się do komunikatywności między społeczeństwem a POlicją < nikt do nas nie podszedł by przedstawić swoje problemy.Zaś my Poilicjańci mogliśmy niejednokrotnie podejść w nieoczekiwanym momencie n/n młodocianego "ananaska", który następnym razem zastanowi się czy warto łamać prawo./jest to element wychowawczy młodzieży za co Powinieneś dziękować Policji bo jak już wspomniałem wyżej -rodzice zapominają o swoich pociechach/
[font="Arial Black"]A tu to już przeszłeś sam siebie cyt... Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach ...Braknie mi słów do skomentowania tak bogatej treści wypowiedzi.Tyle bólu i nieszczęścia tkwi w sprawie nieszczęsliwego wypatku -potrącenia rowerzystki, a Ty tak uogólniłeś tę Swą wypowiedż. Domniemam iż jesteś niepełnoletnim człowiekiem który nie zna wartości życia, bo to wzasadzie najważniejsza treść Twego posta, której nie poświęciłeś właściwego statutu < żal[/font]
Oststnie słowo co do Prokuratury Ryckiej > za mało masz informacji na jej temat by się wypowiadać, a ogólniki zostaw dla Przeczkolaków.
A teraz coś odemnie, jesli zamierzasz wypowiadać się jeszcze na tym forum >[font="Arial Black"]dobra rada< PRZEMYŚL trzy krotnie to co piszesz bo bawisz czytających, zaś to nie jest dział bajek czy też humoru.[/font]
Pozdrowienia




Witam czytajacych, pozwolę dodać pare słów od siebie, na temat wypowiedzi jednego z forumowiczów^^

Miło mi że dostrzegasz bardzo pozytywnie pracę Policji Ryckiej cyt:...co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie <<< też godzę się z Twoim stwierdzeniem ,że stosowanie środków przymusu w ich pracy odnosi skutek najczęściej pozytywny Praca ta jest >efektywna<, to jak z powiedzeniem że jak do dup* ojciec nie zajży to i dziecku inac... rozwiń
Avatar
przystojny stefan / 13 listopada 2008 o 23:53
Mieszkanka Ryk napisał:
Mieszkańcu Ryk co masz do Policji z Ryk . ?Z artykułu wynika ,iż zatrzymali sprawców . Więc o co Ci chodzi ?" GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy. " Może masz chęć na któreś ze stanowisk . ?
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy Pana Komendanta lub Jego zastępcy to idź i zgłoś problem ." Od kiedy policja chodzi w zielonych kamizelkach ?
Z Twojej wypowiedzi wynika , iż chyba jesteś blisko związany z Komendą w Rykach . To nie ładnie brudzić we własne gniazdo.


"Mieszkaniec Ryk" poczuł się dowartościowany, bo mógł się publicznie wywnętrzyć. Widać facet ma kompleks a to trzeba leczyć !!!
rzyć. Widać facet ma kompleks a to trzeba leczyć !!! rozwiń
Avatar
Mieszkanka Ryk / 13 listopada 2008 o 19:34
Mieszkańcu Ryk co masz do Policji z Ryk . ?Z artykułu wynika ,iż zatrzymali sprawców . Więc o co Ci chodzi ?" GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy. " Może masz chęć na któreś ze stanowisk . ?
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy Pana Komendanta lub Jego zastępcy to idź i zgłoś problem ." Od kiedy policja chodzi w zielonych kamizelkach ?
Z Twojej wypowiedzi wynika , iż chyba jesteś blisko związany z Komendą w Rykach . To nie ładnie brudzić we własne gniazdo.
Mieszkańcu Ryk co masz do Policji z Ryk . ?Z artykułu wynika ,iż zatrzymali sprawców . Więc o co Ci chodzi ?" GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy. " Może masz chęć na któreś ze stanowisk . ?
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy Pana Komendanta lub Jego zastępcy to idź i zgłoś problem ." Od kiedy policja chodzi w zielonych kamizelkach ?
Z Twojej wypow... rozwiń
Avatar
mieszkanka RYK / 13 listopada 2008 o 19:11
mieszkaniec Ryk napisał:
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych naruszyły nietykalność funkcjonariusza(y) Policji na służbie w wyniku czego zastosowano w stosunku do nich środki bezpośredniego przymusu".
Odszedł z KPP Ryki Komendant Pan Kowalczyk do KPP w Radzyniu Podlaskim był z niego kawał "(tu niecenzuralne słowo).....na" ale za niego była DYSCYPLINA w Rykach w tym i KPP Ryki, fakt bardzo gorliwie się wykazywał i bawił się w politykę z PiS'em więc musiał odejść ale przyszedł nowy SZERYF do Ryk (jak to pięknie brzmi) i zero dyscypliny w jednostce i mieście Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach.
Kiedyś patrole spacerowały w zielonych kamizelkach (za starego tak było) teraz bez i nie widać Policji powstał luz blus z Rykach róbta co chceta.
GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy.

CO DO PROKUTATORÓW Z RYK TO CZAS BY ZROBIĆ CZYSTKI Z PANAMI I PANIAMI KOLESIAMI PANA ZIOBRY CO SIĘ SZCZYCILI GŁOŚNO ZA RZĄDÓW PiS'U jaki to Ziobro był dobry a może synek był jednego z Radnych PiS'owskich i tak łagodnie potraktowano ich.

Źle się działo wcześniej w Rykach ale teraz to szkoda gadać.
rozwiń
Avatar
Yabukasibi / 13 listopada 2008 o 08:27
Bezsilność wobec takich wyroków aż zaciska piesci.............
Avatar
KK / 13 listopada 2008 o 08:14
NA DRUGI RAZ NIECH SKOPIA JAKIEGOŚ PROKURATORA I NIECH TEN PAMIĘTA ŻEBY BYĆ WYROZUMIAŁYM
Avatar
rog / 12 listopada 2008 o 18:54
mieszkaniec Ryk napisał:
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych naruszyły nietykalność funkcjonariusza(y) Policji na służbie w wyniku czego zastosowano w stosunku do nich środki bezpośredniego przymusu".
Odszedł z KPP Ryki Komendant Pan Kowalczyk do KPP w Radzyniu Podlaskim był z niego kawał "(tu niecenzuralne słowo).....na" ale za niego była DYSCYPLINA w Rykach w tym i KPP Ryki, fakt bardzo gorliwie się wykazywał i bawił się w politykę z PiS'em więc musiał odejść ale przyszedł nowy SZERYF do Ryk (jak to pięknie brzmi) i zero dyscypliny w jednostce i mieście Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach.
Kiedyś patrole spacerowały w zielonych kamizelkach (za starego tak było) teraz bez i nie widać Policji powstał luz blus z Rykach róbta co chceta.
GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy.

CO DO PROKUTATORÓW Z RYK TO CZAS BY ZROBIĆ CZYSTKI Z PANAMI I PANIAMI KOLESIAMI PANA ZIOBRY CO SIĘ SZCZYCILI GŁOŚNO ZA RZĄDÓW PiS'U jaki to Ziobro był dobry a może synek był jednego z Radnych PiS'owskich i tak łagodnie potraktowano ich.

Źle się działo wcześniej w Rykach ale teraz to szkoda gadać.
rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2008 o 07:09
No to ładnie młodzież się rozrywa.... 16 lat i takie zachowania. Ludzie, co się dzieje? Skakać na człowieka i mieć z tego radość? deb***izm do sześcianu.
Kara powinna być sroga, a nie taka byle jaka. Wychłostać chamów publicznie do krwi.... !!!!!!!!!!!!
Avatar
mieszkaniec Ryk / 11 listopada 2008 o 22:32
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych naruszyły nietykalność funkcjonariusza(y) Policji na służbie w wyniku czego zastosowano w stosunku do nich środki bezpośredniego przymusu".
Odszedł z KPP Ryki Komendant Pan Kowalczyk do KPP w Radzyniu Podlaskim był z niego kawał "(tu niecenzuralne słowo).....na" ale za niego była DYSCYPLINA w Rykach w tym i KPP Ryki, fakt bardzo gorliwie się wykazywał i bawił się w politykę z PiS'em więc musiał odejść ale przyszedł nowy SZERYF do Ryk (jak to pięknie brzmi) i zero dyscypliny w jednostce i mieście Policjanci rozjeżdżają radiowozami rowerzystki, małolaty rozrabiają a patroli brak na ulicach.
Kiedyś patrole spacerowały w zielonych kamizelkach (za starego tak było) teraz bez i nie widać Policji powstał luz blus z Rykach róbta co chceta.
GRATULACJE DLA NOWEGO KOMENDANTA ABY TAK DALEJ to szybciej Pana odwołają z Ryk niż powołali i może rownież zastępcę obecnego Komendanta KPP Ryki przydało by się zmienić bo ryba psuje się od głowy.

CO DO PROKUTATORÓW Z RYK TO CZAS BY ZROBIĆ CZYSTKI Z PANAMI I PANIAMI KOLESIAMI PANA ZIOBRY CO SIĘ SZCZYCILI GŁOŚNO ZA RZĄDÓW PiS'U jaki to Ziobro był dobry a może synek był jednego z Radnych PiS'owskich i tak łagodnie potraktowano ich.

Źle się działo wcześniej w Rykach ale teraz to szkoda gadać.
Witam !

Ciekawe którzy z Ryckich Policjantów mieli służbę w jednostce tj. w KPP Ryki z Soboty na Niedziele może jak kolesie byli dość pijani to spuścili im parę ostrych pał (szturmówek) przez grzbiet i poczuli wielcy oprawcy jak to dobrze jest katując innego człowieka. W KPP Ryki są tacy młodzi Policjanci stażem co jak za starych czasów potrafią dobrze okładać pałą po grzbiecie i efektywnie natomiast w notatnikach służbowych znajdzie się pewnie zapis taki "zatrzymane osoby pijane podczas wykonywania czynności służbowych... rozwiń
Avatar
STYX / 11 listopada 2008 o 13:46
To może nastepnym razem ci grzeczni chłopcy poskaczą sobie na tymże prokuratorze ???? Gorąco się o to będę modlił !