poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Puławy

Wiceprezes Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odchodzi

Dodano: 24 marca 2017, 14:41
Autor: rs

Zenon Golmento
Zenon Golmento (fot. Paweł Buczkowski / archiwum)

W Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej kończy się pewna epoka. Ze stanowiska zastępcy prezesa odchodzi Zenon Golmento. Rada nadzorcza zdecydowała o rozpisaniu konkursu, który ma wyłonić jego następcę.

Obecny wiceprezes PSM na swoim stanowisku pozostanie do końca kwietnia. W tym czasie rozstrzygnąć powinien się już konkurs na jego następcę. – Dożyłem takiego wieku, że podjąłem decyzję o odejściu na emeryturę, po prostu przyszedł na mnie czas – mówi 71-letni Zenon Golmento.

Kto go zastąpi? Wczoraj o godz. 15 skończył się termin składania dokumentów aplikacyjnych. Teraz prezydium rady nadzorczej zapozna się z ofertami i wybierze najlepszą z nich. Osoby, które przejdą etap oceny formalnej prawdopodobnie zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne. Zgodnie z przyjętymi zasadami, od kandydatów wymaga się wyższego wykształcenia, przynajmniej pięcioletniego stażu pracy na kierowniczym stanowisku, znajomości spółdzielczego prawa, niekaralności oraz wiedzy dotyczącej prawa pracy.

Jak podkreśla Zenon Golmento, PSM to złożony podmiot, który poza nadzorem nad zasobami mieszkaniowymi zajmuje się także świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Jest to również jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w naszym województwie, która poza Puławami posiada budynki w Kurowie, Garbowie i Markuszowie. Łącznie w zasobie PSM znajduje się obecnie około 6,8 tysiąca mieszkań, ponad 600 garaży i 227 lokali usługowych. Zgodnie ze statutem, zarząd spółdzielni jest dwuosobowy, stąd prawna konieczność powołania nowego wiceprezesa. 

Czytaj więcej o: Zenon Golmento PSM Puławy
lol
Użytkownik niezarejestrowany
chłopak z Polnej
(17) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

lol
lol (28 marca 2017 o 19:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
chłopak z Polnej napisał:
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
    Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców. CHŁOPAKU Z POLNEJ = ANNO F. Z KOŁŁĄTAJA, TAKICH DŁUGÓW NIE MAJĄ UCZCIWI LUDZIE, KTÓRZY NIE NAGRYWAJĄ POTAJEMNIE INNYCH, NIE SZANTAŻUJĄ, NIE MAJĄ ZA TO KARNYCH SPRAW W SĄDZIE I NIE FAŁSZUJĄ DOKUMENTÓW PRZELEWU. TACY LUDZIE ŚPIĄ SPOKOJNIE, ZAMIAST BUSZOWAĆ PO FORACH W ŚRODKU NOCY ;-)
Rozwiń
Gość
Gość (28 marca 2017 o 13:50) 1
Zaloguj się, aby oddać głos
Moim zdaniem już dawno powinien pożegnać się ze stanowiskiem. PPremie, nagrody do mu zmieniło opinie. Nie mógł nachapać się
Rozwiń
chłopak z Polnej
chłopak z Polnej (28 marca 2017 o 01:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców.
Rozwiń
Gość
Gość (26 marca 2017 o 12:49) 1
Zaloguj się, aby oddać głos
Pan Prezes Golment powinien pogodzić się z tym że układ okrągło stołowy się skończył stare odchodzi nowe przychodzi taka jest kolej rzeczy
Rozwiń
lol
lol (26 marca 2017 o 12:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (17)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!