INNE

Legia Warszawa została zwycięzcą historycznego sezonu Lotto 3x3 Liga [ZDJĘCIA]

Finałowy turniej w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli okazał się wspaniałym widowiskiem

Lotto 3x3 Liga znowu w Lublinie. W piątek kwalifikacje, w sobotę finał

W piątek i sobotę oczy kibiców będą zwrócone na halę MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie. Wszystko przez to, że właśnie tam odbędzie się finałowy turniej Lotto 3x3 Liga.

LNBA. Zaskakujących zwycięstwa Patobasketu i Rodmosu w półfinałach

Gra na tym etapie toczy się jednak do dwóch wygranych spotkań

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Dwójka w grze o tytuł

The Reds Iglo-Klima przegrało z Quattro Tech i straciło szanse na mistrzostwo. W grze o tytuł pozostały już tylko dwa zespoły

ALMS Start Lublin zajął trzecie miejsce w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski U-19

Start jechał do Wrocławia jako zespół, który typowano do awansu do turnieju finałowego. Niestety, ale rzeczywistość nie poszła w parze z oczekiwaniami i drużyna zakończyła swoją przygodę z krajowym czempionatem już na poziomie półfinału

SMS PZKosz Łomianki – Bogdanka AZS UMCS II Lublin 54:62. Ważny triumf

Bogdanka AZS UMCS II Lublin odniosła ważne zwycięstwo. Podopieczne Marka Lebiedzińskiego pokonały na wyjeździe SMS PZKosz Łomianki

LNBA. Już tylko cztery zespoły pozostały w walce o mistrzostwo rozgrywek

W niedzielę półfinałową stawkę uzupełniły Rodmos i Patobasket

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Czołowa trójka odniosła zwycięstwa

Najtrudniejsze zadanie miało Quattro Tech, które pokonało Dom Plus

Bogdanka AZS UMCS Lublin siódmym zespołem mistrzostw Polski U-19

Już sam awans do turnieju finałowego, który odbywał się w Gdańsku był dla młodej drużyny Marka Lebiedzińskiego dużym sukcesem. W nim lublinianki nie zdołały wyjść z grupy, ale pokazały się z bardzo dobrej strony

Polski Cukier AZS UMCS Lublin zajął trzecie miejsce w turnieju  Lotto 3x3 Liga

Ta impreza to zupełnie nowa inicjatywa w polskiej koszykówce. Jej celem jest promocja tej odmiany basketu, ale również wypełnienie ligowego kalendarza ciekawym i dobrze płatnym turniejem

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawyrzckiego. Podium jest już znane

Pierwsza kolejka drugiej fazy rozgrywek przyniosła zwycięstwa fawrytów – Symbitu, The Reds Iglo-Klima oraz Quattro Tech

LNBA. Matematyka i Symbit zameldowały się w półfinale Konferencji A

Matematyka miała bardzo trudne zadanie, chociaż rywalizowała z przeciętnie grającym w sezonie zasadniczym zespołem Samtrans-Ballers

Start Lublin ostatni w półfinale Młodzieżowego Pucharu Polski w Zielonej Górze

Podopieczni Ireneusza Marcina Ciećki przegrali wszystkie trzy spotkania

KKS Agapit Olsztyn – Bogdanka AZS UMCS II Lublin 80:67. Posiłki nie dały rady

Bogdanka AZS UMCS II Lublin przegrała w Olsztynie z miejscowym Agapitem. Podopiecznym Marka Lebiedzińskiego nie pomógł nawet fakt, że zostały wzmocnione zawodniczkami z Energa Basket Ligi

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Symbit najlepszym zespołem sezonu zasadniczego.

W grze o mistrzostwo pozostało tylko sześć drużyn

LNBA. Rozpoczęła się faza play-off

Rodmos zmierzył się z Alco i śmiało można określić ten mecz jako konfrontację dwóch legendarnych już zespołów amatorskich

Polski Cukier Start Lublin poznał rywali w turnieju kwalifikacyjnym Lotto 3x3 Liga

Impreza odbędzie się 24 lutego w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie, a jej stawką będą 4 bilety do wielkiego finału, który zostanie rozegrany dzień później. W rozegranym w listopadzie w Lublinie pierwszym turnieju kwalifikacyjnym takie przepustki zapewniły sobie Legia Lotto 3x3 Warszawa, Suzuki Arka Gdynia, Tauron GTK Gliwice i Trefl Sopot

Lublin będzie gospodarzem finałowych zmagań Lotto 3x3 Liga

Impreza odbędzie się 25 lutego w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli. Wystąpi w niej 8 drużyn, które zdobyły kwalifikacje w dwóch turniejach eliminacyjnych

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Bogdanka AZS UMCS II odniosła bardzo ważne zwycięstwo

Podopieczne Marka Lebiedzińskiego pokonały MKK Basket 25 Bydgoszcz

Bogdanka AZS UMCS Lublin awansowała do półfinału mistrzostw Polski U-19

Regulamin imprezy trwającej od piątku do niedzieli w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli zakładał, że awans do półfinału wywalczy tylko zwycięzca turnieju. To zmuszało Marka Lebiedzińskiego, opiekuna ekipy z Lublina, do rzucenia wszystkich sił na inauguracyjne starcie z MKS MOS Betard Wrocław.

Bogdanka AZS UMCS II Lublin przegrała w Płocku

Podopieczne Marka Lebiedzińskiego miały spore problemy z rywalkami zwłaszcza w drugiej połowie

Kolejne dwie porażki rezerw lubelskiego Startu w Suzuki I lidze koszykarzy

Podopieczni Wojciecha Paszka okazali się gorsi od Decki Pelplin oraz Miasta Szkła Krosno

Bogdanka AZS UMCS II Lublin przegrała z Grot F&F Automatyka Pabianice

Młode podopieczne Marka Lebiedzińskiego mogą być jednak zadowolone ze swojej postawy

28 Mecz Słodkich Serc wygrały dzieci [zdjęcia]

28 Mecz Słodkich Serc okazał się fantastycznym widowiskiem. Najważniejsze jednak, że podopieczni domów dziecka dostaną dzięki niemu ponad 4 tony słodyczy