Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

24 marca 2017 r.
14:41

Wiceprezes Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odchodzi

Autor: Zdjęcie autora rs
41 17 A A
Zenon Golmento
Zenon Golmento (fot. Paweł Buczkowski / archiwum)

W Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej kończy się pewna epoka. Ze stanowiska zastępcy prezesa odchodzi Zenon Golmento. Rada nadzorcza zdecydowała o rozpisaniu konkursu, który ma wyłonić jego następcę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Obecny wiceprezes PSM na swoim stanowisku pozostanie do końca kwietnia. W tym czasie rozstrzygnąć powinien się już konkurs na jego następcę. – Dożyłem takiego wieku, że podjąłem decyzję o odejściu na emeryturę, po prostu przyszedł na mnie czas – mówi 71-letni Zenon Golmento.

Kto go zastąpi? Wczoraj o godz. 15 skończył się termin składania dokumentów aplikacyjnych. Teraz prezydium rady nadzorczej zapozna się z ofertami i wybierze najlepszą z nich. Osoby, które przejdą etap oceny formalnej prawdopodobnie zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne. Zgodnie z przyjętymi zasadami, od kandydatów wymaga się wyższego wykształcenia, przynajmniej pięcioletniego stażu pracy na kierowniczym stanowisku, znajomości spółdzielczego prawa, niekaralności oraz wiedzy dotyczącej prawa pracy.

Jak podkreśla Zenon Golmento, PSM to złożony podmiot, który poza nadzorem nad zasobami mieszkaniowymi zajmuje się także świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Jest to również jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w naszym województwie, która poza Puławami posiada budynki w Kurowie, Garbowie i Markuszowie. Łącznie w zasobie PSM znajduje się obecnie około 6,8 tysiąca mieszkań, ponad 600 garaży i 227 lokali usługowych. Zgodnie ze statutem, zarząd spółdzielni jest dwuosobowy, stąd prawna konieczność powołania nowego wiceprezesa. 

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 marca 2017 o 13:50
+1
Moim zdaniem już dawno powinien pożegnać się ze stanowiskiem. PPremie, nagrody do mu zmieniło opinie. Nie mógł nachapać się
Avatar
Gość / 26 marca 2017 o 12:49
+1
Pan Prezes Golment powinien pogodzić się z tym że układ okrągło stołowy się skończył stare odchodzi nowe przychodzi taka jest kolej rzeczy
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 12:02
+1
Stare to jest dobre wino i skrzypce
Avatar
Gość / 24 marca 2017 o 20:45
+1
Przegięcie za puzno dać hamowi łopatę
Avatar
Gość / 24 marca 2017 o 20:06
+1
Czas na młodużych 65cio latków
Avatar
Ryszard / 24 marca 2017 o 19:46
+1
Trzeba przyznać jedno. To, że Golmento odchodzi to zasługa lokalnej gazety Powiśla. Nikt inny nie miał odwagi wyciągnąć rzeczy, które robił nasz prezes na  światło dzienne. Wszyscy bali się tego upublicznić, bo to bardzo mściwy człowiek. Miniony rok to seria mocnych artykułów w Powiślu, po których odechciało mu się wreszcie dalej robić nas spółdzielców w balona. A to co ta gazeta zrobiła na zebraniu walnym na Niwie to był naprawdę wyraz ogromnej odwagi.
Avatar
Gość / 24 marca 2017 o 15:02
+1
wreszcie ten dziadek odejdzie czas na młodych
Avatar
lol / 28 marca 2017 o 19:42
chłopak z Polnej napisał:
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
    Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców. CHŁOPAKU Z POLNEJ = ANNO F. Z KOŁŁĄTAJA, TAKICH DŁUGÓW NIE MAJĄ UCZCIWI LUDZIE, KTÓRZY NIE NAGRYWAJĄ POTAJEMNIE INNYCH, NIE SZANTAŻUJĄ, NIE MAJĄ ZA TO KARNYCH SPRAW W SĄDZIE I NIE FAŁSZUJĄ DOKUMENTÓW PRZELEWU. TACY LUDZIE ŚPIĄ SPOKOJNIE, ZAMIAST BUSZOWAĆ PO FORACH W ŚRODKU NOCY ;-)
rozwiń
Avatar
chłopak z Polnej / 28 marca 2017 o 01:50
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców.
rozwiń
Avatar
lol / 26 marca 2017 o 12:32
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-)
rozwiń
Avatar
lol / 28 marca 2017 o 19:42
chłopak z Polnej napisał:
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
    Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców. CHŁOPAKU Z POLNEJ = ANNO F. Z KOŁŁĄTAJA, TAKICH DŁUGÓW NIE MAJĄ UCZCIWI LUDZIE, KTÓRZY NIE NAGRYWAJĄ POTAJEMNIE INNYCH, NIE SZANTAŻUJĄ, NIE MAJĄ ZA TO KARNYCH SPRAW W SĄDZIE I NIE FAŁSZUJĄ DOKUMENTÓW PRZELEWU. TACY LUDZIE ŚPIĄ SPOKOJNIE, ZAMIAST BUSZOWAĆ PO FORACH W ŚRODKU NOCY ;-)
rozwiń
Avatar
Gość / 28 marca 2017 o 13:50
+1
Moim zdaniem już dawno powinien pożegnać się ze stanowiskiem. PPremie, nagrody do mu zmieniło opinie. Nie mógł nachapać się
Avatar
chłopak z Polnej / 28 marca 2017 o 01:50
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców.
rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2017 o 12:49
+1
Pan Prezes Golment powinien pogodzić się z tym że układ okrągło stołowy się skończył stare odchodzi nowe przychodzi taka jest kolej rzeczy
Avatar
lol / 26 marca 2017 o 12:32
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-)
rozwiń
Avatar
gość / 25 marca 2017 o 20:35
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
rozwiń
Avatar
gość / 25 marca 2017 o 20:29
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł pani Aniu, chodzi o pani długi :-). zaprzeczy pani? kilkadziesiąt tysięcy się nazbierało i dobra mina do złej gry już nie wystarczy. a telewizję znowu robi ktoś inny, a nie wy :-D.
rozwiń
Avatar
tomek W. / 25 marca 2017 o 17:23
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł
rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 12:02
+1
Stare to jest dobre wino i skrzypce
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 10:55
NARESZCIE. NARESZCIE
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 0

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 9

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 1

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 18

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!