Koszykówka

Pod koszami Dziennika Wschodniego: Terminarz najblizszej serii spotkań

Dodano: 1 kwietnia 2009, 16:12

SOBOTA (4 kwietnia)

Hala Startu przy al. Piłsudskiego: godz. 13 CL Rodmos - ADK Lublin * 14 Zdrój MPWiK - Lubzel (liga Maxi) * 15 AT Vision - Polmak * 16 Jur-And - Mavericks * 17 Alco - Skarpa Nadar * 18 Matematyka - Lift Senior (liga Maxi) * 19 AUX Matematyka - TKKF Cukropol * 20 Świd-Hurt - Revolution.

NIEDZIELA (5 kwietnia)

Hala Startu: godz. 15 Farmed - Inwest Dźwig Czuby * 16 Auto Sikira - Lancet (liga Maxi) * 17 Polmak - Mavericks * 18 AT Vision - Jur-And * 19 Bracia Mrozik - Stolmako Poniatowa * 20 Kangur - LCS MOSiR (liga Maxi).
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!