Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

4 sierpnia 2016 r.
11:49

Lublinianka jeszcze sprawdza

0 5 A A
FOT> WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI
FOT> WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI

W ostatnim sparingu Lublinianka pokonała Górnika II Łęczna 3:0. Trener Grzegorz Białek kompletuje jeszcze kadrę swojego zespołu i na dzień dzisiejszy do końca nie wie jeszcze, kogo będzie miał do dyspozycji

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W starciu z ligowym rywalem w barwach klubu z Wieniawy wystąpili: Mateusz Kłyk i Paweł Bielak z Orionu Niedrzwica Duża. Ten pierwszy jest wolnym graczem i chociaż nie trenował w ostatnich miesiącach to powoli dochodzi do formy. – Mateusz chyba z nami zostanie. Na razie nie jest przygotowany do rozgrywek, ale kiedy nadrobi zaległości, to może się nam przydać – tłumaczy trener Grzegorz Białek.

Nie wiadomo jeszcze, czy uda się pozyskać Bielaka, który zresztą zdobył drugiego gola dla Lublinianki w sparingu z zielono-czarnymi. Problemy pojawiły się również z Bartoszem Nogasem, bo Hetman Żółkiewka nie chce puścić piłkarza za darmo. Pod znakiem zapytania stoją też występy w drużynie czwartoligowca Dawida Pioruna. Przemysław Ziętek z Piaskovii również nie znajdzie się ostatecznie w składzie ekipy z Wieniawy. Do Anglii na razie wyjechał Karol Banacheiewicz i wróci za trzy lub cztery tygodnie. Trzeba przyznać, że początki trenera Białka w nowym klubie nie należą do najłatwiejszych.

– Jest trochę problemów i praktycznie przez dwa tygodnie to było jedno wielkie sprawdzanie. Jedni przychodzi, inni odchodzili, ale w końcu mamy wykrystalizowaną kadrę – przekonuje szkoleniowiec Lublinianki. – Nasz kręgosłup to: Jacek Paździor, Andrzej Gutek i Erwin Sobiech. Do tego mamy sporo młodzieży, która będzie miała się od kogo uczyć. Dajemy sobie spokojnie dwa lata, żeby zbudować solidny zespół, który powalczy o powrót do trzeciej ligi.

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2016 o 12:11
Faktycznie kręgosłup ale chyba emeryta, jego kręgi stanowią same dinozaury... może jeszcze sam trener Białek dołączy do ekipy???
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2016 o 22:58
O faktycznie, no popatrz, bo na pewno wszyscy co odeszli z Lublinianki do innych klubów poszli za darmo... też mi niespodzianka?
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2016 o 22:52
Też mi nowość, nie chcą puścić z a darmo...?! Dziwne prawda, Panie prezesie? Tylko dlaczego Pan za każdego, nawet na wypożyczeniu młodzieżowca żąda od każdego klubu najwyższy ryczałt? Nawet gdy nie będzie grał w Lubliniance?
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2016 o 18:11
Bo prezesina Gil żałuję 1tys zł a za kazdego kto odchodzi z Lublinianki (nawę zawodników których nie widzi w kadrze) rzada nie wiadomo jakich pieniędzy ;)
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2016 o 14:54
Chwiejny ten kręgosłup bo ma ponad 100 lat .
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2016 o 12:11
Faktycznie kręgosłup ale chyba emeryta, jego kręgi stanowią same dinozaury... może jeszcze sam trener Białek dołączy do ekipy???
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2016 o 22:58
O faktycznie, no popatrz, bo na pewno wszyscy co odeszli z Lublinianki do innych klubów poszli za darmo... też mi niespodzianka?
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2016 o 22:52
Też mi nowość, nie chcą puścić z a darmo...?! Dziwne prawda, Panie prezesie? Tylko dlaczego Pan za każdego, nawet na wypożyczeniu młodzieżowca żąda od każdego klubu najwyższy ryczałt? Nawet gdy nie będzie grał w Lubliniance?
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2016 o 18:11
Bo prezesina Gil żałuję 1tys zł a za kazdego kto odchodzi z Lublinianki (nawę zawodników których nie widzi w kadrze) rzada nie wiadomo jakich pieniędzy ;)
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2016 o 14:54
Chwiejny ten kręgosłup bo ma ponad 100 lat .
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 0 0

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 12 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.