Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 listopada 2017 r.
17:18

Rada Miasta Puławy już w pełnym składzie

Autor: Zdjęcie autora rs
37 24 A A
Michał Śmich odbiera legitymację radnego z rąk przewodniczącej RM w Puławach, Bożeny Krygier
Michał Śmich odbiera legitymację radnego z rąk przewodniczącej RM w Puławach, Bożeny Krygier (fot. A. Rękas)

Nowa teczka, legitymacja i kwiaty trafiły w poprzedni czwartek do Michała Śmicha, który już oficjalnie uzupełnił skład puławskiej rady miasta. Młody samorządowiec zwyciężył w ostatnich wyborach uzupełniających ogłoszonych po śmierci radnego Mieczysława Turskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Młody samorządowiec (27 l.) do rady dostał się startując w wyborach uzupełniających z listy KWW „Miasto naszej przyszłości”. Pracownik biura poselskiego Krzysztofa Szulowskiego pokonał kandydatkę PSPP, Annę Dzierżawską. Dołączył do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Zgodnie z życzeniem trafił do komisji: Oświaty i Wychowania, Promocji Miasta Kultury i Współpracy, Gospodarki Miejskiej i Planowania Przestrzennego, Rewizyjnej oraz Budżetu i Finansów.

Pierwszym tematem, w którym zabrał głos była wysokość podatków. Śmich zaapelował, by ich wysokość była dostosowana do projektowanego budżetu miasta. – Do tej sprawy należy podejść odpowiedzialnie – zauważył, sugerując, że proponowane podwyżki są potrzebne, jeśli miasto chce zrealizować postawione przed sobą cele.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomek Zwolak / 5 listopada 2017 o 22:51
undefined napisał:
Z mizernego to akurat taki redaktor jak z koziej d. trąba
 a z ciebie anonimowy ujadaczu trąba do potęgi. Jak jesteś taki odważny to się podpisz
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 11:42
Panie Śmich. Niech pan szuka rozwiązań. np, egzekwowania potężnego zadłużenia bloków socjalnych wobec miasta a nie zaczyna pan od podwyżek podatków dla mieszkańców.
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 11:17
a dajta spokój - śmich na sali
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 11:03
Śmich niech sobie sam obniży dietę a Groblowi Wójcikowej i Koconiowi pobory. Nasze pieniądze niech zostawi w spokoju.
Avatar
Rachmiszcz / 4 listopada 2017 o 09:41
"Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie" .................................................................................czy ten istotny zastrzyk gotówki dla miasta to przy max podwyżce podatku od nieruchomości kwota ok25tys zł?
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 08:18
A co dla miasta zrobił nowy radny? To on jest radnym a nie forumowicze. PS. A jak tam z ulicą Japońską?
Avatar
Kkk / 4 listopada 2017 o 01:02
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki? Jak to jest to wasze dobro i ja mam coś dla niego robić to juź wolę nic nie robić
Avatar
lbx / 3 listopada 2017 o 23:33
undefined napisał:
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki?
 ja sie urodziłem hehe.....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 23:19
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki?
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 23:14
No i zaczyna się jazda. Znowu anonimowi wielcy znawcy funkcjonowania samorządu, podatków, ale nie potrafią wyliczyć co to są za podwyżki podatków. 2 grosze za metr na rok. To są tak niskie kwoty dla obywateli, że wierzyć się aż nie chce, że obciążacie podwyżką nowego radnego. Bardzo słusznie się wypowiedział. Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie, bo takie krytykowanie tylko dla samego krytykowania nie wnosi niczego dobrego. Zresztą sami możecie za rok wystartować w wyborach.
No i zaczyna się jazda. Znowu anonimowi wielcy znawcy funkcjonowania samorządu, podatków, ale nie potrafią wyliczyć co to są za podwyżki podatków. 2 grosze za metr na rok. To są tak niskie kwoty dla obywateli, że wierzyć się aż nie chce, że obciążacie podwyżką nowego radnego. Bardzo słusznie się wypowiedział. Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie, bo takie krytykowanie tylko dla ... rozwiń
Avatar
Tomek Zwolak / 5 listopada 2017 o 22:51
undefined napisał:
Z mizernego to akurat taki redaktor jak z koziej d. trąba
 a z ciebie anonimowy ujadaczu trąba do potęgi. Jak jesteś taki odważny to się podpisz
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 11:42
Panie Śmich. Niech pan szuka rozwiązań. np, egzekwowania potężnego zadłużenia bloków socjalnych wobec miasta a nie zaczyna pan od podwyżek podatków dla mieszkańców.
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 11:17
a dajta spokój - śmich na sali
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 11:03
Śmich niech sobie sam obniży dietę a Groblowi Wójcikowej i Koconiowi pobory. Nasze pieniądze niech zostawi w spokoju.
Avatar
Rachmiszcz / 4 listopada 2017 o 09:41
"Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie" .................................................................................czy ten istotny zastrzyk gotówki dla miasta to przy max podwyżce podatku od nieruchomości kwota ok25tys zł?
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 08:18
A co dla miasta zrobił nowy radny? To on jest radnym a nie forumowicze. PS. A jak tam z ulicą Japońską?
Avatar
Kkk / 4 listopada 2017 o 01:02
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki? Jak to jest to wasze dobro i ja mam coś dla niego robić to juź wolę nic nie robić
Avatar
lbx / 3 listopada 2017 o 23:33
undefined napisał:
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki?
 ja sie urodziłem hehe.....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 23:19
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki?
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 23:14
No i zaczyna się jazda. Znowu anonimowi wielcy znawcy funkcjonowania samorządu, podatków, ale nie potrafią wyliczyć co to są za podwyżki podatków. 2 grosze za metr na rok. To są tak niskie kwoty dla obywateli, że wierzyć się aż nie chce, że obciążacie podwyżką nowego radnego. Bardzo słusznie się wypowiedział. Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie, bo takie krytykowanie tylko dla samego krytykowania nie wnosi niczego dobrego. Zresztą sami możecie za rok wystartować w wyborach.
No i zaczyna się jazda. Znowu anonimowi wielcy znawcy funkcjonowania samorządu, podatków, ale nie potrafią wyliczyć co to są za podwyżki podatków. 2 grosze za metr na rok. To są tak niskie kwoty dla obywateli, że wierzyć się aż nie chce, że obciążacie podwyżką nowego radnego. Bardzo słusznie się wypowiedział. Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie, bo takie krytykowanie tylko dla ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 7 0

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 14

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 2

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 12 0

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 19

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 3 1

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 9 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 27 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 3

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem 20 9

W środę ma rozpocząć się proces pięciu lekarzy z Lublina, którzy przez swoje zaniedbania przyczynili się do śmierci pacjenta – dowodzą śledczy. Medycy nie podali antybiotyku mężczyźnie z zapaleniem wyrostka. Pacjent zmarł po operacji.

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem 9 15

Do wypadku doszło około godz. 18 na al. Andersa w Lublinie, w okolicach wyjazdu z parkingu pobliskiego supermarketu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!