Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rolnictwo

6 kwietnia 2015 r.
11:31
Edytuj ten wpis

"Rolnik szuka żony”: Jeden z bohaterów pochodzi z Lubelszczyzny

77 22 A A

Ma na imię Janusz. Ma 47 lat i jest kawalerem. Pochodzi z województwa lubelskiego. Prowadzi 30-hektarowe gospodarstwo, specjalizujące się w uprawie warzyw. Jest jednym z bohaterów programu TVP1 "Rolnik szuka żony”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę TVP1 wyemitowała "zerowy" odcinek drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wśród bohaterów znalazł się mieszkaniec naszego regionu.

– Kiedyś były okazje, żeby poznać miłe dziewczęta. Poznawałam je, ale jakoś nie myślałem o założeniu rodziny – przyznaje pan Janusz, jeden z bohaterów drugiej edycji telewizyjnego programu. – Obecnie na wsi kogoś poznać jest ciężko. Te, które były powychodziły już za mąż. Może się obudziłem za późno, ale wydaje mi się, że lepiej obudzić się późno niż wcale.

Rolnik ma 30 hektarowe gospodarstwo. Uprawia fasolę, kalafior, pszenicę i rzepak.

47-letniego bohatera programu "Rolnik szuka żony” chwalą jego rodzice. – Sam sobie i ugotuje, upierze i posprząta i w polu i w domu. Na wszystko ma czas – przyznaje pani Teresa, matka pana Janusza.

Życie w samotności nie jest jednak dobre. – W domu musi być kobieta i to młoda jeszcze, w średnim wieku – dodaje pan Czesław, ojciec pana Janusza.

Zdaniem pana Janusza kobieta powinna być pracowita. Musi być zadbana i mieć pasję. Sam bohater telewizyjnego programu, przyznaje, że w wolnych chwilach lubi czytać książki, biega. Lubi też tańczyć.

– Człowiek bez pasji nie ma do czegoś dążyć w życiu – wskazuje pan Janusz.

Kandydatki na żonę powinny zarejestrować się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wysłać list ze zdjęciem. Spośród nadesłanych zgłoszeń rolnicy biorący udział w programie wybiorą kandydatki, z którymi chcą się spotkać.

Jak czytamy na stronie internetowej programu – "Rolnik szuka żony” to polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego odnoszącego sukcesy w ponad 30 krajach świata, w tym m.in. w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Australii i USA.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janusz / 13 kwietnia 2015 o 17:33

Pewnie spory ten kalafior uprawiany przez Pańskiego bohatera, Panie Redaktorze?!

Avatar
mordotymoja / 10 kwietnia 2015 o 08:15

Nie znalazł żony,bo wszystkie były ;bidne;,a czas leci.

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2015 o 10:49

Na wszystko ma czas – przyznaje pani Teresa, matka pana Janusza.

A która matka powie że syn jest zły??????

Albo która teściowa powie że zięć jest dobry????? :)

Moja teściowa wobec własnych dzieci powiedziała im w oczy, że jestem zięciem dobrym i lepszym od własnego jej syna.Kto jest człowiekiem i rozumie osoby wiekowe znajdzie uznanie.Tylko trzeba chcieć i wolę mieć.

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2015 o 08:23

Dobrze robi rolniczyna. Lepiej robić kasę w programie niż stać traktorem na drodze i blokować ruch jak reszta kundli.

ale masz kompleksy człowieku ...
Avatar
asesor 2 / 9 kwietnia 2015 o 06:32

Dobrze robi rolniczyna. Lepiej robić kasę w programie niż stać traktorem na drodze i blokować ruch jak reszta kundli.

Avatar
Gość / 7 kwietnia 2015 o 18:34

Hej cwaniaczki nie badzcie tacy do przodu bo jeszcze zycia nie przeskoczyliscie. Nie nabijajcie sie z ludzi sama bylam w sytuacji podobnej mialam 12 hektarow I hodowle tucznikowi tez meza nie znalazlam. TO nie jest wcale smieszne A obecnosc Janusza I innych uczestnikow w tym programie to nie glupota tylko odwaga przeciez cala Polska to oglada

Nikt nie śmieje się z ich obecności tylko z wymagań . Popatrz na to z perspektywy kobiety która ma sprostać tym wymaganiom . Też mam gospodarstwo i męża nie mam a śmieszą mnie oczekiwania pa nów pod 50 , że jeszcze młodą panne chcą i kilkoro dzieci , już prędzej w lotto wygrają
Nikt nie śmieje się z ich obecności tylko z wymagań . Popatrz na to z perspektywy kobiety która ma sprostać tym wymaganiom . Też mam gospodarstwo i męża nie mam a śmieszą mnie oczekiwania pa nów pod 50 , że jeszcze młodą panne chcą i kilkoro dzieci , już prędzej w lotto wygrają rozwiń
Avatar
jola / 7 kwietnia 2015 o 17:45

Janusz pochodzi z powiatu hrubieszowskiego,gm,Mircze

Avatar
Renata / 7 kwietnia 2015 o 17:37

Hej cwaniaczki nie badzcie tacy do przodu bo jeszcze zycia nie przeskoczyliscie. Nie nabijajcie sie z ludzi sama bylam w sytuacji podobnej mialam 12 hektarow I hodowle tucznikowi tez meza nie znalazlam. TO nie jest wcale smieszne A obecnosc Janusza I innych uczestnikow w tym programie to nie glupota tylko odwaga przeciez cala Polska to oglada

Avatar
LKR 00000 / 7 kwietnia 2015 o 07:00

Drogi redaktorzynko powiedz nam wszystkim tutaj jaki to jest bohater?!?! Skoro nie jest w stanie sam sobie znalezc zony tylko zglasza sie do tak durnego programu! To wszystko jest smieszne i zalosne!

Avatar
Gość / 6 kwietnia 2015 o 22:32

A tak ogólnie to kto wogle to ogląda, kolejna atrakcja na weekend obok gwiazdy skaczą do wody, odmzgowienie na tvnie, ludzie wyłączcie to tv pudło.

Avatar
Janusz / 13 kwietnia 2015 o 17:33

Pewnie spory ten kalafior uprawiany przez Pańskiego bohatera, Panie Redaktorze?!

Avatar
mordotymoja / 10 kwietnia 2015 o 08:15

Nie znalazł żony,bo wszystkie były ;bidne;,a czas leci.

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2015 o 10:49

Na wszystko ma czas – przyznaje pani Teresa, matka pana Janusza.

A która matka powie że syn jest zły??????

Albo która teściowa powie że zięć jest dobry????? :)

Moja teściowa wobec własnych dzieci powiedziała im w oczy, że jestem zięciem dobrym i lepszym od własnego jej syna.Kto jest człowiekiem i rozumie osoby wiekowe znajdzie uznanie.Tylko trzeba chcieć i wolę mieć.

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2015 o 08:23

Dobrze robi rolniczyna. Lepiej robić kasę w programie niż stać traktorem na drodze i blokować ruch jak reszta kundli.

ale masz kompleksy człowieku ...
Avatar
asesor 2 / 9 kwietnia 2015 o 06:32

Dobrze robi rolniczyna. Lepiej robić kasę w programie niż stać traktorem na drodze i blokować ruch jak reszta kundli.

Avatar
Gość / 7 kwietnia 2015 o 18:34

Hej cwaniaczki nie badzcie tacy do przodu bo jeszcze zycia nie przeskoczyliscie. Nie nabijajcie sie z ludzi sama bylam w sytuacji podobnej mialam 12 hektarow I hodowle tucznikowi tez meza nie znalazlam. TO nie jest wcale smieszne A obecnosc Janusza I innych uczestnikow w tym programie to nie glupota tylko odwaga przeciez cala Polska to oglada

Nikt nie śmieje się z ich obecności tylko z wymagań . Popatrz na to z perspektywy kobiety która ma sprostać tym wymaganiom . Też mam gospodarstwo i męża nie mam a śmieszą mnie oczekiwania pa nów pod 50 , że jeszcze młodą panne chcą i kilkoro dzieci , już prędzej w lotto wygrają
Nikt nie śmieje się z ich obecności tylko z wymagań . Popatrz na to z perspektywy kobiety która ma sprostać tym wymaganiom . Też mam gospodarstwo i męża nie mam a śmieszą mnie oczekiwania pa nów pod 50 , że jeszcze młodą panne chcą i kilkoro dzieci , już prędzej w lotto wygrają rozwiń
Avatar
jola / 7 kwietnia 2015 o 17:45

Janusz pochodzi z powiatu hrubieszowskiego,gm,Mircze

Avatar
Renata / 7 kwietnia 2015 o 17:37

Hej cwaniaczki nie badzcie tacy do przodu bo jeszcze zycia nie przeskoczyliscie. Nie nabijajcie sie z ludzi sama bylam w sytuacji podobnej mialam 12 hektarow I hodowle tucznikowi tez meza nie znalazlam. TO nie jest wcale smieszne A obecnosc Janusza I innych uczestnikow w tym programie to nie glupota tylko odwaga przeciez cala Polska to oglada

Avatar
LKR 00000 / 7 kwietnia 2015 o 07:00

Drogi redaktorzynko powiedz nam wszystkim tutaj jaki to jest bohater?!?! Skoro nie jest w stanie sam sobie znalezc zony tylko zglasza sie do tak durnego programu! To wszystko jest smieszne i zalosne!

Avatar
Gość / 6 kwietnia 2015 o 22:32

A tak ogólnie to kto wogle to ogląda, kolejna atrakcja na weekend obok gwiazdy skaczą do wody, odmzgowienie na tvnie, ludzie wyłączcie to tv pudło.

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 2

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych