Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

19 listopada 2016 r.
17:22

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 0:4. Wylądowali na dnie tabeli (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora bs
1 90 A A

Piłkarze Górnika Łęczna przegrali z Ruchem Chorzów 0:4 i spadli na ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sobotnie spotkanie było pierwszym meczem rundy rewanżowej. W poprzednim starciu obu ekip lepsi okazali się chorzowanie, którzy na swoim stadionie wygrali 2:1. Piłkarze Górnika chcieli więc zrewanżować się rywalom za tamtą porażkę. W odniesieniu zwycięstwa miał pomóc Nika Dzalamidze. Gruzin nadrobił zaległości treningowe i trener Andrzej Rybarski dał mu szansę debiutu w zielono-czarnych barwach.

Spotkanie bardzo źle rozpoczęło się dla łęcznian. Już w 10 minucie Łukasz Moneta dośrodkował piłkę z lewej strony boiska do Piotra Ćwielonga, który zgubił kryjącego go Gersona, a następnie strzałem głową wyprowadził gości na prowadzenie. Dziewięć minut później było już 0:2. Po wrzutce z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym do siatki trafił Adam Pazio i sytuacja gospodarzy zrobiła się bardzo trudna.

Od tamtej pory zespól trenera Waldemara Fornalika nieco się cofnął, a Górnik próbował stworzyć sobie szanse na zdobycie bramki kontaktowej. W 23 minucie po ładnej akcji na lewym skrzydle piłkę w pole karne zagrywał Leandro ale zabrakło mu precyzji. Dziewięć minut później w dobrej sytuacji znalazł się Radosław Pruchnik, ale i tym razem Górnikowi nie udało się zdobyć gola.

Po godzinie gry sytuacja Górnika stała się jeszcze trudniejsza. Najpierw za faul czerwoną kartkę zobaczył Radosław Pruchnik, a kilkadziesiąt sekund później Ruch podwyższył na 3:0. Po strzale Łukasza Monety piłka odbiła się od słupka i trafiła do Jarosława Niezgody. Ten ograł w polu karnym Leandro i spokojnie umieścił piłkę w siatce.

Zielono-czarni mogli zdobyć honorowego gola w 69 minucie kiedy Szymon Drewniak przymierzył z rzutu wolnego w słupek, a dobitka Dariusza Jareckiego była niecelna. Dziesięć minut później Ruch zdobył czwartego gola, a tym razem na listę strzelców wpisał się Jakub Arak i ustalił wynik spotkania.

Górnik Łęcza - Ruch Chorzów 0:4 (0:2)

Bramki: Ćwielong (10), Pazio (19), Niezgoda (61), Arak (79)

Górnik: Prusak – Komor, Pruchnik, Gerson, Leandro (64. Szmatiuk) – Bonin, Drewniak, Dźwigała, Dzalamidze (57. Hernandez) – Śpiączka, Piesio (46. Jarecki).

Ruch: Hrdlicka – Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Pazio – Urbańczyk, Surma – Ćwielong, Lipski (85. Walski), Moneta (82. Przybecki) – Niezgoda (78. Arak).

Żółte kartki: Pazio, Helik (obaj Ruch).

Czerwona kartka: Pruchnik (60 min, Górnik, za faul)

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa)

Widzow: 1896.

Komentarze 90

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
On / 23 listopada 2016 o 13:00
Wielu kibiców? Udowodnij. Myślisz, że ludzie są ślepi? Pamiętaj nie wszystko można kupić.
Avatar
Patkarz / 23 listopada 2016 o 01:00
Smieszy mnie obarczanie Kapelki za wyniki sportowe, co ma sie jeszce ubrać w trampki i na boisko wybiegnąć? Poza tym ta liga jest tak nieprzewidywalna że dwa dobre mecze mogą kompletnie zmienić obraz syutacji, jeszcze nie spadliśmy, tylko trzeba wrócić na właściwe tory. Co do gry w Lublinie, to chyba niewielu ludzi tutaj zdaje sobie sprawę że to nie było widzimisię Prezesa, tylko przemyślana decyzja, która na ten moment uratowała Ekstrakalsę na Lubelszczyźnie, i jeśli ktoś nie potrafi tego docenić to jest kompletnym ignorantem
Avatar
hendras / 21 listopada 2016 o 13:23
Piłkarze prezesi panowie Żuk ,Sosnowski panie Wojewodo . Wielu Normalnych kibiców jest z wami a kibiców będzie więcej ,to kwestia 1/2 roku warunek pozostać w Ekstraklasie ,a nie słuchać kiboli ,którzy nie maja na bilet za 15 zł ,gdzie Łęczna dawał im wejściówki .Bardzo proszę zawodników aby walczyli o Ekstraklase klub i region nigdy nie zapomina o takich piłkarzach .Zastanawia mnie jedno hura optymizm Rybarskiego dlaczego w bardzo ważnym meczu osłabił drużynę obrone bez Sasina czy Szmatiuka wystawiając 5 nowych zawodników rozumie 2 lub 3 ale 6 nowych to Przeholował świadomie lub nieświadomie
Piłkarze prezesi panowie Żuk ,Sosnowski panie Wojewodo . Wielu Normalnych kibiców jest z wami a kibiców będzie więcej ,to kwestia 1/2 roku warunek pozostać w Ekstraklasie ,a nie słuchać kiboli ,którzy nie maja na bilet za 15 zł ,gdzie Łęczna dawał im wejściówki .Bardzo proszę zawodników aby walczyli o Ekstraklase klub i region nigdy nie zapomina o takich piłkarzach .Zastanawia mnie jedno hura optymizm Rybarskiego dlaczego w bardzo ważnym meczu osłabił drużynę obrone bez Sasina czy Szmatiuka wystawiając 5 nowych z... rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 11:59
Piesio, Bonin i jakiś Guzin to piłkarze okręgówki - brak techniki, nadwaga, przewidywalność żal się na nich się patrzy jak się męczą...a gdzie młodzi górnicy ?
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 10:01
znależli się tam gdzie ich miejsce-jak długo będziemy jeszcze dokładać do tych dziadów?Zróbcie wkońcu wykup w stokrotce a nie w sklepach kopalnianych co kasa idzie na tych pseudokopaczy.Jak chcesz jeden z drugim dokładać do tego klubu to sobie zróbcie 2% potrącenie z wypłaty a nie narzucacie wszystkim wykupy po cenach z kosmosa.
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 02:19
Cały ten mizerny los Górnika zaczął się od POmysłu Łysonia , żeby drużyna z Łęcznej grała na boisku otoczonym blachą jak puszka sardynek w tomacie. Wyniki marne, frekwencja POd zdechłym Azorkiem i kolejna kicha aferzysty od dojenia państwa. Facet zna się na piłce jak byk na gwiazdach i tylko Gmina traci finans. W Lublinie są ludzie co wiedzą co to sport np. Dyr. Wydziału sportu w UM Lublin. Zluzuj Łysonia chłopie bo zostaną POpioły z lubelskiego sportu.
Avatar
obywatel zachodniej Polski / 21 listopada 2016 o 00:28
Motor powinienbyć Tylko w żużlu a piłkarze niech grają w  3 lidze a powinien być 1 mocny klub w regionie o nazwie Górnik Lubelski ,ponieważ węgiel nie jest w Łęcznej tylko w Puchaczowie .Panowie Żuk Kapelko proszę się nie poddawać obczczymurki bedą odpowiadać za mowe nienawiści w stosunku do prezesa Kapelki ,który pomagał Górnikowi aby ten grał w 1 lidze
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 21:35
Sam pomysł z Lublinem dał sygnał że nic dobrego to nie wróży, po takiej akcji w każdym klubie w Polsce nie mówie o zagranicznych prezesa i reszty już by nie było jak dla mnie to tylko pokazuje masz plecy możesz wszystko tak PO robiło przez 8lat dla tego kibice z Łącznej powinni coś z tym zrobić teraz Klub was potrzebuje najbardziej , Górnik musi wrócić a zarząd musi odejść bo Górnik zniknie z mapy Piłki nożnej w Polsce. Prezes musi być z Łącznej i to ktoś kto z klubem jest związany i nie będzie dla kasy tylko dla Górnika Powodzenia w tej nie równej walce
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 20:37
Kapelko doprowadził do tej katastrofy.... jak długo zarząd jeszcze ma zamiar na to patrzeć!!!!Pamiętajcie że jeżeli zniszczycie tą druzynę to zniszczycie to co budowaliście przez ten długi czas... Zniszczycie coś co wielu ludzi kocha...!!!!!!!!!! Ale co tam nachapaliście się kasy... i gitara!!!!!!!!1 sprzedacie zaraz licencję... Kapelko dziadu zaj..... jak masz trochę honoru i jaja to odejdź może nikt nic Ci nie powie!!! A wy którzy przyłożyliście rękę razem z tym zdrajcą do pogrążenia tego klubu zostaniecie osądzeni razem z nim... Cała Polska się z was śmieje :-) jak to wypromowaliście miasto Lublin... Jaka to frekfencja byłaaaaaaaaaaaaa.... ojoj normalnie porażająca Ci kibice ci fanatycy... rzucali Cały kraj na kolana swoim dopingiem !!!!!!!!!!!!! Podajcie teraz jakie zyski wypracował wam Górnik??? w tej rundzie???!!!! Oj przepraszam Panie Żuk na ile zadłużyłeś dodatkowo swoje miasto????
Kapelko doprowadził do tej katastrofy.... jak długo zarząd jeszcze ma zamiar na to patrzeć!!!!Pamiętajcie że jeżeli zniszczycie tą druzynę to zniszczycie to co budowaliście przez ten długi czas... Zniszczycie coś co wielu ludzi kocha...!!!!!!!!!! Ale co tam nachapaliście się kasy... i gitara!!!!!!!!1 sprzedacie zaraz licencję... Kapelko dziadu zaj..... jak masz trochę honoru i jaja to odejdź może nikt nic Ci nie powie!!! A wy którzy przyłożyliście rękę razem z tym zdrajcą do pogrążenia tego klubu zostaniecie osądzeni razem z nim... Cała Pols... rozwiń
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 18:58
kapelko wyjazd do białegostoku ty wędzony ryju
Avatar
On / 23 listopada 2016 o 13:00
Wielu kibiców? Udowodnij. Myślisz, że ludzie są ślepi? Pamiętaj nie wszystko można kupić.
Avatar
Patkarz / 23 listopada 2016 o 01:00
Smieszy mnie obarczanie Kapelki za wyniki sportowe, co ma sie jeszce ubrać w trampki i na boisko wybiegnąć? Poza tym ta liga jest tak nieprzewidywalna że dwa dobre mecze mogą kompletnie zmienić obraz syutacji, jeszcze nie spadliśmy, tylko trzeba wrócić na właściwe tory. Co do gry w Lublinie, to chyba niewielu ludzi tutaj zdaje sobie sprawę że to nie było widzimisię Prezesa, tylko przemyślana decyzja, która na ten moment uratowała Ekstrakalsę na Lubelszczyźnie, i jeśli ktoś nie potrafi tego docenić to jest kompletnym ignorantem
Avatar
hendras / 21 listopada 2016 o 13:23
Piłkarze prezesi panowie Żuk ,Sosnowski panie Wojewodo . Wielu Normalnych kibiców jest z wami a kibiców będzie więcej ,to kwestia 1/2 roku warunek pozostać w Ekstraklasie ,a nie słuchać kiboli ,którzy nie maja na bilet za 15 zł ,gdzie Łęczna dawał im wejściówki .Bardzo proszę zawodników aby walczyli o Ekstraklase klub i region nigdy nie zapomina o takich piłkarzach .Zastanawia mnie jedno hura optymizm Rybarskiego dlaczego w bardzo ważnym meczu osłabił drużynę obrone bez Sasina czy Szmatiuka wystawiając 5 nowych zawodników rozumie 2 lub 3 ale 6 nowych to Przeholował świadomie lub nieświadomie
Piłkarze prezesi panowie Żuk ,Sosnowski panie Wojewodo . Wielu Normalnych kibiców jest z wami a kibiców będzie więcej ,to kwestia 1/2 roku warunek pozostać w Ekstraklasie ,a nie słuchać kiboli ,którzy nie maja na bilet za 15 zł ,gdzie Łęczna dawał im wejściówki .Bardzo proszę zawodników aby walczyli o Ekstraklase klub i region nigdy nie zapomina o takich piłkarzach .Zastanawia mnie jedno hura optymizm Rybarskiego dlaczego w bardzo ważnym meczu osłabił drużynę obrone bez Sasina czy Szmatiuka wystawiając 5 nowych z... rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 11:59
Piesio, Bonin i jakiś Guzin to piłkarze okręgówki - brak techniki, nadwaga, przewidywalność żal się na nich się patrzy jak się męczą...a gdzie młodzi górnicy ?
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 10:01
znależli się tam gdzie ich miejsce-jak długo będziemy jeszcze dokładać do tych dziadów?Zróbcie wkońcu wykup w stokrotce a nie w sklepach kopalnianych co kasa idzie na tych pseudokopaczy.Jak chcesz jeden z drugim dokładać do tego klubu to sobie zróbcie 2% potrącenie z wypłaty a nie narzucacie wszystkim wykupy po cenach z kosmosa.
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 02:19
Cały ten mizerny los Górnika zaczął się od POmysłu Łysonia , żeby drużyna z Łęcznej grała na boisku otoczonym blachą jak puszka sardynek w tomacie. Wyniki marne, frekwencja POd zdechłym Azorkiem i kolejna kicha aferzysty od dojenia państwa. Facet zna się na piłce jak byk na gwiazdach i tylko Gmina traci finans. W Lublinie są ludzie co wiedzą co to sport np. Dyr. Wydziału sportu w UM Lublin. Zluzuj Łysonia chłopie bo zostaną POpioły z lubelskiego sportu.
Avatar
obywatel zachodniej Polski / 21 listopada 2016 o 00:28
Motor powinienbyć Tylko w żużlu a piłkarze niech grają w  3 lidze a powinien być 1 mocny klub w regionie o nazwie Górnik Lubelski ,ponieważ węgiel nie jest w Łęcznej tylko w Puchaczowie .Panowie Żuk Kapelko proszę się nie poddawać obczczymurki bedą odpowiadać za mowe nienawiści w stosunku do prezesa Kapelki ,który pomagał Górnikowi aby ten grał w 1 lidze
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 21:35
Sam pomysł z Lublinem dał sygnał że nic dobrego to nie wróży, po takiej akcji w każdym klubie w Polsce nie mówie o zagranicznych prezesa i reszty już by nie było jak dla mnie to tylko pokazuje masz plecy możesz wszystko tak PO robiło przez 8lat dla tego kibice z Łącznej powinni coś z tym zrobić teraz Klub was potrzebuje najbardziej , Górnik musi wrócić a zarząd musi odejść bo Górnik zniknie z mapy Piłki nożnej w Polsce. Prezes musi być z Łącznej i to ktoś kto z klubem jest związany i nie będzie dla kasy tylko dla Górnika Powodzenia w tej nie równej walce
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 20:37
Kapelko doprowadził do tej katastrofy.... jak długo zarząd jeszcze ma zamiar na to patrzeć!!!!Pamiętajcie że jeżeli zniszczycie tą druzynę to zniszczycie to co budowaliście przez ten długi czas... Zniszczycie coś co wielu ludzi kocha...!!!!!!!!!! Ale co tam nachapaliście się kasy... i gitara!!!!!!!!1 sprzedacie zaraz licencję... Kapelko dziadu zaj..... jak masz trochę honoru i jaja to odejdź może nikt nic Ci nie powie!!! A wy którzy przyłożyliście rękę razem z tym zdrajcą do pogrążenia tego klubu zostaniecie osądzeni razem z nim... Cała Polska się z was śmieje :-) jak to wypromowaliście miasto Lublin... Jaka to frekfencja byłaaaaaaaaaaaaa.... ojoj normalnie porażająca Ci kibice ci fanatycy... rzucali Cały kraj na kolana swoim dopingiem !!!!!!!!!!!!! Podajcie teraz jakie zyski wypracował wam Górnik??? w tej rundzie???!!!! Oj przepraszam Panie Żuk na ile zadłużyłeś dodatkowo swoje miasto????
Kapelko doprowadził do tej katastrofy.... jak długo zarząd jeszcze ma zamiar na to patrzeć!!!!Pamiętajcie że jeżeli zniszczycie tą druzynę to zniszczycie to co budowaliście przez ten długi czas... Zniszczycie coś co wielu ludzi kocha...!!!!!!!!!! Ale co tam nachapaliście się kasy... i gitara!!!!!!!!1 sprzedacie zaraz licencję... Kapelko dziadu zaj..... jak masz trochę honoru i jaja to odejdź może nikt nic Ci nie powie!!! A wy którzy przyłożyliście rękę razem z tym zdrajcą do pogrążenia tego klubu zostaniecie osądzeni razem z nim... Cała Pols... rozwiń
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 18:58
kapelko wyjazd do białegostoku ty wędzony ryju
Zobacz wszystkie komentarze 90

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS 0 0

W weekend zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego. Z imprezy w Łodzi w dobrych humorach wracały przede wszystkim zawodniczki AZS UMCS: Malwina Kopron, Karolina Kołeczek i Paulina Guba

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka 0 0

Trwa budowa ścieżki rowerowej, dzięki której będzie można dojechać z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Inwestycja prowadzona przez sąsiadują z Lublinem gminę Niemce ma zakończyć się jeszcze w wakacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 0

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 1

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 46 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 6

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 6

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Sport EXTRA

Ekstraklasa
36. KOLEJKA

Wyniki:

Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2
Wisła Płock - Korona Kielce 4:1
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 2:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3:1
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 0:1
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk 1:1

Tabela:

1. Legia 36 67 52-35
2. Jagiellonia 36 64 53-40
3. Lech 36 60 53-31
4. Wisła P. 36 57 52-43
5. Górnik 36 57 66-54
6. Wisła K. 36 55 51-40
7. Korona 36 49 49-52
8. Zagłębie 36 49 43-42
9. Cracovia 36 50 50-48
10. Śląsk 36 47 49-54
11. Arka 36 43 46-47
12. Pogoń 36 42 42-53
13. Lechia 36 38 45-57
14. Bruk-Bet 36 36 39-62
15. Piast 36 34 36-48
16. Sandecja 36 32 33-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.