Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Tag
telewizja

Artykuły oznaczone tagiem: telewizja

"Pokemon Detektyw Pikachu". Program TV: Filmowy weekend 2-4 grudnia 2022. Co warto zobaczyć?
2 grudnia 2022, 20:00

"Pokemon Detektyw Pikachu". Program TV: Filmowy weekend 2-4 grudnia 2022. Co warto zobaczyć?

"Pokemon Detektyw Pikachu", "Tully" czy "Cena strachu", to tylko niektóre z filmowych propozycji stacji telewizyjnych na weekend. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

Koterski jako Gierek. Program TV 25-27 listopada 2022. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 listopada 2022, 20:00

Koterski jako Gierek. Program TV 25-27 listopada 2022. Jakie filmy warto zobaczyć?

W najbliższy weekend w naziemnej telewizji cyfrowej będzie można zobaczyć m.in. premierowo film "Gierek" z Michałem Koterskim. Prezentujemy wybrane produkcje dostępne w weekend w telewizji.

"Psy" wracają. Program TV 18-20 listopada 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji
18 listopada 2022, 20:00

"Psy" wracają. Program TV 18-20 listopada 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji

Dwa filmy Martina Scorsese, ostatnia odsłona "Rambo" i trzecia część "Psów" - to propozycje stacji telewizyjnych na ten weekend. Poniżej prezentuje kilka wybranych opcji filmowych na najbliższe dni.

"Pitbull. Ostatni pies". Program TV 4-6 listopada 2022
4 listopada 2022, 18:00

"Pitbull. Ostatni pies". Program TV 4-6 listopada 2022

Weekend w naziemnej telewizji cyfrowej przebiegnie pod znakiem filmów rozrywkowych, zobaczymy m.in. przebój "Venom", "Pitbull. Ostatni pies" czy "Ocean's 8". Poniżej prezentujemty kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Dziś występ Miłosza Bachonko w Mam Talent TVN. Walczy o 300 tys. złotych
magazyn

Dziś występ Miłosza Bachonko w Mam Talent TVN. Walczy o 300 tys. złotych

Miłosz Bachonko ma 12 lat, a na swoim koncie mnóstwo międzynarodowych sukcesów, w tym występ w najbardziej prestiżowej sali koncertowej na świecie: Carnegie Hall w Nowym Jorku. W Polsce sławę zdobył występując w telewizyjnym programie „Mam talent”. Takiego sukcesu się jednak nie spodziewał.

Tom Cruise na małym ekranie. Program TV 28-30 października 2022. Co warto zobaczyć w telewizji?
28 października 2022, 18:00

Tom Cruise na małym ekranie. Program TV 28-30 października 2022. Co warto zobaczyć w telewizji?

"Mumia", "Fighter", "Noc w muzeum" - to tytuły głośnych produkcji, które w ten weekend będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji. Nie zabraknie też ambitniejszych tytułów.

Program TV 21-23 października 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
21 października 2022, 16:00

Program TV 21-23 października 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W ten weekend w telewizji znajdziemy sporo filmów rozrywkowych, m.in. "Thor: Ragnarok" czy familijni "Giganci ze stali". Będzie też okazja zobaczyć klasykę kina polskiego - "Do widzenia, do jutra". Poniżej wybrane filmy, które będzie można obejrzeć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Program TV 14-16 października 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
14 października 2022, 20:00

Program TV 14-16 października 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Tych, którzy śledzili wydarzenia z zakończonego dziś pierwszego sezonu serialu "Pierścienie Władzy", TVN Siedem zaprosi na seans pierwszej części "Władcy Pierścieni". Sprawdźcie, jakie jeszcze filmy będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Program TV 7-9 października 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
7 października 2022, 18:00

Program TV 7-9 października 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Widowiskowa "Niepamięć", klasyki VHS czy komediowe "Kac Vegas III", to niektóre z filmowych propozycji na weekend. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Bridget Jones wraca.  Program TV 30 września - 2 października 2022
30 września 2022, 20:00

Bridget Jones wraca. Program TV 30 września - 2 października 2022

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. festiwalowy "Portret kobiety w ogniu". Nie zabraknie też rozrywki w postaci takich filmów, jak "Alita: battle Angel" czy "Krzyk". Poniżej prezentuję kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Oscarowy hit. Program TV 23-25 września 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
23 września 2022, 18:00

Oscarowy hit. Program TV 23-25 września 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

"Parasite", "Szkarłatna ulica" czy "Deerskin" - to tylko niektóre z propozycji weekendowych seansów w naziemnej telewizji cyfrowej. Poniżej prezentujemy kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Program TV 16-18 września 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
16 września 2022, 20:00

Program TV 16-18 września 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Kultowy "Top Gun", przygodowy "Aquaman" czy komedia "Dziennik Bridget Jones" to niektóre z filmowych propozycji na weekend. Poniżej wybrane filmy, które będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

 Program TV 9-11 września 2022. Jakie filmy warto zobaczyć?
9 września 2022, 20:00

Program TV 9-11 września 2022. Jakie filmy warto zobaczyć?

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. komedię "Goście w Ameryce". Nie zabraknie też rozrywki w postaci takich filmów, jak "Logan: Wolverine" czy "Mad Max". Poniżej prezentuję kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Program TV 2-4 września 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Program TV 2-4 września 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. dramat "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Nie zabraknie też rozrywki w postaci takich filmów, jak "Gladiator" czy "Fantastyczne zwierzęta". Poniżej prezentuję kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Program TV 26-28 sierpnia 2022. Jakie filmy warto zobaczyć?

Program TV 26-28 sierpnia 2022. Jakie filmy warto zobaczyć?

W najbliższy weekend w naziemnej telewizji cyfrowej będzie można zobaczyć przede wszystkim dużo filmów rozrywkowych, zarówno współczesne adaptacje komiksów, jak „300”, ale i klasykę polskiego kina - „Pociąg”. Prezentujemy wybrane produkcje dostępne w weekend w telewizji.

Program TV na weekend 19-21 sierpnia 2022. Jakie filmy zobaczyć w telewizji?
19 sierpnia 2022, 20:00

Program TV na weekend 19-21 sierpnia 2022. Jakie filmy zobaczyć w telewizji?

Komedia "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!", kultowy "Terminator 2" oraz familijne kino "Bella i Sebastian 3" - to tylko niektóre z propozycji filmowych na weekend w naziemnej telewizji cyfrowej.

Program TV na weekend 5-7 sierpnia. Jakie filmy warto zobaczyć?
5 sierpnia 2022, 20:00

Program TV na weekend 5-7 sierpnia. Jakie filmy warto zobaczyć?

Najbliższy weekend w telewizji przebiegnie pod znakiem filmów rozrywkowych. Będzie można zobaczyć takie produkcje, jak "Goście, goście", "Obcy: Przymierze", czy "Szybcy i wściekli 5".

Minister chciał od emerytki z Lublina zwrotu 250 zł na telewizor. Pani Janina się postawiła

Minister chciał od emerytki z Lublina zwrotu 250 zł na telewizor. Pani Janina się postawiła

Seniorka z Lublina skorzystała z rządowej oferty i kupiła nowy telewizor z dopłatą od państwa. Szybko odezwał się minister, który uznał, że sprzęt jest za drogi i kobieta musi oddać 250 zł. Ale finał jest dla kobiety szczęśliwy.

Program TV na weekend 29-31 lipca. Jakie filmy warto zobaczyć?
29 lipca 2022, 20:00

Program TV na weekend 29-31 lipca. Jakie filmy warto zobaczyć?

W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej będzie można zobaczyć nagradzane "McImperium" czy "Złodziejaszki", ale też dużo różnorodnej rozrywki, takiej jak "Szybko i wściekle" czy "Maczeta zabija".

Program TV 22-24 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć?
22 lipca 2022, 20:00

Program TV 22-24 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć?

W najbliższy weekend w naziemnej telewizji cyfrowej będzie można zobaczyć przede wszystkim dużo filmów rozrywkowych, zarówno współczesne adaptacje komiksów, jak "Wojna o planetę małp" czy "Predators", ale i kino festiwalowe - "Happy End" Michaela Haneke. Prezentujemy wybrane produkcje dostępne w weekend w telewizji.

Program TV 15-17 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
15 lipca 2022, 20:00

Program TV 15-17 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Widowiskowa "Niepamięć", katastroficzne "Niemożliwe" i kultowy "Okręt" to niektóre z filmowych propozycji na weekend. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Program TV 8-10 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
8 lipca 2022, 18:00

Program TV 8-10 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. doceniony film Clinta Eastwooda "Snajper" i widowisko sci-fi "Obcy kontra Predator". Poniżej prezentuje kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Królowa zaniemogła w lubelskim skansenie. Na planie filmowym serialu TVP [zdjęcia]
galeria

Królowa zaniemogła w lubelskim skansenie. Na planie filmowym serialu TVP [zdjęcia]

Można było uznać, że to wszystko przez upał. W Muzeum Wsi Lubelskiej, w tumanach kurzu widać było uzbrojonych konnych w kolczugach. A gdyby tego było mało, zaskoczonych turystów obrzucał królewskim spojrzeniem Władysław Jagiełło, który szedł między chatami. W piątek byliśmy na planie „Korony królów. Jagiellonowie”.

Program TV 1-3 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
1 lipca 2022, 20:00

Program TV 1-3 lipca 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W ten weekend w telewizji zobaczymy dość zróżnicowane produkcje. Będą głośne "Na noże", kultowe "Bękarty wojny" czy animowany "Coco". Poniżej wybrane filmy, które będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Lubelskie. W poniedziałek wyłączą telewizję

Lubelskie. W poniedziałek wyłączą telewizję

Województwo lubelskie zostaje objęte nowym systemem nadawania sygnału naziemnej telewizji cyfrowej. Jeżeli ktoś się do tego nie przygotował, to straci większość kanałów. Co jeszcze ta zmiana oznacza dla widzów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!