Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

29 stycznia 2016 r.
8:22

Atak boksera, Tomasz Smerdel liderem głosowania na Sportowca roku 2015

0 4 A A
Paweł Fajdek w naszym plebiscycie wypadł za podium<br />
FOT. AGROS ZAMOŚĆ
Paweł Fajdek w naszym plebiscycie wypadł za podium
FOT. AGROS ZAMOŚĆ

W niedzielę kończy się głosowanie SMS na Sportowca Roku 2015. Na finiszu liderem został Tomasz Smerdel

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W minionych dwunastu miesiącach nie brakowało sportowców, którzy osiągnęli znaczące sukcesy. Wielu z nich było związanych z naszym regionem. Dlatego wspólnie z Wami, Drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy wybrać najlepszą dziesiątkę spośród nominowanych. Głosy w naszej zabawie można oddawać tylko do niedzieli do godz. 12.

W ostatnich godzinach otrzymaliśmy mnóstwo sms-ów, co wywróciło proporcje w czołówce. Na pierwsze miejsce niespodziewanie awansował Tomasz Smerdel, którego jeszcze 24 godziny wcześniej nie było nawet w dziesiątce. Bokser Gwarka Łęczna wyprzedził kolarki Aleksandrę Wnuczek i Iwonę Podkościelną oraz zapaśniczkę Dominikę Szybkowską.

– Tomek to jeden z największych talentów w kraju. Jest nadzieją polskiego boksu. Ma za sobą bardzo dobry rok, dlatego powinien zostać wyróżniony – twierdzi Olek, który wysłał na boksera kilka sms-ów.

Nieoczekiwanie dwa dni przed końcem zabawy z dziesiątki zupełnie wypadł Jakub Piątek. Motocyklista znajdował się w zestawieniu od samego początku, ale ostatnio jego kibice nie wysyłali wielu sms-ów, co odbiło się na pozycji zawodnika. W ostatnich godzinach uaktywnili się także fani Marcina Salomonika i Justyny Marciniak. Koszykarz awansował na dziewiąte miejsce, a karateczka na dziesiąte.

Każdy z pewnością ma już swojego faworyta. My, żeby nieco ułatwić zadanie, postanowiliśmy ograniczyć grono nominowanych do 25 nazwisk. Każdemu sportowcowi został przyporządkowany odrębny numer. Żeby oddać ważny głos w plebiscycie należy wysłać SMS o treści SPORT. nr kandydata pod nr 71466. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Można też wypełnić, a następnie dostarczyć do siedziby naszej redakcji kupon, drukowany codziennie na łamach Dziennika Wschodniego. Zarówno w SMS-ie, jak i kuponie można podać nazwisko tylko jednego kandydata. Raz dziennie można głosować także za pośrednictwem sondy na naszej stronie internetowej.

Zabawa potrwa do niedzieli, 31 stycznia 2016 roku, do godz. 12. Kupony i SMS-y, które wpłyną do nas po tym terminie, nie będą brane pod uwagę. Najlepszą dziesiątkę naszego plebiscytu ogłosimy podczas Wojewódzkiego Balu Sportowca.

WYNIKI GŁOSOWANIA SMS (AKTUALNE NA 28 STYCZNIA, GODZ. 12)

  1. Tomasz Smerdel * 2. Aleksandra Wnuczek i Iwona Podkościelna * 3. Dominika Szynkowska * 4. Paweł Fajdek * 5. Joanna Drabik * 6. Antonina Szymańska * 7. Przemysław Krajewski * 8. Grzegorz Bonin * 9. Marcin Salamonik * 10. Justyna Marciniak.

Sonda: Sportowiec Roku 2015

Liczba głosów: 5595
42.98%
20. Marcin Salamonik (koszykówka – Start Lublin)
33.23%
17. Jessica Quintino (piłka ręczna – MKS Selgros Lublin)
8.01%
22. Antonina Szymańska (tenis stołowy – AZS UMCS Optima Lublin)
2.86%
3. Paweł Fajdek (lekkoatletyka – Agros Zamość)
1.93%
5. Weronika Gawlik (piłka ręczna – MKS Selgros Lublin)
1.61%
1. Grzegorz Bonin (piłka nożna – Górnik Łęczna)
1.55%
13. Justyna Marciniak (karate tradycyjne – Lubelski Klub Karate Tradycyjnego)
1.41%
23. Dominika Szynkowska (zapasy – Suples Kraśnik)
1.09%
24. Jan Świtkowski (pływanie – Skarpa Lublin)
1.04%
2. Joanna Drabik (piłka ręczna – MKS Selgros Lublin)
1%
18. Jakub Piątek (rajdy motocyklowe – KM Cross Lublin)
0.84%
25. Aleksandra Wnuczek i Iwona Podkościelna (kolarstwo – Hetman Lublin)
0.66%
10. Przemysław Krajewski (piłka ręczna – Azoty Puławy)
0.3%
16. Veljko Nikitović (piłka nożna – Górnik Łęczna)
0.29%
19. Grzegorz Piesio (piłka nożna – Górnik Łęczna)
0.27%
8. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek (siatkówka plażowa – AZS UMCS TPS Lublin)
0.27%
15. Leah Metcalf (koszykówka – Pszczółka AZS UMCS Lublin)
0.2%
4. Jakub Gadzała (taekwondo – Lewart Lubartów)
0.13%
11. Katarzyna Krawczyk (zapasy – Cement Gryf Chełm)
0.09%
12. Wenwen Liu (tenis stołowy – AZS UMCS Optima Lublin)
0.09%
14. Piotr Masłowski (piłka ręczna – Azoty Puławy)
0.05%
21. Tomasz Smerdel (boks – Gwarek Łęczna)
0.04%
6. Agata Guściora (piłka nożna – Górnik Łęczna)
0.04%
7. Marlena Hajduk (piłka nożna – Górnik Łęczna)
0.04%
9. Adrian Kowal (boks – Olimp Lublin)

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 29 stycznia 2016 o 13:19

Szczęście (dla boksera), że ten bokser nie próbował zaatakować Pawła Fajdka, lekkoatlety :D

Avatar
hugo / 29 stycznia 2016 o 08:59

PARODIA , kto słyszał o Smerdelu , chyba jakieś kółko różańcowe.

Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 08:48
Co to ma wspólnego z osiągnięciami danego sportowca ? Nic zero !!!!!!! Jak można porównać np. Fajdka z niby zapowiadającym się bokserem, który jest pierwszy w gminie do Fajdka Mistrza Świata !!!!!! To farsa a nie wybór ! Jeżeli chcemy wybierać to podzielmy na grupy by nie konkurował jakiś może i mocny w gminie z mistrzem świata bo to różnica - stu - klas, porównanie słonia z mrówką ! Chyba dziennikarzom coś się pofajdało
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 08:45
plebiscyt prowincjonalnej gazetki, w którym wygrywają "sportowcy" nie mający wyników . ale za to bogatych klakierów. Wyniki tego konkursu mijaja się z doznaniami kibiców.
Avatar
Henio / 29 stycznia 2016 o 13:19

Szczęście (dla boksera), że ten bokser nie próbował zaatakować Pawła Fajdka, lekkoatlety :D

Avatar
hugo / 29 stycznia 2016 o 08:59

PARODIA , kto słyszał o Smerdelu , chyba jakieś kółko różańcowe.

Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 08:48
Co to ma wspólnego z osiągnięciami danego sportowca ? Nic zero !!!!!!! Jak można porównać np. Fajdka z niby zapowiadającym się bokserem, który jest pierwszy w gminie do Fajdka Mistrza Świata !!!!!! To farsa a nie wybór ! Jeżeli chcemy wybierać to podzielmy na grupy by nie konkurował jakiś może i mocny w gminie z mistrzem świata bo to różnica - stu - klas, porównanie słonia z mrówką ! Chyba dziennikarzom coś się pofajdało
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 08:45
plebiscyt prowincjonalnej gazetki, w którym wygrywają "sportowcy" nie mający wyników . ale za to bogatych klakierów. Wyniki tego konkursu mijaja się z doznaniami kibiców.
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 33 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 413 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.