wtorek, 20 marca 2018 r.

Puławy

Wiceminister przegrała, mieszkańcy postawili na wójta

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 listopada 2014, 21:20
Autor: pab

Gmina Puławy. Zaledwie kilkadziesiąt głosów zaważyło na zwycięstwie w wyborach dotychczasowego wójta Krzysztofa Brzezińskiego. Jego kontrkandydatka Elżbieta Seredyn wprowadza swoje przedstawicielki do rady gminy.

Czym obecny wójt przekonał wyborców? - Solidną, uczciwą, wytrwałą pracą, wieloma niezliczonymi inwestycjami, zrównoważonym sprawiedliwym rozwojem gminy i szacunkiem do mieszkańców - wylicza Krzysztof Brzeziński.

W nowej 15-osobowej radzie gminy wójt nie będzie miał siedmiu swoich radnych. - Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi. Projekt budżetu jest gotowy, zobaczymy jak podejdzie do niego rada - dodaje Brzeziński.

Wójt w wyborach dostał 2 406 głosów, a jego kontrkandydatka Elżbieta Seredyn 2 355. - Sądzę, że i tak odniosłam sukces, bo kampanię prowadziłam przez tydzień, a wójt miał cztery lata na zaprezentowanie się - mówi Elżbieta Seredyn, podsekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.
Seredyn jednocześnie została radną powiatową. Raczej nie wejdzie do zarządu powiatu, gdyż ma w planach dalszą pracę w ministerstwie i równoczesne sprawowanie mandatu radnej. - Prawo na to pozwala, nie będę przyjmować uposażenia radnego - dodaje.

Rada Gminy Puławy:
KWW Razem dla Góry Puławskiej: Tomasz Mizak
KWW Dwa Brzegi Krzysztofa Brzezińskiego: Janina Skwarek, Marek Woszczyk, Władysław Bąkała, Marian Dębski, Paweł Lisowski, Ryszard Piaseczny, Natalia Cieloch
KWW Elżbiety Seredyn: Beata Bochra, Renata Molenda, Monika Głowacka, Mariola Antoniak
KWW Gołąb Razem: Dorota Osiak, Czesław Luzar, Wojciech Jabłoński
  Edytuj ten wpis
os sołtysa
skibek
wyborca
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

os sołtysa
os sołtysa (22 listopada 2014 o 22:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Od wójta były SBek wszedł do rady. Takimi ludźmi się otacza wójt to nie będzie dobrze :(

Jeśli chodzi o to, to on był radnym w tej kadencji i się doskonale sprawdził, jako kompetentny, rzeczowy, mądry człowiek. 

A na marginesie- nie każdy kto w słusznie minionych czasach pracował w resorcie to szuja. Dziś wśród "prawych obywateli" więcej zwykłych chrumkaczy- co doskonale pokazali zwolennicy Barbetki-karierowiczki.

Rozwiń
skibek
skibek (22 listopada 2014 o 21:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Od wójta były SBek wszedł do rady. Takimi ludźmi się otacza wójt to nie będzie dobrze :(
Rozwiń
wyborca
wyborca (22 listopada 2014 o 21:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
12 milionów
Rozwiń
Zamojska
Zamojska (22 listopada 2014 o 09:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

DOKŁADNIE!!!!

Ostatni tydzień to było chodzenie przez panią wraz z kandydatami na radnych i oczernianie przeciwników, kłamanie w taki sposób  ze to do sądu sie nadaje!!!! Pani Doroto, Pani Moniko, Panie Sławku- wy przynajmniej możecie spokojnie spojrzeć w lustro! WIELKI SZACUNEK DLA WAS!!!!

A tamtym państwu "niezależnym" podziękujemy odpowiednio np. nie podając im ręki!!!

PS- pani Osiak- my wiemy komu zawdzięczamy Zamojską bo wczęsniej Czesiek opowiadał a teraz też zmienił front. A jak się nazywa przywłaszczanie cudzej własnośc, cudzej pracy, cudzych pomysłów- czy nie jest to przypadkiem kradzież?

Rozwiń
Mieszkaniec
Mieszkaniec (22 listopada 2014 o 01:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Tydzień?! Haha! Negatywne działania trwały ponad rok. Wszyscy zainteresowani to zauważyli. Po co się kompromitować mówiąc mediom takie rzeczy?

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!