Avia walczyła do końca, wygrana Tomasovii

Dodano: 21 maja 2016, 19:12

W sobotę jednym z ciekawszych meczów w grupie lubelsko-podkarpackiej było starcie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Karpaty Krosno. Zawody zakończyły się remisem 1:1.

Po pierwszej połowie kibice nie obejrzeli goli. Niestety w 55 minucie Dawid Cempa dał prowadzenie przyjezdnym. Karpaty utrzymywały korzystny wynik do ostatnich sekund, ale punkt dla żółto-niebieskich uratował Kamil Oziemczuk. Dzięki remisowi Avia utrzymała szóste miejsce w tabeli. Ma jednak 51 punktów, podobnie, jak Polonia Przemyśl. Oczko gorszy jest ósmy JKS Jarosław.

Po trzech porażkach z rzędu wygraną zanotowała Tomasovia. Niebiesko-biali ograli Orla Przeworsk 2:0 po trafieniach Arkadiusza Smoły z rzutu karnego i Krzysztofa Zawiślaka. Dla tego drugiego była to już 11 bramka w rozgrywkach. Porażkę poniósł za to AMSPN Hetman, który przegrał z Sokołem Sieniawa 1:3. Zamościanie wygrywali po golu Michajło Kaznochy, ale później trzy ciosy zadali goście.

Łatwo w Wólce Pełkińskiej wygrała Stal Rzeszów (3:0). A to oznacza, że przewaga Motoru Lublin stopniała już tylko do dwóch punktów. Podopieczni Tomasza Złomańczuka w niedzielę o godz. 17 zmierzą się z Orlętami Radzyń Podlaski.

SOBOTNIE WYNIKI

Avia Świdnik – Karpaty Krosno 1:1 (Oziemczuk 90 – Cempa 55)

Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2 (Smoła 43-karny, Zawiślak 46)

Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 3:0 (Zych 20-samobójcza, Wota 32, Aab 45)

AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa 1:3 (Kaznocha 19 – Walat 22-karny, Hass 56, Gnatek 87)

Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 0:3 (Drelich 38-karny, Szczoczarz 41, Misiło 76-samobójcza)

Polonia Przemyśl – Resovia 0:0

(7) komentarzy

Gość (23 maja 2016 o 00:32) 0
Potwierdzam.Fajnie się oglądało meczyk.
Gość (22 maja 2016 o 19:00) 0
Bardzo fajna relacja tv z dobrym komentarzem Grzesia Martyniuka. Jak na jedna kamerke bylo o key. Komentator dobrze przygotowany w kwestii statystyk i ogolnej wiedzy taktycznej - dla mnie rewalacynie. Pozdrawiem Grzesiu - J.Sz.
Gość (22 maja 2016 o 11:01) 0
Gosciu jak Motor jest dobry to wygra. A jak nie to kolejny rok kiblowania w tej śmiesznej lidze
Gość (22 maja 2016 o 10:20) 0
Radzyń nie powinien się puszyć powinien grać dla Motoru mają 3 ligę a jeżeli będzie inaczej to będą hamburgery jak te ze świdnika
Gość (21 maja 2016 o 21:17) 0
No to Stalówka się utrzymała,dzięki jeszcze słabszemu Nadwiślanowi.Polonia skończy na ósmym a o szóste miejsce w ostatniej kolejce zawalczy Avia z JKS-em w Jarosławiu.