Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

5 listopada 2015 r.
14:30

Lublinianka bez planu minimum

0 5 A A
Lublinianka ma szansę zakończyć rundę jesienną w czołówce tabeli III ligi, fot. Wojciech Nieśpiałowski
Lublinianka ma szansę zakończyć rundę jesienną w czołówce tabeli III ligi, fot. Wojciech Nieśpiałowski

Lublinianka ma ciekawą końcówkę rundy jesiennej. Trzy ostatnie spotkania ligowe w tym roku rozegra przed własną publicznością. W najbliższą sobotę trzeba wygrać z ostatnim AMSPN Hetmanem Zamość (początek o godz. 14). Później na Arenę Lublin przyjadą Wólczanka i Chełmianka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Po letniej wymianie składu drużyna trenera Marka Sadowskiego spisuje się bardzo dobrze. Długo była w czubie tabeli, a obecnie zajmuje szóstą lokatę z dorobkiem 27 punktów. Prowadzący Motor ma jedynie sześć „oczek” więcej. Będące za nim: Resovia, Karpaty i Stal Rzeszów zgromadziły po 31 punktów. Każdy z tych zespołów ma jednak znacznie trudniejszy terminarz i klub z Wieniawy ma dużą szansę, żeby zakończyć 2015 rok w jeszcze lepszych humorach.

„Sadek” nie robi jednak żadnych konkretnych planów.

– Nie ma sensu zakładać ile punktów minimum by nas zadowalało. Koncentrujemy się na każdy kolejnym spotkaniu. Wiadomo, że teraz czeka nas pojedynek z ostatnim Hetmanem. Musimy go za wszelką cenę wygrać, jednak moim zdaniem to nie będzie łatwe spotkanie. Trzeba zmotywować chłopaków na rywala, który przegrał do tej pory wszystkie mecze. Ale moja już w tym głowa, żeby się udało – zapowiada szkoleniowiec Lublinianki, który może być zadowolony z sytuacji kadrowej swojej drużyny na finiszu rundy jesiennej.

Wszyscy są gotowi do gry, nikt nie musi też pauzować za kartki. Do dyspozycji nie będzie jedynie Kamil Witkowski, ale „Witek” od dawna nie pojawił się na murawie, z powodu kontuzji.

– Z tego, co wiem miał mieć zabieg, ale na razie nic z tego nie wyszło. W tym roku już dla nas nie zagra, a do tematu wrócimy w styczniu – dodaje trener Sadowski.

Na swoją szansę cały czas czeka także Kewin Okoń. 20-latek błysnął w Pucharze Polski, gdzie zdobył dwa gole i miał już zadebiutować w III lidze.

– Chciałbym go zobaczyć na tle naszych ligowców jeszcze w tym roku. Wszystko będzie jednak zależało od tego, jak będą się nam układały mecze – wyjaśnia „Sadek”.

Poza Hetmanem Erwin Sobiech i spółka podejmą jeszcze Wólczankę i Chełmiankę. Obie ekipy ostatnio nie zachwycają. Pierwsi zdecydowali się niedawno na zmianę, na ławce. Marka Rybkiewicza zastąpił Tomasz Kaczyński. Biało-zieloni mają z kolei spore kłopoty kadrowe, zwłaszcza z powodu kontuzji. Grają też w kratkę. W czterech ostatnich kolejkach zaliczyli po dwa zwycięstwa i porażki.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KSL / 6 listopada 2015 o 20:39
Racja :)
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 20:28
Lepiej wygladaloby, gdyby uzywano tylko AMSPN. Dobrze pamietam dawne mecze pomiedzy Lublinianka a Hetmanem. Zostalo wszystko wypaczone. Hetman jest tylko na papierze, a prezydent Zamoscia Wnuk oszukal mieszkancow, zapewniajac pomoc w reaktywacji Hetmana przed wyborami.Teraz widac ze skumplowal sie z Marcinem Lysiem.
Avatar
Gość / 5 listopada 2015 o 20:04
BRAWO LUBLINIANKA! BRAWO SADEK! BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIE ZOSTAWIA DRUŻYNA. LEPSZE NIŻ PRZEINWESTOWANY MOTOR.
Avatar
Gość / 5 listopada 2015 o 14:47
Dziękujemy za zeszły sezon i obecną postawę. Jesteśmy z WAS dumni !!!! Jest wielką przyjemnością oglądanie waszych meczy. Widać myśl taktyczną poukładaną /w miarę budżetu/ zaangażwowaną DRUŻYNĘ!!! SADEK DZIEKUJEMY -KIBICE.
Avatar
Gość / 5 listopada 2015 o 14:41
NIE WARTO PISAĆ BO DRUŻYNA JEST POUKŁADANA A O TYM,ŻE BRAK LIDERA W ATAKU TO SADEK DOBRZE WIE. a TAK WOGÓLE TO JUŻ DZIŚ GRATYLACJE !!!!!!!!!!! DLA TRENERA I CAŁEJ DRUŻYNY OD WIERNYCH KIBICÓW. DZIĘKUJEMY ZA WALKĘ W KAŻDYM MECZU OD POCZĄTKU DO KOŃCA. ZA UTZRYMANIE W ZASZŁYM SEZONIE I POSTAWĘ DZIŚ.
Avatar
KSL / 6 listopada 2015 o 20:39
Racja :)
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 20:28
Lepiej wygladaloby, gdyby uzywano tylko AMSPN. Dobrze pamietam dawne mecze pomiedzy Lublinianka a Hetmanem. Zostalo wszystko wypaczone. Hetman jest tylko na papierze, a prezydent Zamoscia Wnuk oszukal mieszkancow, zapewniajac pomoc w reaktywacji Hetmana przed wyborami.Teraz widac ze skumplowal sie z Marcinem Lysiem.
Avatar
Gość / 5 listopada 2015 o 20:04
BRAWO LUBLINIANKA! BRAWO SADEK! BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIE ZOSTAWIA DRUŻYNA. LEPSZE NIŻ PRZEINWESTOWANY MOTOR.
Avatar
Gość / 5 listopada 2015 o 14:47
Dziękujemy za zeszły sezon i obecną postawę. Jesteśmy z WAS dumni !!!! Jest wielką przyjemnością oglądanie waszych meczy. Widać myśl taktyczną poukładaną /w miarę budżetu/ zaangażwowaną DRUŻYNĘ!!! SADEK DZIEKUJEMY -KIBICE.
Avatar
Gość / 5 listopada 2015 o 14:41
NIE WARTO PISAĆ BO DRUŻYNA JEST POUKŁADANA A O TYM,ŻE BRAK LIDERA W ATAKU TO SADEK DOBRZE WIE. a TAK WOGÓLE TO JUŻ DZIŚ GRATYLACJE !!!!!!!!!!! DLA TRENERA I CAŁEJ DRUŻYNY OD WIERNYCH KIBICÓW. DZIĘKUJEMY ZA WALKĘ W KAŻDYM MECZU OD POCZĄTKU DO KOŃCA. ZA UTZRYMANIE W ZASZŁYM SEZONIE I POSTAWĘ DZIŚ.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 3

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 19

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 420 31

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 21 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 258 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 6

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

III LIGA, GRUPA IV
29. KOLEJKA

Wyniki:

KSZO - Avia 1:0
Motor - Wisła 0:1
Resovia - Chełmianka 0:0
Podlasie - Wólczanka 2:4
Unia - Soła 4:0
JKS - MKS Trzebinia 2:0
Podhale - Orlęta 4:1
Karpaty - Wiślanie 0:3
Spartakus - Stal 0:1

Tabela:

1. Resovia 29 62 47-20
2. Motor 29 58 63-27
3. KSZO 28 56 44-24
4. Chełmianka 29 55 47-22
5. Wólczanka 29 52 50-32
6. Stal 29 48 46-30
7. Podhale 29 47 46-34
8. Wiślanie 29 44 48-46
9. Orlęta 28 39 40-42
10. Avia 28 39 50-36
11. Soła 29 32 33-52
12. Unia 29 31 41-57
13. Wisła 28 27 23-41
14. Spartakus 28 26 28-49
15. Podlasie 28 25 30-43
16. Trzebinia 29 24 31-53
17. JKS 28 22 30-59
18. Karpaty 28 22 23-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.