Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

18 maja 2017 r.
17:38

Ucho Prezesa 16 za darmo na YouTube. ZOBACZ cały odcinek specjalny 2

29 16 A A
Ucho Prezesa - 16 odcinek
Ucho Prezesa - 16 odcinek (fot. Ucho Prezesa / YouTube)

Ucho Prezesa 16. To już ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu "Ucho Prezesa". Zwiastun 2. odcinka specjalnego pt. "Dobry Donald" można oglądać na YouTube. Cały odcinek 16 Ucha Prezesa można zaś obejrzeć w serwisie ShowMax.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Co się dzieje w ostatnim odcinku pierwszego sezonu serialu Ucho Prezesa?

"Trzeba być podejrzliwym nawet w stosunku do najbliższych. Bez tego to co? Nabrali pana, że da się Donalda uwalić i wszyscy się wstydu najedliśmy" – strofuje prezesa Adam. "Jak ćwiczyliśmy? Trzeba swój rozum mieć. Siebie trzeba słuchać" – dodaje.

Prezes jest zaskoczony. 

"Adam, to naprawdę, to było od początku do końca ustawione? Ta intryga z Mariuszem-kapusiem?" – pyta prezes.

"Oczywiście" – odpowiada Adam.

Ucho Prezesa - odcinek 16 na YouTube

Ucho Prezesa 16: "Dobry Donald"

W rozmowie między Adamem i prezesem chodzi o wydarzenia z poprzedniego, 15. odcinka Ucha Prezesa, w którym prezes sięgnął po broń, po tym jak cień podejrzeń o "bycie kretem" padł na bliskiego jego współpracownika, czyli właśnie Mariusza.

W odcinku 16 Ucha Prezesa okazuje się więc, że cała sytuacja została ukartowana przez Adama, doradcę ds. marketingu, aby uwolnić złe emocje u prezesa. Wychodzi na jaw, że broń była naładowana ślepakami. Czy prezes zaakceptuje te wyjaśnienia?

Odcinek 16 "Ucha Prezesa" jest zatytułowany "Dobry Donald". Nie chodzi tu jednak o Donalda Tuska.

Ucho Prezesa 16 na YouTube

Odcinek 16 to już drugi, którego nie można obejrzeć na YouTube. Cały odcinek 16 Ucha Prezesa jest dostępny jedynie w serwisie ShowMax.

Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:02
Na to gów*o mam wchodzić ? . Ci prześmiewcy na Sorosowej dotacji to takie nadwiślańskie Charlie Hebdo. Popatrzcie na ten nosek naczelnego prześmiewcy ,na jego piwne,świdrujące oczka i wszystko jasne. Braciszek Michnika , żonka prof. Brusa , pisarka Luna Prejs, ilu jeszcze takich prześmiewców którzy po II Wojnie "wyśmiewali" się z tych co nie kochali Stalina.Od tego śmiechu 50 tysięcy Polaków pod ziemię się wgrzebało że dzisiaj Prof Szwagrzyk doszukać się ich nie może. Teraz "wyśmiewają się z tych którzy chodzą do kościoła i z namaszczeniem świętują 15 sierpnia i 11 Listopada. Niech się zastanowią i przemyślą jaka ziemia chleb im rodzi i czyim uchem oni są ? .
Na to gów*o mam wchodzić ? . Ci prześmiewcy na Sorosowej dotacji to takie nadwiślańskie Charlie Hebdo. Popatrzcie na ten nosek naczelnego prześmiewcy ,na jego piwne,świdrujące oczka i wszystko jasne. Braciszek Michnika , żonka prof. Brusa , pisarka Luna Prejs, ilu jeszcze takich prześmiewców którzy po II Wojnie "wyśmiewali" się z tych co nie kochali Stalina.Od tego śmiechu 50 tysięcy Polaków pod ziemię się wgrzebało że dzisiaj Prof Szwagrzyk doszukać się ich nie może. Teraz "wyśmiewają się z tych którzy chodzą do kościoła i... rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 18:45
Kiedy dacie kabaret z taśmami z restauracji sowa & przyjaciele?.
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 08:18
njebać cały pis i ich wyborrcców !!!
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 23:14
OLEWAM te wyPOciny. Z Trumpa w USA tez lewackie media drwią. Kaczor jest za bystry dla dla takich kiepasów andzeli jak schetino czy swetru
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 19:40
aż dziw że pisowczycy tak się obrażają na ten serial.
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 17:38
pisuarów boli ten serial, to widać po komentarzach "płatnych"
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 17:26
Pięknie pokazuje polityczne szambo... acz wcześniejsze spotkania rządu przy tym to cienizna...
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 13:14
Stop using clickbaits you fuckers!
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 12:48
Artykuł to ściema nie ma całego odcinka.
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 09:48
Ten serial trochę drętwy - rząd tuska to było coś - bo to byli kombinatorzy więc dlatego to wychudziło - a to trochę jest na siłę
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:02
Na to gów*o mam wchodzić ? . Ci prześmiewcy na Sorosowej dotacji to takie nadwiślańskie Charlie Hebdo. Popatrzcie na ten nosek naczelnego prześmiewcy ,na jego piwne,świdrujące oczka i wszystko jasne. Braciszek Michnika , żonka prof. Brusa , pisarka Luna Prejs, ilu jeszcze takich prześmiewców którzy po II Wojnie "wyśmiewali" się z tych co nie kochali Stalina.Od tego śmiechu 50 tysięcy Polaków pod ziemię się wgrzebało że dzisiaj Prof Szwagrzyk doszukać się ich nie może. Teraz "wyśmiewają się z tych którzy chodzą do kościoła i z namaszczeniem świętują 15 sierpnia i 11 Listopada. Niech się zastanowią i przemyślą jaka ziemia chleb im rodzi i czyim uchem oni są ? .
Na to gów*o mam wchodzić ? . Ci prześmiewcy na Sorosowej dotacji to takie nadwiślańskie Charlie Hebdo. Popatrzcie na ten nosek naczelnego prześmiewcy ,na jego piwne,świdrujące oczka i wszystko jasne. Braciszek Michnika , żonka prof. Brusa , pisarka Luna Prejs, ilu jeszcze takich prześmiewców którzy po II Wojnie "wyśmiewali" się z tych co nie kochali Stalina.Od tego śmiechu 50 tysięcy Polaków pod ziemię się wgrzebało że dzisiaj Prof Szwagrzyk doszukać się ich nie może. Teraz "wyśmiewają się z tych którzy chodzą do kościoła i... rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 18:45
Kiedy dacie kabaret z taśmami z restauracji sowa & przyjaciele?.
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 08:18
njebać cały pis i ich wyborrcców !!!
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 23:14
OLEWAM te wyPOciny. Z Trumpa w USA tez lewackie media drwią. Kaczor jest za bystry dla dla takich kiepasów andzeli jak schetino czy swetru
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 19:40
aż dziw że pisowczycy tak się obrażają na ten serial.
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 17:38
pisuarów boli ten serial, to widać po komentarzach "płatnych"
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 17:26
Pięknie pokazuje polityczne szambo... acz wcześniejsze spotkania rządu przy tym to cienizna...
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 13:14
Stop using clickbaits you fuckers!
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 12:48
Artykuł to ściema nie ma całego odcinka.
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 09:48
Ten serial trochę drętwy - rząd tuska to było coś - bo to byli kombinatorzy więc dlatego to wychudziło - a to trochę jest na siłę
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert kameralny w DK LSM
23 kwietnia 2018, 18:00

Koncert kameralny w DK LSM 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na 16. juz odsłonę cyklu muzycznego Bo piękno na to jest, by zachwycało… pod dyrekcją Teresy Księskiej-Falger. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 18.

Wybory samorządowe 2018: Brakuje urzędników do pracy
PROBLEM

Wybory samorządowe 2018: Brakuje urzędników do pracy 3 1

W ponad 40 gminach województwa lubelskiego wciąż brakuje urzędników wyborczych, którzy mają zająć się organizacją tegorocznych wyborów samorządowych. Problemu z naborem nie było jedynie na terenie delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Chełmie

Pokazy spektaklu "Diabeł i tabliczka czekolady" w Osterwie

Pokazy spektaklu "Diabeł i tabliczka czekolady" w Osterwie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza na pokazy spektaklu opartego na reportażach Pawła Piotra Reszki o "zwykłych - niezwykłych" mieszkańcach województwa lubelskiego - Diabeł i tabliczka czekolady.

300 złotych na wyprawkę czy niższy CIT. Wracamy do obietnic premiera
POLITYKA

300 złotych na wyprawkę czy niższy CIT. Wracamy do obietnic premiera 8 2

Niższy CIT i ZUS dla przedsiębiorców, fundusz budowy dróg lokalnych, 300 zł na wyprawkę dla każdego ucznia i zabezpieczenia emerytalne dla kobiet, które urodziły i wychowały co najmniej czworo dzieci - to niektóre z założeń "Piątki Morawieckiego". Zdaniem opozycji ma to na celu przykrycie zamieszania związanego z wysokimi nagrodami dla członków rządu. - Może chodzić o odbicie w sondażach - przyznaje politolog

Szedł ulicą, osunął się na chodnik. Policjanci uratowali mu życie, teraz im za to dziękuje

Szedł ulicą, osunął się na chodnik. Policjanci uratowali mu życie, teraz im za to dziękuje 16 1

Do komendanta hrubieszowskiej policji wpłynął niecodzienny list. 58-letni mężczyzna w ten sposób podziękował miejscowym funkcjonariuszom za uratowanie mu życia.

Koncert charytatywny w Nałęczowie
21 kwietnia 2018, 15:00

Koncert charytatywny w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. 21 kwietnia o godz. 15 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury (ul. Lipowa 6) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

"Kolejka ciągnęła się poza drzwi wejściowe". Tłumy na otwarciu Wielokranu w CSK (zdjęcia)
galeria

"Kolejka ciągnęła się poza drzwi wejściowe". Tłumy na otwarciu Wielokranu w CSK (zdjęcia) 15 6

Oficjalnie otwarty jest już Wielokran Browaru Zakładowego w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. - Kolejka ciągnęła się długo poza drzwi wejściowe. Atmosfera była znakomita. Dzisiaj także spodziewamy się wielu gości - mówi jeden z pracowników.

Sporo atrakcji dla kibiców podczas meczu TBV Start - Miasto Szkła Krosno

Sporo atrakcji dla kibiców podczas meczu TBV Start - Miasto Szkła Krosno 2 0

Ostatni mecz sezonu, to tradycyjnie szansa dla kibiców, żeby spotkać się z zawodnikami. Sympatycy TBV Startu będą mieli taką okazję w niedzielę po zakończeniu zawodów z Miastem Szkła Krosno.

Czarne jest piękne, czyli nowy Opel Astra

Czarne jest piękne, czyli nowy Opel Astra 0 0

Opel astra po raz pierwszy jest dostępny również w wersji dwukolorowej — czarny lakier na dachu, bocznych lusterkach i obręczach kół z lekkiego stopu kontrastuje z resztą nadwozia.

Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka
TRAGEDIA

Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka 8 6

Tragiczny wypadek w Rudniku k. Lublina. Nie żyje 18-letnia kobieta.

Rzecznik Praw Obywatelskich chce kontroli przejścia granicznego w Terespolu

Rzecznik Praw Obywatelskich chce kontroli przejścia granicznego w Terespolu 1 7

Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się do komendanta głównego Straży Granicznej o kontrolę praktyk stosowanych na przejściu granicznym w Terespolu. Zwłaszcza wobec cudzoziemców poszukujących w Polsce ochrony przed prześladowaniami w swoich krajach.

Dzieje Puław: Losy kościoła włostowickiego  po najeździe szwedzkim
HISTORIA

Dzieje Puław: Losy kościoła włostowickiego po najeździe szwedzkim 15 0

Najazd szwedzki przyniósł, oprócz zniszczeń pałacu, także ograbienie i zniszczenie kościoła we Włostowicach. Szalejąca w dwa lata później zaraza, której początek datuje się na 24 sierpnia 1708 r., zdziesiątkowała mieszkańców, a dużą część pozostałych przy życiu wypędziła do lasów.

Wisła Puławy gra z liderem tabeli

Wisła Puławy gra z liderem tabeli 4 0

Humory w Puławach mocno się ostatnio poprawiły. Tak samo, jak pozycja w tabeli. Po bardzo trudnym początku rundy wiosennej Wisła wygrała dwa ostatnie mecze i odskoczyła od drużyn zagrożonych spadkiem. W sobotę na stadionie MOSiR zamelduje się lider tabeli GKS Jastrzębie. Zawody rozpoczną się o godz. 17