Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rolnictwo

21 stycznia 2014 r.
16:00
Edytuj ten wpis

ARiMR żegna się z giełdą w Elizówce i szuka nowego lokalu

0 8 A A

Ma to być jeden lub dwa budynki o powierzchni użytkowej ok. 4,5 tys. mkw. Z parkingiem, na co najmniej 150 miejsc. Lubelski oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wyprowadza się z podlubelskiej Elizówki. Do wyboru ma kilka lokalizacji w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chcemy poprawić warunki pracy naszym pracownikom - tłumaczy decyzję o zmianie siedziby Andrzej Mróz, zastępca dyrektora lubelskiego oddziału ARiMR. Oddział od 10 lat wynajmuje pomieszczenia od Lubelskiego Rynku Hurtowego. - W pokojach jest ciasno. Pracuje w nich po 5-6 osób, a chcielibyśmy, aby było ich 2-3 - wylicza Mróz. - Poza tym chcemy poprawić także warunki obsługi interesantów. Do tego dochodzi kwestia szkoleń i konferencji. W obecnej siedzibie nie ma odpowiedniego miejsca na ten cel. Kolejna sprawa to parking. Z powodu budowy drogi S19 wysypany żużlem parking już nie funkcjonuje. Rolnicy, który chcą załatwić sprawę w Agencji, muszą wjechać na teren giełdy w Elizówce i za wjazd zapłacić 2 złote. Lubelski oddział szuka więc innej siedziby. Ma być w Lublinie. Chodzi o budynek lub dwa budynki do wynajęcia o łącznej powierzchni ok. 4,5 tys. mkw. Ma być również parking. Minimalna liczba miejsc, gdzie mogą zaparkować samochody, ma wynieść 150. Lubelski ARiMR chce mieć też garaż dla samochodów osobowych na co najmniej 3 miejsca. Budynek, którego poszukują, ma mieć również przyłącza teleinformatyczne i elektryczne.
Na oferty lubelska ARiMR czekała do minionej środy. Wpłynęło ich w sumie siedem. Wśród zgłoszonych budynków są m.in. te zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II, Diamentowej czy Szeligowskiego. - Na przyszły tydzień zaplanowaliśmy wizje lokalne - zapowiada Mróz. - Objedziemy wszystkie miejsca. Później sporządzimy listę rankingową i wyślemy ją do naszej centrali. Po rekomendacji Warszawy do pracy przystąpi zespół, którego zadaniem będzie wynegocjowanie kwoty za czynsz. Kiedy lubelski oddział ARiMR zmieni siedzibę tego na razie nie wiadomo. - Wszystko będzie zależeć od tego, która lokalizacja zostanie wybrana i w jakim jest stanie. Trzeba będzie ją dostosować do naszych potrzeb - zaznacza zastępca dyrektora lubelskiego oddziału ARiMR. Co będzie się mieścić w opuszczonych przez Agencję pomieszczeniach? Jakie plany mają władze giełdy w Elizówce? Wczoraj próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Lubelskiego Rynku Hurtowego, aby go o to zapytać. Kilka razy dzwoniliśmy do sekretariatu zarządu spółki. Niestety bezskutecznie. Z prezesem nie udało nam się porozmawiać.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gzym / 11 stycznia 2016 o 14:30

siedza tylko na fejsach i nic nie robią

Avatar
gość / 22 stycznia 2014 o 09:37

Za rządów poprzedniego prezesa na wezwanie z AMiRR można było wjechać na teren giełdy za darmo i załatwić sprawę.Za darmo wpuszczani byli inwalidzi.Obecny zachłanny zarząd karze płacić,mimo,że jadę w sprawach urzędowych.Doszło do tego,że gdy  podjechałem pod bramkę/z wezwaniem/ i nie zostałem wpuszczony,zmuszony byłem zawrócić zaraz za szlabanem.Mimo,że zrobiłem to w odległości paru metrów od szlabanu i na oczach obsługi zmusili mnie do zapłaty za wjazd.Było to dwa lata temu.Od tamtej pory tam nie byłem.Przy takim traktowaniu petentów i inwalidów z terenu Elizówki powinni wynieść się wszyscy najemcy.

Za rządów poprzedniego prezesa na wezwanie z AMiRR można było wjechać na teren giełdy za darmo i załatwić sprawę.Za darmo wpuszczani byli inwalidzi.Obecny zachłanny zarząd karze płacić,mimo,że jadę w sprawach urzędowych.Doszło do tego,że gdy  podjechałem pod bramkę/z wezwaniem/ i nie zostałem wpuszczony,zmuszony byłem zawrócić zaraz za szlabanem.Mimo,że zrobiłem to w odległości paru metrów od szlabanu i na oczach obsługi zmusili mnie do zapłaty za wjazd.Było to dwa lata temu.Od tamtej pory tam nie byłem.Przy takim traktowaniu petentó... rozwiń

Avatar
essi / 21 stycznia 2014 o 18:17

O przepraszam, p. Mróz jest z PO

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 17:02

Masakra : co mu zrobiło z twarzą : http://ucinacz.pl/Wypadek_twarz

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 16:43

1 tyś ludzi zgieli w radomiu : http://www.skracacz.alv.radom.pl/IlCy3R <-- czytaj tu ;( 

Avatar
kmieć / 21 stycznia 2014 o 16:42

A do tego chcą jeszcze "jeden lub dwa budynki używkowe..."

Takie zarobione, że mi jeszcze nie zdążyli dopłat wypłacić.

Avatar
mkj / 21 stycznia 2014 o 16:38

A do tego chcą jeszcze "jeden lub dwa budynki używkowe..."

Avatar
dyrektor Agencji / 21 stycznia 2014 o 16:21

Najlepiej jakby taka Agencja w ogóle nie istniała a nie kilkaset mord do wykarmienia. Siedzą i pierdzą w stołki. A i jeszcze rolnikom wodę z mózgu robią "dotacjami". Śmieszne są te Agencje. Wszyscy z PSL. Chłopki roztropki :)

Avatar
gzym / 11 stycznia 2016 o 14:30

siedza tylko na fejsach i nic nie robią

Avatar
gość / 22 stycznia 2014 o 09:37

Za rządów poprzedniego prezesa na wezwanie z AMiRR można było wjechać na teren giełdy za darmo i załatwić sprawę.Za darmo wpuszczani byli inwalidzi.Obecny zachłanny zarząd karze płacić,mimo,że jadę w sprawach urzędowych.Doszło do tego,że gdy  podjechałem pod bramkę/z wezwaniem/ i nie zostałem wpuszczony,zmuszony byłem zawrócić zaraz za szlabanem.Mimo,że zrobiłem to w odległości paru metrów od szlabanu i na oczach obsługi zmusili mnie do zapłaty za wjazd.Było to dwa lata temu.Od tamtej pory tam nie byłem.Przy takim traktowaniu petentów i inwalidów z terenu Elizówki powinni wynieść się wszyscy najemcy.

Za rządów poprzedniego prezesa na wezwanie z AMiRR można było wjechać na teren giełdy za darmo i załatwić sprawę.Za darmo wpuszczani byli inwalidzi.Obecny zachłanny zarząd karze płacić,mimo,że jadę w sprawach urzędowych.Doszło do tego,że gdy  podjechałem pod bramkę/z wezwaniem/ i nie zostałem wpuszczony,zmuszony byłem zawrócić zaraz za szlabanem.Mimo,że zrobiłem to w odległości paru metrów od szlabanu i na oczach obsługi zmusili mnie do zapłaty za wjazd.Było to dwa lata temu.Od tamtej pory tam nie byłem.Przy takim traktowaniu petentó... rozwiń

Avatar
essi / 21 stycznia 2014 o 18:17

O przepraszam, p. Mróz jest z PO

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 17:02

Masakra : co mu zrobiło z twarzą : http://ucinacz.pl/Wypadek_twarz

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 16:43

1 tyś ludzi zgieli w radomiu : http://www.skracacz.alv.radom.pl/IlCy3R <-- czytaj tu ;( 

Avatar
kmieć / 21 stycznia 2014 o 16:42

A do tego chcą jeszcze "jeden lub dwa budynki używkowe..."

Takie zarobione, że mi jeszcze nie zdążyli dopłat wypłacić.

Avatar
mkj / 21 stycznia 2014 o 16:38

A do tego chcą jeszcze "jeden lub dwa budynki używkowe..."

Avatar
dyrektor Agencji / 21 stycznia 2014 o 16:21

Najlepiej jakby taka Agencja w ogóle nie istniała a nie kilkaset mord do wykarmienia. Siedzą i pierdzą w stołki. A i jeszcze rolnikom wodę z mózgu robią "dotacjami". Śmieszne są te Agencje. Wszyscy z PSL. Chłopki roztropki :)

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 0 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 0

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 5 2

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 1

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO] 1 9

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 4 7

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 4 25

Być może 300-metrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Żwirki i Wigury w Świdniku stanie się bezpieczniejszy dla kierowców i rowerzystów. Obecnie to „kuriozum na skalę europejską”.