Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

11 czerwca 2018 r.
14:15

Legia zainteresowana napastnikiem Chełmianki

1 10 A A
(fot. TOMASZ LEWTAK/MOTORLUBLIN.EU)

Nowy sezon coraz bliżej, a to oznacza, że spekulacji transferowych będzie coraz więcej. Kolejne ciekawe plotki przynosi portal legia.net, który informuje, że Legia Warszawa jest zainteresowana napastnikiem Chełmianki Przemysławem Banaszakiem

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wcześniej pojawiły się spekulacje, że mistrz Polski chętnie pozyskałby Patryka Szysza z Górnika Łęczna. Teraz Legia miała złożyć propozycję kolejnemu klubowi z naszego regionu. „Wojskowi” widzieliby w swoim zespole także Banaszaka, który rozgrywa kapitalny sezon.

Młody napastnik biało-zielonych ma już na koncie 20 goli w lidze. Jedną bramkę dorzucił też w rozgrywkach Pucharu Polski. W sumie bilans naprawdę wygląda imponująco: 31 występów i 21 trafień. Niedawno 21-latek urodzony w Szczebrzeszynie praktycznie w pojedynkę przesądził o wygranej Chełmianki z Unią Tarnów. Zespół Artura Bożyka pokonał „Jaskółki” 5:1, a Banaszak zapisał na swoim koncie aż cztery gole. Kto oglądał chociaż jeden mecz beniaminka, ten wie, jakie atuty ma młody napastnik. Jest szybki, ma bardzo dobre warunki fizyczne, a na dodatek potrafi nie tylko zachować chłodną głowę pod bramką rywali, ale i strzelić celnie zza pola karnego.

Wszystko wskazuje też na to, że zakończy sezon z koroną króla strzelców grupy czwartej III ligi. Obecnie ma dwie bramki przewagi nad Wojciechem Białkiem z Avii Świdnik, a o trzy wyprzedza Bartłomieja Buczka z Resovii. Według informacji portalu legia.net mistrz Polski miał już złożyć pierwszą ofertę Chełmiance w wysokości 100 tysięcy złotych. Trzecioligowiec ponoć chciałby dostać pięć razy tyle. Zainteresowanych jest więcej. Już w zimie niewiele brakowało, a Banaszak przeniósłby się do drugoligowego Radomiaka Radom. Był tam na testach, ale ostatecznie oba kluby nie doszły do porozumienia i zawodnik został w Chełmie. To była dobra decyzja. Przez kolejne pół roku miał pewne miejsce w składzie i rozegrał sporo dobrych spotkań.

Jak 21-latek radzi sobie z zainteresowaniem większych klubów? – Dobrze, nie zauważyłem, żeby nagle coś się zmieniło – mówi trener Artur Bożyk. – Wiemy, że po zakończeniu sezonu będzie bardzo ciężko zatrzymać Przemka u nas. Nie ma się jednak co dziwić. Zasłużył na to zainteresowanie większych klubów swoją ciężką pracą. Oczywiście, nadal musi pracować równie mocno – dodaje szkoleniowiec Chełmianki.

Zainteresowanie Legii Szyszem, Banaszakiem, czy Patrykiem Klimalą z Wigier Suwałki, to próba znalezienia nowego Jarosława Niezgody. W końcu warszawianie sprowadzili 23-latka z drugoligowej wówczas Wisły Puławy. I ten transfer okazał się strzałem w dziesiątkę. Niezgoda w sezonie 2017/2018 był najlepszym strzelcem „Wojskowych” z dorobkiem 13 goli.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 czerwca 2018 o 09:55
Na fanpagu 3Ligi o ile się nie mylę wiceprezes CH zdementował tę informację. Aczkolwiek bardzo gorąco życzę aby Przemek rozwijał się i doszedł jak najdalej. Duży talent, może i nie taki jak Błaszczykowski. Przemek bierz przykład z trenera Bożyka
Avatar
hetman / 11 czerwca 2018 o 22:53
Nie wiedziałem,że Banaszak urodził się w Szczebrzeszynie ale gwoli ścisłości przypomnę,że Baszak od lat mieszka w Żółkiewce i jego kariera zaczęła się w juniorach Hetmana Żółkiewka ,gdzie grał jeszcze 3 lata temu w III lidze.
Avatar
fx / 11 czerwca 2018 o 18:21
Błaszczykowski miał 19 lat i miał talent...a ten to może jedynie być gwiazdą w II lidze daj Boże.
Avatar
sak / 11 czerwca 2018 o 16:19
brawo brawo brawo ! Krasnystaw trzyma kciuki !
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 16:10
A w Wiśle Puławy mówią ze nie ma zdolnych chłopaków z regionu żeby grać w 2 Lidze. Naściągali szrotu z całej Polski i mają głąby spadek do 3 ligi
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:59
a Błaszczykowski z której ligi przechiodził do Wisły ??!!! i co ? i teraz mamy z niego pożytek w reprezentacji a Wisła zarobiła duże pieniądze ! Idż graj !!! Powodzenia
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:57
nie no lepiej kupić murzyna z 4 ligi niemieckiej i jemu dać szanse niż młodemu chłopakowi z Polski !
Avatar
realista / 11 czerwca 2018 o 15:42
Bądźmy poważni...ktoś jest niespełna rozumu aby brać napastnika w wieku 21 lat który gra w lidze gdzie piłka nie spada do Ekstraklasy...a raczej jeśli już to do rezerw Legii. Między III ligą a II jest kolosalna różnica a między III i Ekstraklasą przepaść. Niezgoda grał kilka sezonów w II lidze a ten strzelił 20 goli w ogórkowej III lidze? Ludzie to mają fantazję. Gdyby gość zrobił to w wieku 18 lat to byłoby co innego. On wydolnościowo nie ma szans na grę w Ekstraklasie...ktoś grzeje temat. Najpierw niech zagra choć jeden sezon w I lidze.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:34
MA BOŻYK NOSA DO TALENTÓW
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:28
Wp.pl transfer szysza upadł na samym początku gdyż Górnik Łęczna zażądał 330 tysięcy euro!!!!
Avatar
Gość / 12 czerwca 2018 o 09:55
Na fanpagu 3Ligi o ile się nie mylę wiceprezes CH zdementował tę informację. Aczkolwiek bardzo gorąco życzę aby Przemek rozwijał się i doszedł jak najdalej. Duży talent, może i nie taki jak Błaszczykowski. Przemek bierz przykład z trenera Bożyka
Avatar
hetman / 11 czerwca 2018 o 22:53
Nie wiedziałem,że Banaszak urodził się w Szczebrzeszynie ale gwoli ścisłości przypomnę,że Baszak od lat mieszka w Żółkiewce i jego kariera zaczęła się w juniorach Hetmana Żółkiewka ,gdzie grał jeszcze 3 lata temu w III lidze.
Avatar
fx / 11 czerwca 2018 o 18:21
Błaszczykowski miał 19 lat i miał talent...a ten to może jedynie być gwiazdą w II lidze daj Boże.
Avatar
sak / 11 czerwca 2018 o 16:19
brawo brawo brawo ! Krasnystaw trzyma kciuki !
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 16:10
A w Wiśle Puławy mówią ze nie ma zdolnych chłopaków z regionu żeby grać w 2 Lidze. Naściągali szrotu z całej Polski i mają głąby spadek do 3 ligi
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:59
a Błaszczykowski z której ligi przechiodził do Wisły ??!!! i co ? i teraz mamy z niego pożytek w reprezentacji a Wisła zarobiła duże pieniądze ! Idż graj !!! Powodzenia
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:57
nie no lepiej kupić murzyna z 4 ligi niemieckiej i jemu dać szanse niż młodemu chłopakowi z Polski !
Avatar
realista / 11 czerwca 2018 o 15:42
Bądźmy poważni...ktoś jest niespełna rozumu aby brać napastnika w wieku 21 lat który gra w lidze gdzie piłka nie spada do Ekstraklasy...a raczej jeśli już to do rezerw Legii. Między III ligą a II jest kolosalna różnica a między III i Ekstraklasą przepaść. Niezgoda grał kilka sezonów w II lidze a ten strzelił 20 goli w ogórkowej III lidze? Ludzie to mają fantazję. Gdyby gość zrobił to w wieku 18 lat to byłoby co innego. On wydolnościowo nie ma szans na grę w Ekstraklasie...ktoś grzeje temat. Najpierw niech zagra choć jeden sezon w I lidze.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:34
MA BOŻYK NOSA DO TALENTÓW
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:28
Wp.pl transfer szysza upadł na samym początku gdyż Górnik Łęczna zażądał 330 tysięcy euro!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.