Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rolnictwo

11 marca 2013 r.
19:45
Edytuj ten wpis

Antyrządowy protest rolników. Zablokują drogi krajowe

34 30 A A
Problemy z przejazdem będą mieć kierowcy jadący "19” z Lublina do Lubartowa.
Problemy z przejazdem będą mieć kierowcy jadący \"19” z Lublina do Lubartowa.

Łabunie-Zamość i Łucka-Lubartów – na tych odcinkach dróg krajowych będą w czwartek protestować rolnicy. Są niezadowoleni z polityki rolnej rządu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W województwie lubelskim będziemy protestować w dwóch miejscach – pod Lubartowem i pod Zamościem – zapowiada Henryk Suchora z NSZZ Solidarność Rolników Indywiduawlanych w Lublinie. – W całym kraju protest rozpocznie się o godz. 11. Zobaczymy jeszcze, jakie będą wytyczne z centrali, ale zakładamy, że potrwa ok. dwóch godzin.

Postulaty związkowców dotyczą m.in. wstrzymania sprzedaży ziemi cudzoziemcom, utrzymania KRUS-u, wsparcia dla małych i średnich gospodarstw rolnych czy pozostawienia Instytutu Medycyny Wsi w Lublinie. Związkowcy domagają się również zwrotu akcyzy w paliwie rolniczym do poziomu 100 proc. Chcą również, aby zostały wprowadzone zapisy ustawowe, które uwolnią Polskę od upraw GMO.

Problemy z przejazdem będą mieć kierowcy jadący "19” z Lublina do Lubartowa. Przed wjazdem do miasta rolnicy będą krążyć traktorami i innymi pojazdami rolniczymi na odcinku  długości ok. dwóch kilometrów.

– Wyjedziemy o godz. 11 spod zajazdu w Łucce i dojedziemy do ronda przy markecie Biedronka. Zrobimy kilka takich okrążeń – zapowiada Mieczysław Jóźwiak, przewodniczący Rady Powiatowej Solidarności RI w Lubartowie.

Utrudnienia czekają też na kierowców pod Zamościem. – W kolumnie, która wyjedzie z ul. Parkowej w Łabuniach będzie jechać ok. 15 ciągników i ok. 50 samochodów – mówi Antoni Skura, przewodniczący Rady Powiatowej NSZZ RI Solidarność w Zamościu. – Stamtąd powoli przejedziemy do Zamościa, ulicami Lwowską i Partyzantów aż pod budynek delegatury Urzędu Wojewódzkiego, gdzie złożymy naszą petycję.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 marca 2013 o 21:52
no i wuj wam ta blokada da, w warszawie nawet nie wiedza gdzie ta łucka, lubartów czy tp. mieścina lezy, także tylko sie ośmieszacie, jakbyście poszli na warszawę i tam tych piorunów zablokowali, a jak mało rozpieprzyli z pół warszawy razem z nimi to tak, a tak to tylko szkoda marznąć. TAKŻE DO BOJU, IDŹMY NA WARSZAWĘ, DOSYĆ TEGO UCIEMIĘŻENIA ROZLICZYĆ PIEPRZONA SOLIDARNOŚĆ Z LAT 80 ZA TO, ŻE DOPROWADZIŁA DO BIEDY, ZNISZCZENIA KRAJU,
Avatar
S Y L W E S T E R / 12 marca 2013 o 16:17
--------------------------WYRÓŻNIENIE DLA INTERNAUTY "Antytuskozłodziej"------------------------------ Nadszedł czas aby wyróżniać Tych Internautów CO POLSCE SŁUŻĄ ! . Jesteśmy pod Okupacją re żimu "Platformy Oszustów" (PO). Wrogowie posiadają prawie 100% medii, środków przekazu i pop rzez te wrogie środki przekazu doprowadzają Naród Polski do uwierzenia w ich DEZINFORMACJE!. Nie muszę wymieniać które to środki przekazu najbardziej ŁŻĄ ! a przede wszystkim tzw. gazeta ... G .wno Prawda". Naród Polski jest ZDEZORIENTOWANY dlatego Komentarze typu Internauty "Antytusk" bardzo pomagają by opanować wszystkie KŁAMSTWA KOMUCHÓW i " oddzielić PLEWY od dorodnego ziarna " . Starajcie się wyłapywać wszelkie KŁAMSTWA i przeciwstawić im PRAWDĘ !. Jeżeli czegoś nie Wiecie to pytajcie . Zapytać nie jest WSTYDEM, WSTYDEM jest przenosić bzdury komuchów !. Ogólnie w dzisiejszych Komentarzach pomylone są pojęcia "Partia" i Związek Zawodo wy . NIEZALEŻNY SAMORZĄDNY ZWIĄZEK ZAWODOWY "SOLIDARNOŚĆ" nie jest Partią polityczną. Jest Związkiem Zawodowym chroniącym Prawa Pracownicze ale jednocześnie jest PEŁNOMOCNIKIEM PRACOWNIKÓW należącym do tego Związku !. To , że SOLIDARNOŚĆ wychodzi poza prawa praco wnicze, spowodowane jest tym , iż Pracodawca swoje antypracownicze zarządzenia tłumaczy wyko nywania poleceń rządowych (sic?). Jeżeli SOLIDARNOŚĆ nie ma partnera do rozmowy w osobie Pracodawcy to ... Delegacja "S" (SOLIDARNOŚCI ) umawia rozmowę z Premierem i próbuje bezpośre dnio rozmawiać z Premierem . Jeżeli Premier lekceważy "S" i nie wyjaśnia szkodzących Pracowni kom Zarządzeń , to SOLIDARNOŚĆ wychodzi i zwraca się do Pracowników o Zgodę na STRAJK. Jeżeli Pracownicy wyrażają potrzebe STRAJKU to SOLIDARNOŚĆ ogłasza STRAJK w danym Zakł adzie Pracy i przekazuje Postulaty Pracownicze do Premiera . Jeżeli dany poszko dowany Zakład Pracy jest niewielkim to SOLIDARNOŚĆ przyjmuje wsparcie tzw. "Strajku Solidarno ściowego" czyli inny większy Zakład Pracy ogłasza u siebie "STRAJK SOLIDARNOŚCIOWY" I WTEDY już Dwa Zakłady PROTESTUJĄ I DOMAGAJĄ SIĘ ZLIKWIDOWANIA SZKODZĄCYCH PRA COWNIKOM ZARZĄDZEŃ . Wtedy właśnie SOLIDARNOŚĆ rozmawia z politykami o szkodzących Pracownikom Zarządzenia Premiera . Wszędzie nawet w Sejmie RP "SOLIDARNOŚĆ" może wy stępować w obronie Praw Pracowniczych . A co do Prezydenta Lecha Wałęsy to NIE JEST PR AWDĄ , że w czymkolwiek zaszkodził Polsce . Przewodniczący SOLIDARNOŚCI nie podejmuje Sam decyzji do wykonania! . Jest KOMISJA KRAJOWA SOLIDARNOŚCI i to właśnie ta KOMISJA dys kutuje nad daną propozycją i póżniej następuje GŁOSOWANIE . Większością wyborczą zatwier dzane są propozycje i dopiero wtedy sa obowiązujące !. Przewodniczący w głosowaniu posiada TYLKO JEDEN GŁOS WYBORCZY tak jak reszta głosujących . Wracając do WYRÓŻNIENIA Internauty jednocześnie prośba jest o zmianę "nick" gdyż Patriota z takim charakterem uczciwym nie może być "złodziejem" (sic?). Czyli " AntyTusk"' dobrze ? .
--------------------------WYRÓŻNIENIE DLA INTERNAUTY "Antytuskozłodziej"------------------------------ Nadszedł czas aby wyróżniać Tych Internautów CO POLSCE SŁUŻĄ ! . Jesteśmy pod Okupacją re żimu "Platformy Oszustów" (PO). Wrogowie posiadają prawie 100% medii, środków przekazu i pop rzez te wrogie środki przekazu doprowadzają Naród Polski do uwierzenia w ich DEZINFORMACJE!. Nie muszę wymieniać które to środki przekazu najbardziej ŁŻĄ ! a przede wszystkim tzw. gaze... rozwiń
Avatar
aaa / 12 marca 2013 o 14:24
[quote name='LUBLINIANIN' timestamp='1363094087' post='744123']
SŁUCHAJTA CHŁOPY BLOKUJTA WSZSTKO CO MOŻETA NIE DAJTA MIASTOWYM DOWIEŚĆ ŻARCIA!!!!NIE PLAĆTA ŻADNYCH SKŁADEK .ŻĄDAJTA ŻEBY WAM NAWET PŁACILI ZA KOPULOWANIE WŁASNYCH BAB PRZECIE TOTEŻ ROBOTA I WYSIŁEK A NIE MATA JUŻ ZA BARDZO SIŁ BO WIADOMO ŻE NA WSI JEDYNIE GŁÓD NĘDZA I BEZNADZIEJA!!!!WIĘC STAWIAJTA KOSY I WIDŁY NA SZTORC I POSZLI NA MIASTA!!!!!CHURRRRRAAAAAAA!!!!
[/quote]
Dobrze się czujeta?
[quote name='LUBLINIANIN' timestamp='1363094087' post='744123']
SŁUCHAJTA CHŁOPY BLOKUJTA WSZSTKO CO MOŻETA NIE DAJTA MIASTOWYM DOWIEŚĆ ŻARCIA!!!!NIE PLAĆTA ŻADNYCH SKŁADEK .ŻĄDAJTA ŻEBY WAM NAWET PŁACILI ZA KOPULOWANIE WŁASNYCH BAB PRZECIE TOTEŻ ROBOTA I WYSIŁEK A NIE MATA JUŻ ZA BARDZO SIŁ BO WIADOMO ŻE NA WSI JEDYNIE GŁÓD NĘDZA I BEZNADZIEJA!!!!WIĘC STAWIAJTA KOSY I WIDŁY NA SZTORC I POSZLI NA MIASTA!!!!!CHURRRRRAAAAAAA!!!!
[/quote]
rozwiń
Avatar
LUBLINIANIN / 12 marca 2013 o 14:14
SŁUCHAJTA CHŁOPY BLOKUJTA WSZSTKO CO MOŻETA NIE DAJTA MIASTOWYM DOWIEŚĆ ŻARCIA!!!!NIE PLAĆTA ŻADNYCH SKŁADEK .ŻĄDAJTA ŻEBY WAM NAWET PŁACILI ZA KOPULOWANIE WŁASNYCH BAB PRZECIE TOTEŻ ROBOTA I WYSIŁEK A NIE MATA JUŻ ZA BARDZO SIŁ BO WIADOMO ŻE NA WSI JEDYNIE GŁÓD NĘDZA I BEZNADZIEJA!!!!WIĘC STAWIAJTA KOSY I WIDŁY NA SZTORC I POSZLI NA MIASTA!!!!!CHURRRRRAAAAAAA!!!!
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 12 marca 2013 o 13:50
Z przykrością stwierdzam że na tym forum wypowiadają się w większości sami kastraci umysłowi.
po pierwsze co wam winna SOLIDARNOŚĆ jeżeli sami nie potraficie zadbać o swój byt, ilu z was prowadzi firmy i płaci swoim pracownikom głodowe wynagrodzenie!?
Ilu z was sprzeciwiło się wyprzedaży POLSKIEGO majątku? sami chcieliście by do POLSKI wszedł obcy kapitał to powstaną nowe miejsca pracy, teraz ten cudowny obcy kapitał wykończył POLSKĄ konkurencję a wam płaci śmieszne pieniądze i każe tyrać po godzinach.
Biegacie do zachodnich hipermarketów kupujecie artykuły niewiadomego pochodzenia trujecie się nimi i cieszycie się że była promocja, przy okazji wyżywacie się na POLSKIEJ kasjerce bo za długo w kolejce stoicie, a nikt z was że w osiedlowych sklepikach kupilibyście zdrowe POLSKIE jedzenie, że dzięki wam miliony POLSKICH małych sklepików padło że miliony ludzi tam pracujących straciło pracę, wolicie CHIŃSKIE i zachodnie dziadostwo.
Żrecie artykuły zachodnie te które nie przeszły norm sanitarnych, od 1992 roku mam do czynienia z artykułami zachodnimi, tysiące ton dziennie wjeżdża do POLSKI żywności za którą nikt nie bierze odpowiedzialności bo tylu pośredników przeszła że nie wiadomo kto jest jej producentem, owoce i warzywa z zachodu jeżeli nie wywołują uczulenia i pryszczy to cud, obniżają odporność waszego organizmu ale wam smakują bo są z hipermarketu i na dodatek z zachodu, od POLSKIEGO rolnika wam nie smakują bo są za małe i nie smakują chemią!!!
Macie pretensje do KRUSU to że wy dajecie się okradać ZUSOWI nie oznacza że rolnik ma być takim samym matołem jak wy, nie razi was że z waszego ZUSU kasa idzie na milionowe pensje prezesom spółek skarbu państwa, na to że TUSK z tych pieniędzy lata samolotem kilka razy w tygodniu by pograć sobie w piłkę nad morzem z kolegami, lub też bzyknąć starą, tylko macie pretensje że rolnik płaci mniej KRUSU niż wy złodziejskiego ZUSU!
dużo można by pisać ale i tak z tego niewielu z was wyciągnie wnioski więc szkoda mojego czasu!!!
Z przykrością stwierdzam że na tym forum wypowiadają się w większości sami kastraci umysłowi.
po pierwsze co wam winna SOLIDARNOŚĆ jeżeli sami nie potraficie zadbać o swój byt, ilu z was prowadzi firmy i płaci swoim pracownikom głodowe wynagrodzenie!?
Ilu z was sprzeciwiło się wyprzedaży POLSKIEGO majątku? sami chcieliście by do POLSKI wszedł obcy kapitał to powstaną nowe miejsca pracy, teraz ten cudowny obcy kapitał wykończył POLSKĄ konkurencję a wam płaci śmieszne pieniądze i każe tyrać po godzinach.
Biegacie do zacho... rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2013 o 13:21
[quote name='Gość' timestamp='1363085358' post='744084']
Co to za związek zawodowy jak zajmuje się polityką? Co z tych postulatów zrozumie przeciętny mieszkaniec wsi? Przecież Solidatrność to partia polityczna i nie ma nic wspólnego z polską wsią. Powinii im zabrać nazwe SOLIDARNOŚĆ bo tylko przynoszą wstyd tym którzy tą prawdziwą SOLIDARNOŚĆ zakładali.Obecni działacze liczą , że przez takie akcje ktoś im zaoproponuje miejsce na listach wyborczych, bop tylko o to im chodzi.
[/quote]Cycu-SOLIDARNOŚCI JEST BLIŻEJ DO WSI JAK NIBY CHŁOPSKIEJ PARTII PSL-GUMOFILCOM. WIĘCEJ DOBREGO MAJĄ I DOSTANĄ OD SOLIDARNOŚCI JAK OD SWOJEJ PARTII.
[quote name='Gość' timestamp='1363085358' post='744084']
Co to za związek zawodowy jak zajmuje się polityką? Co z tych postulatów zrozumie przeciętny mieszkaniec wsi? Przecież Solidatrność to partia polityczna i nie ma nic wspólnego z polską wsią. Powinii im zabrać nazwe SOLIDARNOŚĆ bo tylko przynoszą wstyd tym którzy tą prawdziwą SOLIDARNOŚĆ zakładali.Obecni działacze liczą , że przez takie akcje ktoś im zaoproponuje miejsce na listach wyborczych, bop tylko o to im chodzi.
[/quote]Cycu-SOLIDARNOŚCI JEST B... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 12 marca 2013 o 13:18
[quote name='viniak' timestamp='1363076500' post='744044']
ma racje S skonczyla sie w 1989. Jak juz skonczyl sie komunizm to zabraklo wroga. wiec trzeba bylo zniszczyc wszystko co w tamtych latach zbudowano, PGR-y moim zdaniem byly bardzo dobrym pomyslem, zle zarzadzane wygladaly jak wygladaly ale teraz sie do tego wraca - sami rolnicy wracja i tworza podobne twory - kolka rolnicze!

Solidarnosc powinno sie zdelegalizowac, bo jest niczym innym jak przykrywka dla bandytow -zwiazkowcow ktorzy pod plaszczykiem walki o rownosc koszą pieniadz i maja w du*** rolnikow.
[/quote]PISZESZ BZDURY JAK MAŁO KTÓRY. To nie SOLIDARNOŚĆ dała d.u.p.y. tylko BOLEK konfident który cały czas układał się z komuchami ,esbecją i ze wszystkimi wrogami NARODU POLSKIEGO. To on powinien wisieć dzisiaj na suchej gałęzi a nie dostawać Nobla czy w inny sposób być do dzisiaj gloryfikowany. Bolek i jego konfidenci to jest całe ZŁO naszego kraju.
[quote name='viniak' timestamp='1363076500' post='744044']
ma racje S skonczyla sie w 1989. Jak juz skonczyl sie komunizm to zabraklo wroga. wiec trzeba bylo zniszczyc wszystko co w tamtych latach zbudowano, PGR-y moim zdaniem byly bardzo dobrym pomyslem, zle zarzadzane wygladaly jak wygladaly ale teraz sie do tego wraca - sami rolnicy wracja i tworza podobne twory - kolka rolnicze!

Solidarnosc powinno sie zdelegalizowac, bo jest niczym innym jak przykrywka dla bandytow -zwiazkowcow ktorzy pod p... rozwiń
Avatar
SIOMIK / 12 marca 2013 o 13:11
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1363040825' post='743955']
----------------------------------------ROLNICY ! NIE PRZEGAPCIE SZANSY !--------------------------------------- Jak Widzicie, nawet na tym FORUM działają antypolskie KOMUCHY, którzy w bezczelny sposób ob arczają obecną TRAGEDIE POLSKI Patriotów z "Prawa i Sprawiedliwości" . Zeby nie SOLIDARNOŚĆ to już dawno Niemcy by wykupili tereny po PGR-ach , Żydzi odebrali Nam Kamienice i nie mielibyśmy gdzie chodzić na grzyby i jagody . Lista oskarżeń przeciwko "Plarformie Oszustów" (PO) jest bardzo długa . Po Wyborach łobuzeria która rozprzedała Polską gospodarkę z Prezydentem, Premierem, Ma rszałkiem Sejmu RP na czele stanie na ławie OSKARŻONYCH TRYBUNAŁU STANU !!!!. Wy komuchy nie kołujcie nieszczęśliwego Narodu polskiego, bo początek rujnowania Polski to wy ko muchy rozpoczęliście ! a "PO" teraz kończy !. Jedyny Związek który stoi w OBRONIE Polski i Na rodu a także Rolników jest li tylko NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" (!) . Popierajcie Rolnicy swoje władze NIEZALEŻNY SAMORZĄDNY ZWIĄZEK ROLNIKÓW INDYWIDUALNYCH "SOLIDARNOŚĆ", bo tylko na Nich Możecie w tym nieszczęściu liczyć !. Komuchy się "obłowili" będąc przy "korycie" i widząc że z SOLIDARNOŚCIĄ przegrali , to na koniec pozakładali sobie "Spółki" i teraz czerpią z nich MILIONY !. Śp. Andrzej Lepper urządzał takie same blokady przeciwko komunie która doprowadziła Rolników do BANKRUCTWA . Blokady polegały na Żądaniu Rolników przyjmowania Ich dorodnego zboża które gniło w komorach miejscach nieodpowiednich do przetrzymywania ! . Nawet komuchy nie przyjmowali zboża ZAKONTRAKTOWANEGO (sic?). Śp. A. Lepper z Rolnikami otwierali na postojach wagony z "komunistycznych kontraktów" tzw. "komunistycznych Spółek" które przywozili komunistyczne zboże w sytuacji niszczejącego , dorodnego zboża polskiego do Polski . Rolnicy Polscy otwierali wagony i wysypywali... nie zboże tylko... ŚMIECIE ! Pokazali Rolnicy Wszystkim Polakom że komuchy przywożą Nam ŚMIECIE zamiast zboża i za to był śp. Lepper karany przez komuchów (sic?). Czy rozumiecie ? polskie zboże gniło w stodołach a komuchy zarabiali MILIO NY na tych śmieciach gdy Rolnicy robili Blokada po polskich szosach !. Zarabijają komuchy MI LIONY dalej ale to już nie długo, po Wyborach ROZLICZYMY KOMUCHÓW ZŁODZIEJI !!! . SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM POLSKIM ROLNIKOM !. WALCZCIE O SWOJE !!!. Z Panem Bogiem.
[/quote]Święta racja,widły i na belweder na tych sQrwysynów,bo tam są nasze pieniądze,bolszewika GOŃ !!!!!!!!!!!!
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1363040825' post='743955']
----------------------------------------ROLNICY ! NIE PRZEGAPCIE SZANSY !--------------------------------------- Jak Widzicie, nawet na tym FORUM działają antypolskie KOMUCHY, którzy w bezczelny sposób ob arczają obecną TRAGEDIE POLSKI Patriotów z "Prawa i Sprawiedliwości" . Zeby nie SOLIDARNOŚĆ to już dawno Niemcy by wykupili tereny po PGR-ach , Żydzi odebrali Nam Kamienice i nie mielibyśmy gdzie... rozwiń
Avatar
anka / 12 marca 2013 o 13:05
KRUS jest dziś jak tonący okręt do którego z roku na rok dofinansowuje się coraz więcej. Jeśli w KRUSIE nie przeprowadzi się żadnej reformy i rolnicy nie zwiększą swoich składek to mieszczuchy ich nie uratują. Dlaczego za leczenie mieszuchy mają płacić więcej skoro nawet ponad trzy lata nie mogą znależć pracy i nie mają się z czego utrzymać a mają płacić większe składki na ZUS? to bezrobotny rolnik który przynajmniej ma 3 m-ce pracy w roku w polu ma płacić mniejsze składki KRUS?Jedni i drudzy jadą dziś na tym samym wózku.Dlaczego bezrobotny z miasta ma dziś utrzymać bezrobotnego ze wsi?To nie czasy gdzie wszyscy w mieście mieli pracę i mieli z czego żyć.Jeśli by tak było to nie miałabym nic przeciwko ciągłym dofinasowaniom przez państwo KRUSOWI ale tak nie jest. Więc dobrze że PO chce się dobrać do KRUSU a na PSL nie będę głosować bo nic z tym nie robi
KRUS jest dziś jak tonący okręt do którego z roku na rok dofinansowuje się coraz więcej. Jeśli w KRUSIE nie przeprowadzi się żadnej reformy i rolnicy nie zwiększą swoich składek to mieszczuchy ich nie uratują. Dlaczego za leczenie mieszuchy mają płacić więcej skoro nawet ponad trzy lata nie mogą znależć pracy i nie mają się z czego utrzymać a mają płacić większe składki na ZUS? to bezrobotny rolnik który przynajmniej ma 3 m-ce pracy w roku w polu ma płacić mniejsze składki KRUS?Jedni i drudzy jadą dziś na tym samym wózku.Dlaczego bezrobotny... rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2013 o 11:49
Co to za związek zawodowy jak zajmuje się polityką? Co z tych postulatów zrozumie przeciętny mieszkaniec wsi? Przecież Solidatrność to partia polityczna i nie ma nic wspólnego z polską wsią. Powinii im zabrać nazwe SOLIDARNOŚĆ bo tylko przynoszą wstyd tym którzy tą prawdziwą SOLIDARNOŚĆ zakładali.Obecni działacze liczą , że przez takie akcje ktoś im zaoproponuje miejsce na listach wyborczych, bop tylko o to im chodzi.
Avatar
Gość / 13 marca 2013 o 21:52
no i wuj wam ta blokada da, w warszawie nawet nie wiedza gdzie ta łucka, lubartów czy tp. mieścina lezy, także tylko sie ośmieszacie, jakbyście poszli na warszawę i tam tych piorunów zablokowali, a jak mało rozpieprzyli z pół warszawy razem z nimi to tak, a tak to tylko szkoda marznąć. TAKŻE DO BOJU, IDŹMY NA WARSZAWĘ, DOSYĆ TEGO UCIEMIĘŻENIA ROZLICZYĆ PIEPRZONA SOLIDARNOŚĆ Z LAT 80 ZA TO, ŻE DOPROWADZIŁA DO BIEDY, ZNISZCZENIA KRAJU,
Avatar
S Y L W E S T E R / 12 marca 2013 o 16:17
--------------------------WYRÓŻNIENIE DLA INTERNAUTY "Antytuskozłodziej"------------------------------ Nadszedł czas aby wyróżniać Tych Internautów CO POLSCE SŁUŻĄ ! . Jesteśmy pod Okupacją re żimu "Platformy Oszustów" (PO). Wrogowie posiadają prawie 100% medii, środków przekazu i pop rzez te wrogie środki przekazu doprowadzają Naród Polski do uwierzenia w ich DEZINFORMACJE!. Nie muszę wymieniać które to środki przekazu najbardziej ŁŻĄ ! a przede wszystkim tzw. gazeta ... G .wno Prawda". Naród Polski jest ZDEZORIENTOWANY dlatego Komentarze typu Internauty "Antytusk" bardzo pomagają by opanować wszystkie KŁAMSTWA KOMUCHÓW i " oddzielić PLEWY od dorodnego ziarna " . Starajcie się wyłapywać wszelkie KŁAMSTWA i przeciwstawić im PRAWDĘ !. Jeżeli czegoś nie Wiecie to pytajcie . Zapytać nie jest WSTYDEM, WSTYDEM jest przenosić bzdury komuchów !. Ogólnie w dzisiejszych Komentarzach pomylone są pojęcia "Partia" i Związek Zawodo wy . NIEZALEŻNY SAMORZĄDNY ZWIĄZEK ZAWODOWY "SOLIDARNOŚĆ" nie jest Partią polityczną. Jest Związkiem Zawodowym chroniącym Prawa Pracownicze ale jednocześnie jest PEŁNOMOCNIKIEM PRACOWNIKÓW należącym do tego Związku !. To , że SOLIDARNOŚĆ wychodzi poza prawa praco wnicze, spowodowane jest tym , iż Pracodawca swoje antypracownicze zarządzenia tłumaczy wyko nywania poleceń rządowych (sic?). Jeżeli SOLIDARNOŚĆ nie ma partnera do rozmowy w osobie Pracodawcy to ... Delegacja "S" (SOLIDARNOŚCI ) umawia rozmowę z Premierem i próbuje bezpośre dnio rozmawiać z Premierem . Jeżeli Premier lekceważy "S" i nie wyjaśnia szkodzących Pracowni kom Zarządzeń , to SOLIDARNOŚĆ wychodzi i zwraca się do Pracowników o Zgodę na STRAJK. Jeżeli Pracownicy wyrażają potrzebe STRAJKU to SOLIDARNOŚĆ ogłasza STRAJK w danym Zakł adzie Pracy i przekazuje Postulaty Pracownicze do Premiera . Jeżeli dany poszko dowany Zakład Pracy jest niewielkim to SOLIDARNOŚĆ przyjmuje wsparcie tzw. "Strajku Solidarno ściowego" czyli inny większy Zakład Pracy ogłasza u siebie "STRAJK SOLIDARNOŚCIOWY" I WTEDY już Dwa Zakłady PROTESTUJĄ I DOMAGAJĄ SIĘ ZLIKWIDOWANIA SZKODZĄCYCH PRA COWNIKOM ZARZĄDZEŃ . Wtedy właśnie SOLIDARNOŚĆ rozmawia z politykami o szkodzących Pracownikom Zarządzenia Premiera . Wszędzie nawet w Sejmie RP "SOLIDARNOŚĆ" może wy stępować w obronie Praw Pracowniczych . A co do Prezydenta Lecha Wałęsy to NIE JEST PR AWDĄ , że w czymkolwiek zaszkodził Polsce . Przewodniczący SOLIDARNOŚCI nie podejmuje Sam decyzji do wykonania! . Jest KOMISJA KRAJOWA SOLIDARNOŚCI i to właśnie ta KOMISJA dys kutuje nad daną propozycją i póżniej następuje GŁOSOWANIE . Większością wyborczą zatwier dzane są propozycje i dopiero wtedy sa obowiązujące !. Przewodniczący w głosowaniu posiada TYLKO JEDEN GŁOS WYBORCZY tak jak reszta głosujących . Wracając do WYRÓŻNIENIA Internauty jednocześnie prośba jest o zmianę "nick" gdyż Patriota z takim charakterem uczciwym nie może być "złodziejem" (sic?). Czyli " AntyTusk"' dobrze ? .
--------------------------WYRÓŻNIENIE DLA INTERNAUTY "Antytuskozłodziej"------------------------------ Nadszedł czas aby wyróżniać Tych Internautów CO POLSCE SŁUŻĄ ! . Jesteśmy pod Okupacją re żimu "Platformy Oszustów" (PO). Wrogowie posiadają prawie 100% medii, środków przekazu i pop rzez te wrogie środki przekazu doprowadzają Naród Polski do uwierzenia w ich DEZINFORMACJE!. Nie muszę wymieniać które to środki przekazu najbardziej ŁŻĄ ! a przede wszystkim tzw. gaze... rozwiń
Avatar
aaa / 12 marca 2013 o 14:24
[quote name='LUBLINIANIN' timestamp='1363094087' post='744123']
SŁUCHAJTA CHŁOPY BLOKUJTA WSZSTKO CO MOŻETA NIE DAJTA MIASTOWYM DOWIEŚĆ ŻARCIA!!!!NIE PLAĆTA ŻADNYCH SKŁADEK .ŻĄDAJTA ŻEBY WAM NAWET PŁACILI ZA KOPULOWANIE WŁASNYCH BAB PRZECIE TOTEŻ ROBOTA I WYSIŁEK A NIE MATA JUŻ ZA BARDZO SIŁ BO WIADOMO ŻE NA WSI JEDYNIE GŁÓD NĘDZA I BEZNADZIEJA!!!!WIĘC STAWIAJTA KOSY I WIDŁY NA SZTORC I POSZLI NA MIASTA!!!!!CHURRRRRAAAAAAA!!!!
[/quote]
Dobrze się czujeta?
[quote name='LUBLINIANIN' timestamp='1363094087' post='744123']
SŁUCHAJTA CHŁOPY BLOKUJTA WSZSTKO CO MOŻETA NIE DAJTA MIASTOWYM DOWIEŚĆ ŻARCIA!!!!NIE PLAĆTA ŻADNYCH SKŁADEK .ŻĄDAJTA ŻEBY WAM NAWET PŁACILI ZA KOPULOWANIE WŁASNYCH BAB PRZECIE TOTEŻ ROBOTA I WYSIŁEK A NIE MATA JUŻ ZA BARDZO SIŁ BO WIADOMO ŻE NA WSI JEDYNIE GŁÓD NĘDZA I BEZNADZIEJA!!!!WIĘC STAWIAJTA KOSY I WIDŁY NA SZTORC I POSZLI NA MIASTA!!!!!CHURRRRRAAAAAAA!!!!
[/quote]
rozwiń
Avatar
LUBLINIANIN / 12 marca 2013 o 14:14
SŁUCHAJTA CHŁOPY BLOKUJTA WSZSTKO CO MOŻETA NIE DAJTA MIASTOWYM DOWIEŚĆ ŻARCIA!!!!NIE PLAĆTA ŻADNYCH SKŁADEK .ŻĄDAJTA ŻEBY WAM NAWET PŁACILI ZA KOPULOWANIE WŁASNYCH BAB PRZECIE TOTEŻ ROBOTA I WYSIŁEK A NIE MATA JUŻ ZA BARDZO SIŁ BO WIADOMO ŻE NA WSI JEDYNIE GŁÓD NĘDZA I BEZNADZIEJA!!!!WIĘC STAWIAJTA KOSY I WIDŁY NA SZTORC I POSZLI NA MIASTA!!!!!CHURRRRRAAAAAAA!!!!
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 12 marca 2013 o 13:50
Z przykrością stwierdzam że na tym forum wypowiadają się w większości sami kastraci umysłowi.
po pierwsze co wam winna SOLIDARNOŚĆ jeżeli sami nie potraficie zadbać o swój byt, ilu z was prowadzi firmy i płaci swoim pracownikom głodowe wynagrodzenie!?
Ilu z was sprzeciwiło się wyprzedaży POLSKIEGO majątku? sami chcieliście by do POLSKI wszedł obcy kapitał to powstaną nowe miejsca pracy, teraz ten cudowny obcy kapitał wykończył POLSKĄ konkurencję a wam płaci śmieszne pieniądze i każe tyrać po godzinach.
Biegacie do zachodnich hipermarketów kupujecie artykuły niewiadomego pochodzenia trujecie się nimi i cieszycie się że była promocja, przy okazji wyżywacie się na POLSKIEJ kasjerce bo za długo w kolejce stoicie, a nikt z was że w osiedlowych sklepikach kupilibyście zdrowe POLSKIE jedzenie, że dzięki wam miliony POLSKICH małych sklepików padło że miliony ludzi tam pracujących straciło pracę, wolicie CHIŃSKIE i zachodnie dziadostwo.
Żrecie artykuły zachodnie te które nie przeszły norm sanitarnych, od 1992 roku mam do czynienia z artykułami zachodnimi, tysiące ton dziennie wjeżdża do POLSKI żywności za którą nikt nie bierze odpowiedzialności bo tylu pośredników przeszła że nie wiadomo kto jest jej producentem, owoce i warzywa z zachodu jeżeli nie wywołują uczulenia i pryszczy to cud, obniżają odporność waszego organizmu ale wam smakują bo są z hipermarketu i na dodatek z zachodu, od POLSKIEGO rolnika wam nie smakują bo są za małe i nie smakują chemią!!!
Macie pretensje do KRUSU to że wy dajecie się okradać ZUSOWI nie oznacza że rolnik ma być takim samym matołem jak wy, nie razi was że z waszego ZUSU kasa idzie na milionowe pensje prezesom spółek skarbu państwa, na to że TUSK z tych pieniędzy lata samolotem kilka razy w tygodniu by pograć sobie w piłkę nad morzem z kolegami, lub też bzyknąć starą, tylko macie pretensje że rolnik płaci mniej KRUSU niż wy złodziejskiego ZUSU!
dużo można by pisać ale i tak z tego niewielu z was wyciągnie wnioski więc szkoda mojego czasu!!!
Z przykrością stwierdzam że na tym forum wypowiadają się w większości sami kastraci umysłowi.
po pierwsze co wam winna SOLIDARNOŚĆ jeżeli sami nie potraficie zadbać o swój byt, ilu z was prowadzi firmy i płaci swoim pracownikom głodowe wynagrodzenie!?
Ilu z was sprzeciwiło się wyprzedaży POLSKIEGO majątku? sami chcieliście by do POLSKI wszedł obcy kapitał to powstaną nowe miejsca pracy, teraz ten cudowny obcy kapitał wykończył POLSKĄ konkurencję a wam płaci śmieszne pieniądze i każe tyrać po godzinach.
Biegacie do zacho... rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2013 o 13:21
[quote name='Gość' timestamp='1363085358' post='744084']
Co to za związek zawodowy jak zajmuje się polityką? Co z tych postulatów zrozumie przeciętny mieszkaniec wsi? Przecież Solidatrność to partia polityczna i nie ma nic wspólnego z polską wsią. Powinii im zabrać nazwe SOLIDARNOŚĆ bo tylko przynoszą wstyd tym którzy tą prawdziwą SOLIDARNOŚĆ zakładali.Obecni działacze liczą , że przez takie akcje ktoś im zaoproponuje miejsce na listach wyborczych, bop tylko o to im chodzi.
[/quote]Cycu-SOLIDARNOŚCI JEST BLIŻEJ DO WSI JAK NIBY CHŁOPSKIEJ PARTII PSL-GUMOFILCOM. WIĘCEJ DOBREGO MAJĄ I DOSTANĄ OD SOLIDARNOŚCI JAK OD SWOJEJ PARTII.
[quote name='Gość' timestamp='1363085358' post='744084']
Co to za związek zawodowy jak zajmuje się polityką? Co z tych postulatów zrozumie przeciętny mieszkaniec wsi? Przecież Solidatrność to partia polityczna i nie ma nic wspólnego z polską wsią. Powinii im zabrać nazwe SOLIDARNOŚĆ bo tylko przynoszą wstyd tym którzy tą prawdziwą SOLIDARNOŚĆ zakładali.Obecni działacze liczą , że przez takie akcje ktoś im zaoproponuje miejsce na listach wyborczych, bop tylko o to im chodzi.
[/quote]Cycu-SOLIDARNOŚCI JEST B... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 12 marca 2013 o 13:18
[quote name='viniak' timestamp='1363076500' post='744044']
ma racje S skonczyla sie w 1989. Jak juz skonczyl sie komunizm to zabraklo wroga. wiec trzeba bylo zniszczyc wszystko co w tamtych latach zbudowano, PGR-y moim zdaniem byly bardzo dobrym pomyslem, zle zarzadzane wygladaly jak wygladaly ale teraz sie do tego wraca - sami rolnicy wracja i tworza podobne twory - kolka rolnicze!

Solidarnosc powinno sie zdelegalizowac, bo jest niczym innym jak przykrywka dla bandytow -zwiazkowcow ktorzy pod plaszczykiem walki o rownosc koszą pieniadz i maja w du*** rolnikow.
[/quote]PISZESZ BZDURY JAK MAŁO KTÓRY. To nie SOLIDARNOŚĆ dała d.u.p.y. tylko BOLEK konfident który cały czas układał się z komuchami ,esbecją i ze wszystkimi wrogami NARODU POLSKIEGO. To on powinien wisieć dzisiaj na suchej gałęzi a nie dostawać Nobla czy w inny sposób być do dzisiaj gloryfikowany. Bolek i jego konfidenci to jest całe ZŁO naszego kraju.
[quote name='viniak' timestamp='1363076500' post='744044']
ma racje S skonczyla sie w 1989. Jak juz skonczyl sie komunizm to zabraklo wroga. wiec trzeba bylo zniszczyc wszystko co w tamtych latach zbudowano, PGR-y moim zdaniem byly bardzo dobrym pomyslem, zle zarzadzane wygladaly jak wygladaly ale teraz sie do tego wraca - sami rolnicy wracja i tworza podobne twory - kolka rolnicze!

Solidarnosc powinno sie zdelegalizowac, bo jest niczym innym jak przykrywka dla bandytow -zwiazkowcow ktorzy pod p... rozwiń
Avatar
SIOMIK / 12 marca 2013 o 13:11
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1363040825' post='743955']
----------------------------------------ROLNICY ! NIE PRZEGAPCIE SZANSY !--------------------------------------- Jak Widzicie, nawet na tym FORUM działają antypolskie KOMUCHY, którzy w bezczelny sposób ob arczają obecną TRAGEDIE POLSKI Patriotów z "Prawa i Sprawiedliwości" . Zeby nie SOLIDARNOŚĆ to już dawno Niemcy by wykupili tereny po PGR-ach , Żydzi odebrali Nam Kamienice i nie mielibyśmy gdzie chodzić na grzyby i jagody . Lista oskarżeń przeciwko "Plarformie Oszustów" (PO) jest bardzo długa . Po Wyborach łobuzeria która rozprzedała Polską gospodarkę z Prezydentem, Premierem, Ma rszałkiem Sejmu RP na czele stanie na ławie OSKARŻONYCH TRYBUNAŁU STANU !!!!. Wy komuchy nie kołujcie nieszczęśliwego Narodu polskiego, bo początek rujnowania Polski to wy ko muchy rozpoczęliście ! a "PO" teraz kończy !. Jedyny Związek który stoi w OBRONIE Polski i Na rodu a także Rolników jest li tylko NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" (!) . Popierajcie Rolnicy swoje władze NIEZALEŻNY SAMORZĄDNY ZWIĄZEK ROLNIKÓW INDYWIDUALNYCH "SOLIDARNOŚĆ", bo tylko na Nich Możecie w tym nieszczęściu liczyć !. Komuchy się "obłowili" będąc przy "korycie" i widząc że z SOLIDARNOŚCIĄ przegrali , to na koniec pozakładali sobie "Spółki" i teraz czerpią z nich MILIONY !. Śp. Andrzej Lepper urządzał takie same blokady przeciwko komunie która doprowadziła Rolników do BANKRUCTWA . Blokady polegały na Żądaniu Rolników przyjmowania Ich dorodnego zboża które gniło w komorach miejscach nieodpowiednich do przetrzymywania ! . Nawet komuchy nie przyjmowali zboża ZAKONTRAKTOWANEGO (sic?). Śp. A. Lepper z Rolnikami otwierali na postojach wagony z "komunistycznych kontraktów" tzw. "komunistycznych Spółek" które przywozili komunistyczne zboże w sytuacji niszczejącego , dorodnego zboża polskiego do Polski . Rolnicy Polscy otwierali wagony i wysypywali... nie zboże tylko... ŚMIECIE ! Pokazali Rolnicy Wszystkim Polakom że komuchy przywożą Nam ŚMIECIE zamiast zboża i za to był śp. Lepper karany przez komuchów (sic?). Czy rozumiecie ? polskie zboże gniło w stodołach a komuchy zarabiali MILIO NY na tych śmieciach gdy Rolnicy robili Blokada po polskich szosach !. Zarabijają komuchy MI LIONY dalej ale to już nie długo, po Wyborach ROZLICZYMY KOMUCHÓW ZŁODZIEJI !!! . SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM POLSKIM ROLNIKOM !. WALCZCIE O SWOJE !!!. Z Panem Bogiem.
[/quote]Święta racja,widły i na belweder na tych sQrwysynów,bo tam są nasze pieniądze,bolszewika GOŃ !!!!!!!!!!!!
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1363040825' post='743955']
----------------------------------------ROLNICY ! NIE PRZEGAPCIE SZANSY !--------------------------------------- Jak Widzicie, nawet na tym FORUM działają antypolskie KOMUCHY, którzy w bezczelny sposób ob arczają obecną TRAGEDIE POLSKI Patriotów z "Prawa i Sprawiedliwości" . Zeby nie SOLIDARNOŚĆ to już dawno Niemcy by wykupili tereny po PGR-ach , Żydzi odebrali Nam Kamienice i nie mielibyśmy gdzie... rozwiń
Avatar
anka / 12 marca 2013 o 13:05
KRUS jest dziś jak tonący okręt do którego z roku na rok dofinansowuje się coraz więcej. Jeśli w KRUSIE nie przeprowadzi się żadnej reformy i rolnicy nie zwiększą swoich składek to mieszczuchy ich nie uratują. Dlaczego za leczenie mieszuchy mają płacić więcej skoro nawet ponad trzy lata nie mogą znależć pracy i nie mają się z czego utrzymać a mają płacić większe składki na ZUS? to bezrobotny rolnik który przynajmniej ma 3 m-ce pracy w roku w polu ma płacić mniejsze składki KRUS?Jedni i drudzy jadą dziś na tym samym wózku.Dlaczego bezrobotny z miasta ma dziś utrzymać bezrobotnego ze wsi?To nie czasy gdzie wszyscy w mieście mieli pracę i mieli z czego żyć.Jeśli by tak było to nie miałabym nic przeciwko ciągłym dofinasowaniom przez państwo KRUSOWI ale tak nie jest. Więc dobrze że PO chce się dobrać do KRUSU a na PSL nie będę głosować bo nic z tym nie robi
KRUS jest dziś jak tonący okręt do którego z roku na rok dofinansowuje się coraz więcej. Jeśli w KRUSIE nie przeprowadzi się żadnej reformy i rolnicy nie zwiększą swoich składek to mieszczuchy ich nie uratują. Dlaczego za leczenie mieszuchy mają płacić więcej skoro nawet ponad trzy lata nie mogą znależć pracy i nie mają się z czego utrzymać a mają płacić większe składki na ZUS? to bezrobotny rolnik który przynajmniej ma 3 m-ce pracy w roku w polu ma płacić mniejsze składki KRUS?Jedni i drudzy jadą dziś na tym samym wózku.Dlaczego bezrobotny... rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2013 o 11:49
Co to za związek zawodowy jak zajmuje się polityką? Co z tych postulatów zrozumie przeciętny mieszkaniec wsi? Przecież Solidatrność to partia polityczna i nie ma nic wspólnego z polską wsią. Powinii im zabrać nazwe SOLIDARNOŚĆ bo tylko przynoszą wstyd tym którzy tą prawdziwą SOLIDARNOŚĆ zakładali.Obecni działacze liczą , że przez takie akcje ktoś im zaoproponuje miejsce na listach wyborczych, bop tylko o to im chodzi.
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 21

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.