Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 25 września 2014, 18:00

Piłka nożna

* III liga, sobota: Avia Świdnik - JKS 1909 Jarosław (15) * Motor Lublin - Stal Rzeszów (16). Niedziela: Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała (14) * Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk (15) * Hetman Żółkiewka - Podlasie Biała Podlaska (16) * Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno (16) * Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa (16).

* IV liga (wszystkie mecze w niedzielę): Czarni Dęblin - Victoria Żmudź (14) * Opolanin Opole Lubelskie - Lewart Lubartów (15) * Łada 1945 Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski (16, na boisku w Soli) * Orlęta Łuków - Omega Stary Zamość (16) * Włodawianka Włodawa - Ruch Ryki (16) * Górnik II Łęczna - Kryształ Werbkowice (16) * Orion Niedrzwica Duża - Powiślak Końskowola (16).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 15): Sokół Adamów - LZS Dobryń * Niwa Łomazy - Granica Terespol * ŁKS Łazy - Dąb Dębowa Kłoda * Huragan Międzyrzec Podlaski - Orzeł Czemierniki * Janowia Janów Podlaski - Unia Żabików * Unia Krzywda - Lutnia Piszczac * Dwernicki Stoczek Łukowski - Orkan Wojcieszków.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Unia Rejowiec - GKS Pławanice/Kamień (12) * Sparta Rejowiec Fabryczny - Ogniwo Wierzbica (15). Niedziela: Kłos Chełm - Granica Dorohusk (13, Rożdżałowie) * Frassati Fajsławice - Unia Białopole (15) * Ruch Izbica - Sawena Sawin (15) * Start Krasnystaw - Brat Siennica Nadolna (16) * Hutnik Ruda-Huta - Tatran Kraśniczyn (16.30).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Hetman Gołąb - Piaskovia Piaski (15, w Puławach) * LKS Wierzchowiska - Sokół Konopnica (16, w Piaskach). Niedziela: Granit Bychawa - Polesie Kock (13.30) * Unia Wilkołaz - KS Dąbrowica (14) * Iskra Krzemień - Perła Borzechów (14) * Wisła II Puławy - POM Iskra Piotrowice (16) * Wisła Annopol - Błękit Cyców (16) * Tęcza Bełżyce - Stal Poniatowa (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Grom Różaniec - Gryf Gmina Zamość (11) * Orion Dereźnia - Pogoń 96 Łaszczówka (14) * Sokół Zwierzyniec - Dan-Mar Huczwa Tyszowce (15) * Roztocze Szczebrzeszyn - Unia Hrubieszów (16). Niedziela: Włókniarz Frampol - Sparta Łabunie (15) * Olimpia Miączyn - Ostoja Skierbieszów (16) * Sparta Wożuczyn - Igros Krasnobród (16) * Victoria Łukowa/Chmielek - Korona Łaszczów (16, w Tarnogrodzie).

* Turniej piłkarski o Puchar Przewodniczącego Rady Nadzorczej Lubelskiego Węgla Bogdanka SA, w sobotę od godz. 8.30. Mecze grupowe odbywać się będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią, a faza pucharowa na głównej płycie stadionu przy ul. Jana Pawła II w Łęcznej.

* Centralna Liga Juniorów (niedziela): Wisła Puławy - Stal Mielec (13) * Motor Lublin - ŁKS Łomża (16).

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz, w niedzielę o godz. 11 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

Futsal

* I liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - Nbit Gliwice, w sobotę o godz. 17 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej w Lublinie.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy - Vive Tauron Kielce, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach.

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - Wolsztyniak Wolsztyn, w sobotę o godz. 18 w hali Widowiskowo-Sportowej WWFiS przy ul. Marusarza 8 w Białej Podlaskiej

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - SPR Pabikx, w niedzielę o godz. 14 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Caro Rzeczyca, w sobotę o godz. 18 w hali SP nr 7 przy al. Armii Krajowej w Świdniku.

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski - UKS Sokół Zator, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

* Turniej Nadziei Olimpijskich Dziewcząt rocznik 2000, w sobotę od godz. 10 i niedzielę od godz. 9.30 w sali Zespół Szkół nr 5 przy ul. Elsnera w Lublinie.

Sporty motorowe

* Rajd Nadwiślański, w piątek od godz. 19 na ul. Centralnej i Piłsudskiego w Puławach. W sobotę od godz. 10.50 i niedzielę od godz. 8. Strefa serwisowa rajdu, a także biuro zawodów zlokalizowane będą ponownie na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Futbol amerykański

* Turniej Juniorów PLFA J, w sobotę od godz. 11 na stadionie Sygnału przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Program zawodów: Kings Junior - Steelers Junior (o godz. 11) * Tytani Junior - Steelers Junior (13) * Tytani Junior - Kings Junior (15).

Szachy

* Chełmskie Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie, w sobotę od godz. 9 (rozpoczęcie zapisów, zawody startują o godz. 10) i niedzielę o godz. 9 w Galerii Atelier przy ul. Lwowskiej 24 w Chełmie.

Tenis stołowy

* VI Turniej Grand Prix LZS, w sobotę od godz. 9.30 w sali ZS w Kłoczewie.
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

TABELA

1. Jagiellonia 6 13 9-7
2. Wisła K. 5 12 8-5
3. Lech 6 11 11-4
4. Zagłębie 5 11 7-2
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!