Avia dalej wygrywa, wysoka porażka Orląt Radzyń Podlaski

Dodano: 27 sierpnia 2016, 14:30

Avia poradziła sobie z Wisłą II Kraków nawet bez kilku zawodników, w tym Sebastiana Orzędowskiego<br />

Piąta kolejka w grupie czwartej III ligi rozpoczęła się dobrze dla kibiców Avii. Świdniczanie wygrali piąty mecz z rzędu. Tym razem pokonali przed własną publicznością Wisłę II Kraków 2:0.

Bohaterem spotkania był Adam Nowak. Były gracz Wisły Puławy jeszcze przed przerwą zdobył dwa gole i jego drużyna mogła spokojnie pilnować wyniku. Nowak w tym sezonie jest niezwykle skuteczny. W pięciu występach udało mu się trafić do siatki rywali aż pięć razy.

Gorzej poszło drużynie Damiana Panka. Orlęta poległy w wyjazdowym pojedynku z MKS Trzebinia/Siersza aż 2:6. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:0. W drugiej połowie MKS szybko podwyższył swoje prowadzenie, a Łukasz Mazurek nie wykorzystał rzutu karnego. Kolejne minuty to gole „Borysa” i Michała Zubera, ale końcówka znowu należała do miejscowych i skończyło się wynikiem 6:2.

WYNIKI

Avia Świdnik – Wisła II Kraków 2:0 (2:0)

Bramki: Nowak (20, 38)

MKS Trzebinia/Siersza – Orlęta Radzyń Podlaski 6:2 (3:0)

Bramki: Gawęcki (24), Mizia (35), Zarzecki (45-samobójcza), Kowalik (51), Górka (83), Stanek (88) – Borysiuk (56-z karnego), Zuber (60).

(5) komentarzy

Gość (30 sierpnia 2016 o 01:54) 0
Zyskało tylko Podhale.
Gość (29 sierpnia 2016 o 18:44) 0
Szkoda zdrowia piłkarzy. Nadaremnie biegali. Nie zmienia to faktu, że Avia ma komplet i nadal jest liderem mając 4 rozegrane mecze. Ci co nie grali z Wisłą mają o jeden więcej.
Gość (29 sierpnia 2016 o 18:00) 0
Wisła likwiduje drużynę rezerw, więc bramki Nowaka anulowane. Szkoda. Tak wogóle to ta Wisła Kraków to straszny shit się zrobił.
Gość (28 sierpnia 2016 o 21:34) 0
Brawo piłkarze Avii Świdnik brawo Adam Nowak . Teraz w środę skonsumować Jaskółki. Walka i Zwycięstwo!
Gość (28 sierpnia 2016 o 18:11) 0
Lider AVIA wygrywa a tu wzmianka na pięć zdań.Liczą się trzy punkty i to z tak małym budżetem.