piątek, 23 lutego 2018 r.

Puławy

Puławy: Przetasowania w komisjach rady miasta

Dodano: 6 kwietnia 2017, 11:44
Autor: rs

Na czele nowej Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki w puławskiej radzie miasta, stanął Artur Kwapiński. Jego zastępcą będzie radny Paweł Matras. Funkcję przewodniczącej nowej Komisji Polityki Społecznej,  Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego objęła Marzanna Pakuła. Jej zastępcą został Cezary Witkowski.

Sportem i turystyką, poza Arturem Kwapińskim, będą zajmować się jeszcze dziesięcioro radnych. Zastępcą przewodniczącego tej nowej komisji został Paweł Matras, a  jej skład uzupełniają: Marzanna Pakuła, Sławomir Przeździecki, Ireneusz Rzepkowski, Piotr Sadurski, Mieczysław Turski, Piotr Wójcik, Ryszard Ścibior, Andrzej Berek oraz Ingacy Czeżyk.

Znacznie liczniejsza jest nowa Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego, która liczy 15-stu radnych. Na jej czele stanęła Marzanna Pakuła, a jej nowym wiceprzewodniczącym został Cezary Witkowski. Ponadto w jej składzie znaleźli się: Artur Kwapiński, Paweł Maj, Sławomir Przeździecki, Ireneusz Rzepkowski, Piotr Sadurski, Ryszard Stępień, Stefan Śliwczyński, Mieczysław Turski, Bożena Krygier, Elżbieta Szymańska, Ryszard Ścibior, Zofia Bojarska i Tomasz Kraszewski.

Użytkownik niezarejestrowany
Mieszkaniec
Użytkownik niezarejestrowany
(38) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (14 kwietnia 2017 o 11:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Uważam, że społeczeństwo dojrzało już do tego, aby wszystkie place i ulice w polskich miasteczkach i miastach nosiły imię Lecha Kaczyńskiego. Dla porządku i aby ludzie nie pogubili się w jakim są mieście czy na jakiej ulicy, można by ustalić jednolity system numeracji i będzie git! No i oczywiście to samo dotyczy pomników, tablic czy popiersi. Chyba wszyscy patrioci będą wówczas do końca usatysfakcjonowani. Ja i tak nie będę zwracał na to uwagi.
Rozwiń
Mieszkaniec
Mieszkaniec (9 kwietnia 2017 o 11:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Uważam że objęcie tych stanowisk przez tak doświadczonych Działaczy Społecznych to krok we właściwym kierunku. Jedną z pierwszych decyzji powinna być o budowie pomnika Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Powinien stanąć przed wejściem do Urzędu Miasta albo na placu Chopina zamiast fontanny. I lepiej żeby plac nosił imię Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. I trzeba zmienić kierownika DomuChemika. Już tyle nim kieruje i nie było żadnych uroczystości ku czci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wypada na rocznicę śmierci urządzić konkurs na portret albo wiersz.
Rozwiń
Gość
Gość (7 kwietnia 2017 o 15:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No to niech nowo wybrani łącznie z całą komisją Sportu i Turystyki wypromują miasto Puławy tak,aby oblężenie turystów w naszym mieście było takie jak co lata w Kazimierzu D.
Rozwiń
Gość
Gość (7 kwietnia 2017 o 10:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
******dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-nowy-park-bedzie-wiekszy-niz-ogrod-saski,n,1000197249.html
Rozwiń
Gość
Gość (7 kwietnia 2017 o 10:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a ktoś kto pisze głupie komentarze powinien się leczyć
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (38)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!