Koszykówka

Wyniki rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 3 marca 2014, 11:30

W miniony weekend została rozegrana kolejna seria spotkań rozgrywek koszykarzy-amatorów im. Andrzeja Wawrzyckiego.

I LIGA Grupa spadkowa: Combitgroup.pl - Zdrój MPWiK 56:63 * Grizzly Asseco Business Solution - Cukropol Pszczółka 69:64 * Ekbud - AT-Vision 74:75. 1. Cukropol Pszczółka 14 21 +67 2. AT-Vision 14 19 -55 3. Grizzly 14 19 -97 4. Combitgroup.pl 14 18 -193 5. Ekbud 14 17 -87 6. Zdrój MPWiK 14 17 -115 II LIGA Grupa mistrzowska: All In Team - CGMPolska.pl 54:69 * Betax Lubartów - Arkada 64:60 * KSC Rodmos - Mentor 67:56 * Stowarzyszenie Refsteam - Dbros Puławy 0:20 wo. 1. KSC Rodmos 17 33 +340 2. Betax Lubartów 17 32 +303 3. CGMPolska.pl 17 29 +63 4. Mentor 17 27 +57 5. Dbros Puławy 17 27 +136 6. Arkada 17 26 +80 7. All In Team 17 24 -11 8. Stowarzyszenie Refsteam 17 22 -191 Grupa spadkowa: Jur-and - Korwex 61:65 * ELTO Pszczółka II - Kalina Team 66:47 * WSNS - No To Co 52:70. 1. Korwex 16 24 -7 2. No To Co 16 22 -36 3. WSNS 16 22 -141 4. ELTO Pszczółka II 16 22 -79 5. Jur-and 16 20 -114 6. Kalina Team 16 16 -400 III LIGA Grupa mistrzowska: Vapol Seba - Rocketmind 57:48 * Ibra Poniatowa - Alpaca Team 57:73 * Venta - Winiarnia u Dyszona 70:56 1. Venta 14 27 +210 2. Winiarnia u Dyszona 15 27 +164 3. Ibra Poniatowa 15 26 +95 4. Alpaca Team 15 25 +139 5. Rocketmind 15 24 +146 6. Vapol Seba 14 22 +102 Grupa spadkowa: The Shooters - Nplay 53:47 * Spartan - LEK-AM 0:20 wo * Polo Moda - Som Gorsi 36:40 * Asseco BS - Maverics 55:70. 1. The Shooters 15 24 +131 2. Nplay 15 22 +61 3. Maverics 15 22 0 4. LEK-AM 15 21 -60 5. Som Gorsi 15 20 -8 6. Polo Moda 15 19 -58 7. Asseco BS 15 18 -157 8. Spartan 15 14 -765 LIGA MAXI No Stars - Polski Cukier ESPO 60:70 * Venta - Lancet 61:63. 1. Polski Cukier ESPO 4 8 +90 2. No Stars 4 7 +41 3. Lancet 3 4 -42 4. PGE Dystrybucja 3 4 -42 5. Venta 4 4 -47
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!