CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

Poznaliśmy wyniki V Piłkarskiej Gali Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

Dodano: 14 grudnia 2015, 09:32
Autor: grom

Fot. DW<br />
<br />
Piłkarze Kłosa Chełm zdominowali rozstrzygnięcia w chełmskiej klasie okręgowej podczas V Gali ChOZPN
Fot. DW

Piłkarze Kłosa Chełm zdominowali rozstrzygnięcia w chełmskiej klasie okręgowej podczas V Gali ChOZPN

Kapituła wybrała nominowanych w 24 kategoriach. W III lidze wyniki zdominowała Chełmianka, w IV – Włodawianka, Victoria Żmudź i Granica Dorohusk. W chełmskiej klasie okręgowej większość trofeów zgarnął Kłos Chełm, zaś w klasie A – Vitrum Wola Uhruska.

WYNIKI V GALI CHOZPN

Samorządowiec roku: 1. Agata Fisz (Prezydent Chełma), 2. Jerzy Lewczuk (Wójt Izbicy), 3. Janusz Korczyński (Wójt Krasnegostawu).

Sponsor roku: 1. Firma EUROSPAW (Wiesław Kasprzycki), 2. Bank Spółdzielczy w Izbicy (Marcin Wojewoda), 3. Eko-Różanka (Andrzej Kaliszuk).

Działacz klubowy: 1. Dariusz Kamola (Granica Dorohusk), 2. Waldemar Krawiec (MKS Siedliska), 3. Janusz Oleszkiewicz (Niedźwiadek Chełm).

Sędzia: 1. Artur Grodek, 2. Piotr Kawiński, 3. Krzysztof Rękas.

Największy talent rozgrywek juniorskich ligi wojewódzkiej: 1. Patryk Lewandowski (Ruch Izbica), 2. Damian Kuśmierz (Niedźwiadek), 3. Kacper Kleban (Start Krasnystaw).

Najlepszy trener grup młodzieżowych: 1. Andrzej Krawiec (Niedźwiadek), 2. Arkadiusz Orkiszewski (Ruch), 3. Tomasz Iwan (Jedynka Krasnystaw).

CHEŁMSKA A KLASA

Nadzieja seniorska: 1. Eryk Czerwiński (Vitrum Wola Uhruska), 2. Kacper Staszewski (Agros Suchawa), 3. Alan Sadłowski (Hutnik Dubeczno).

Najlepszy trener: 1. Mirosław Basiński (Orzeł Srebrzyszcze), 2. Marek Wróbel (Vitrum), 3. Stanisław Dąbek (Hutnik).

Najlepszy bramkarz: 1. Sebastian Mężyk (Hutnik Ruda-Huta), 2. Piotr Skrzypczuk (Vitrum), 3. Karol Matczuk (Vojsławia Wojsławice).

Najlepszy obrońca: 1. Michał Polak (Vitrum), 2. Robert Nawrocki (Ruda-Huta), 3. Paweł Binkiewicz (Orzeł).

Najlepszy pomocnik: 1. Bartłomiej Szwalikowski (Vitrum), 2. Marek Żakowski (Dubeczno), 3. Paweł Szymczuk (Zryw Gorzków).

Najlepszy napastnik: 1. Jakub Kuczyński (Dubeczno), 2. Sławomir Tatysiak (Orzeł), 3. Karol Szwalikowski (Vitrum).

Najlepszy piłkarz: Bartłomiej Szwalikowski (Vitrum)

KLASA OKRĘGOWA

Nadzieja seniorska: 1. Michał Śliwa (Ruch), 2. Michał Łobko (Eko Różanka), 3. Patryk Gierczak (Kłos Chełm).

Najlepszy trener: 1. Robert Tarnowski (Kłos), 2. Andrzej Łągwa (Różanka), 3. Daniel Kraśkiewicz (Frassati Fajsławice), Mirosław Berbeć (Tatran Kraśniczyn).

Najlepszy bramkarz: 1. Bartłomiej Porzyc (Kłos), 2. Sebastian Kowiński (Start), 3. Michał Czajka (Frassati).

Najlepszy obrońca: 1. Michał Siatka (Kłos), 2. Marcin Nowaczek (Ogniwo Wierzbica), 3. Bartosz Bodys (Sparta Rejowiec Fabryczny).

Najlepszy pomocnik: 1. Daniel Chariasz (Start), 2. Kazimierz Bala (Kłos), 3. Andrzej Ignaciuk (Ruch).

Najlepszy napastnik: 1. Łukasz Drzewicki (Kłos), 2. Sebastian Sadowski (Start), 3. Sławomir Skorupski (Różanka).

Najlepszy piłkarz: Łukasz Drzewicki (Kłos).

III I IV LIGA

Nadzieja seniorska III i IV Ligi: 1. Michał Kobiałka (Chełmianka Chełm), 2. Aleksander Borodijuk (Włodawianka Włodawa),

  1. Alan Chmiel (Granica Dorohusk).

Najlepszy trener III i IV ligi: 1. Artur Bożyk (Chełmianka), 2. Marek Drob (Włodawianka), 3. Piotr Moliński (Victoria Żmudź).

Najlepszy piłkarz IV ligi: 1. Wojciech Więcaszek (Włodawianka), 2. Robert Wagner (Victoria), 3. Grzegorz Świderski (Granica).

Najlepszy piłkarz III ligi: 1. Hubert Tomalski, 2. Przemysław Kwiatkowski, 3. Marek Grzywna (wszyscy Chełmianka).

 

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

13. Kolejka (5-6 listopada)
Unia Białopole - Hetman Żółkiewka 4:2
Granica Dorohusk - Hutnik Ruda Huta 2:1
Ogniwo Wierzbica - Orzeł Srebrzyszcze 2:3
Spółdzielca Siedliszcze - Sparta Rejowiec 0:3
Unia Rejowiec - Cukrownik Brat 2:5
Frassati Fajsławice - Tatran Kraśniczyn 4:2
Start Krasnystaw - Ruch Izbica 6:3
Tatran Kraśniczyn - Unia Rejowiec 1:2 (zaległy)

TABELA

1. Unia Białopole 13 33 43-20
2. Brat 13 32 51-21
3. Start 12 29 46-14
4. Sparta 13 28 43-21
5. Frassati 12 22 42-30
6. Hetman 12 21 29-25
7. Unia Rejowiec 13 18 24-31
8. Tatran 13 16 27-31
9. Ruch 12 15 40-38
10. Granica 13 15 21-31
11. Spółdzielca 13 12 27-35
12. Orzeł 13 7 22-52
13. Ogniwo 13 6 12-30
14. Hutnik 13 2 26-74
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!