Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

2 września 2017 r.
17:04

Wiślanie Jaśkowice – Avia Świdnik 1:1. Szósty mecz, czwarty remis

2 18 A A
(fot. MKS AVIA ŚWIDNIK)

Avia to na razie królowie remisów. W sobotę świdniczanie prowadzili w Jaśkowicach z beniaminkiem 1:0, ale w końcówce stracili bramkę z rzutu karnego. Goście kończyli zawody w dziewiątkę, bo czerwone kartki obejrzeli: Jakub Szymala i Piotr Piekarski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W pierwszej połowie bramek nie było, a obie strony miały po jednej, świetnej okazji. Łukasz Popiela przymierzył w słupek, a w odpowiedzi spudłował Adam Nowak. Po zmianie stron ambitnie grający goście objęli prowadzenie po akcji Krystiana Mroczka. Piłkę do siatki skierował Nowak.

Wydawało się, że żółto-niebiescy zgarną wreszcie pierwszy komplet punktów w tym sezonie. W 82 minucie Jakub Szymala wykonał jednak wślizg. Nie trafił w piłkę, tylko w nogi rywala i sędzia zdecydował się wyrzucić zawodnika z boiska. 120 sekund później arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy po zdaniem Avii mocno naciąganym faulu. Odpowiedzialność wziął na siebie doświadczony Popiela i wyrównał stan spotkania.

W końcówce nie brakowało emocji i nerwów. Piotr Piekarski otrzymał cios w głowę i kiedy protestował, to został ukarany drugim „żółtkiem” i także wyleciał z boiska. Piłkarze Tadeusza Łapy w dziewiątkę dowieźli jednak jeden punkt.

– Niewiele nam zabrakło do wygranej, dlatego żałujemy tego spotkania – wyjaśnia trener Łapa. – Było sporo kontrowersji, bo naszym zdaniem zawodnik gospodarzy bardziej rzucił się w naszym polu karnym pięknym łabędziem, niż był faulowany. Nasza gra nie była jednak zła, mieliśmy kilka fajnych akcji i okazji na gole. Dla mnie to jest takie światełko w tunelu. Mamy przed sobą dużo pracy, ale uważam, że zmierzam w dobrym kierunku. Jestem przekonany, że z tygodnia na tydzień będzie jeszcze lepiej – dodaje szkoleniowiec ekipy ze Świdnika.

Wiślanie Jaśkowice – Avia Świdnik 1:1 (0:0)

Bramki: Popiela (85-z karnego) – Nowak (69).

Avia: Piotrowski – Wrzesiński, Jarzynka, Mazurek, Barański, Szymala, Piekarski, Orzędowski, Maluga (86 Kołodziej), Nowak (75 Czułowski), Białek (60 Mroczek).

Czerwone kartki: Szymala (Avia, 82 min, za drugą żółtą), Piekarski (Avia, 89 min, za drugą żółtą).

Sędziował: Jakub Pieron (Kielce).

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ciekawy kibic / 4 września 2017 o 16:20
Moim zdaniem wina zależy od piłkarzyków, po kasę i kontrakty to umieja się bić ale o realizację kontraktów (gra skteczna i zdobywanie punktów) to już nie. Może wszystko zależy od rodzaju umów z piłkazykami bo jesli maja zapisane w kontraktach wynagrodzenie zależne od wyników sportowych to dobrze. Jeśli natomiast dostaja kasę bez wzgledu na wynik to zarząd dał d..... prz podpisywaniu umów. I w drudim przypadku nawet najlepszy trener nic nie pomoże. Moze Ptrezes Reszka udzielił by odpowiedzi czy ilość zdobytych punktów przez drużynę ma wpływ na jej wynagraczanie????
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 10:17
To sie zarząd klubu nie ma czym popisać niestety!!! Czas na DOBRĄ zmianę!!!!
Avatar
zenek / 3 września 2017 o 19:50
Avia z remisami to to 4 ligi dojedzie tym bardziej że po drodze wp..le ze Stalą, Resovią i Motorem
Avatar
""" / 3 września 2017 o 14:11
Sukcesy w sporcie (nawet na stanowisku prezesa) i w innych tego typu dziedzinach osiąga się wtedy i tylko wtedy gdy robi się coś z pasji pielęgnowanej od lat, a nie z tylko i wyłącznie z wyznaczenia "z urzędu". Poglądy polityczne nie mają tu naprawdę żadnego znaczenia.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 12:17
A zreszta co tu dalej bic piane, aby sie nie skonczylo jak mowie. Tez wolalbym aby AVIA ladnie grala i byla w czubie. Ale chyba jednak pojda w PIS...du do 4 ligi moze wtedy sie wszyscy obudza
Avatar
była, będzie, jest! / 3 września 2017 o 12:15
Ludzie, wrzucacie sobie nawzajem. Jak ktoś pisał,wiadro pomyj wylewacie na zarząd i sztab szkoleniowy. Dajmy im pracować. Niech komentują Ci, którzy w sercu mają Avię! Zrób sobie jeden z drugim papiery trenerskie a nie swoje kompleksy leczysz na forach i to anonimowo. Mamy dopiero 6 spotkań, w tym 4 remisy, teraz czas na zwycięstwa. Jest w sumie 36 spotkań, dopiero było 6. Czytając Was to trzeba by już Avie wycofać z rozgrywek. Dajmy szanse chłopakom powalczyć, trenerom pracować a zarządowi ogarniać ten bałagan.
Avatar
kibic avii / 3 września 2017 o 11:54
Łapa wiadomości w temacie trenerki ma ale przełożyć tego na ludzi nie potrafi. Powód jest taki jak napisałeś.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 11:38
Ciebie jeszcze tatuś ZOMOwiec ciągnął na stadion inwigilować ludzi. No tak a nagrody dzieciom w konkursach karnych powinien wręczać Pan Zdzisio co zamiata parking, nie obrażając Pana Zdzisia! Kac dopadł bo jakoś hejterka słabnie?
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 11:20
I tu sie mylisz ja mecze AVII ogladam juz 40 lat sporadycznie w sezonie jak nie jestem na jednym to maks do poniatowej tez prawie na wszystkie jezdzilem wiec o czym gadasz do mnie Prawda jest taka ze klubem kieruja nieuki i dyletanci i skonczy sie to 4 liga
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 10:38
Nie widziałeś bo nie chodzisz. Taki kibic z ciebie jak z koziej dupy trąba. Jak się zarząd z klubem utożsamia to źle, jakby na mecze nie chodził to też byś skomlał. Ty i tak shejtujesz wszystko, bo czego się spodziewać po synu ZOMOwca.
Avatar
ciekawy kibic / 4 września 2017 o 16:20
Moim zdaniem wina zależy od piłkarzyków, po kasę i kontrakty to umieja się bić ale o realizację kontraktów (gra skteczna i zdobywanie punktów) to już nie. Może wszystko zależy od rodzaju umów z piłkazykami bo jesli maja zapisane w kontraktach wynagrodzenie zależne od wyników sportowych to dobrze. Jeśli natomiast dostaja kasę bez wzgledu na wynik to zarząd dał d..... prz podpisywaniu umów. I w drudim przypadku nawet najlepszy trener nic nie pomoże. Moze Ptrezes Reszka udzielił by odpowiedzi czy ilość zdobytych punktów przez drużynę ma wpływ na jej wynagraczanie????
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 10:17
To sie zarząd klubu nie ma czym popisać niestety!!! Czas na DOBRĄ zmianę!!!!
Avatar
zenek / 3 września 2017 o 19:50
Avia z remisami to to 4 ligi dojedzie tym bardziej że po drodze wp..le ze Stalą, Resovią i Motorem
Avatar
""" / 3 września 2017 o 14:11
Sukcesy w sporcie (nawet na stanowisku prezesa) i w innych tego typu dziedzinach osiąga się wtedy i tylko wtedy gdy robi się coś z pasji pielęgnowanej od lat, a nie z tylko i wyłącznie z wyznaczenia "z urzędu". Poglądy polityczne nie mają tu naprawdę żadnego znaczenia.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 12:17
A zreszta co tu dalej bic piane, aby sie nie skonczylo jak mowie. Tez wolalbym aby AVIA ladnie grala i byla w czubie. Ale chyba jednak pojda w PIS...du do 4 ligi moze wtedy sie wszyscy obudza
Avatar
była, będzie, jest! / 3 września 2017 o 12:15
Ludzie, wrzucacie sobie nawzajem. Jak ktoś pisał,wiadro pomyj wylewacie na zarząd i sztab szkoleniowy. Dajmy im pracować. Niech komentują Ci, którzy w sercu mają Avię! Zrób sobie jeden z drugim papiery trenerskie a nie swoje kompleksy leczysz na forach i to anonimowo. Mamy dopiero 6 spotkań, w tym 4 remisy, teraz czas na zwycięstwa. Jest w sumie 36 spotkań, dopiero było 6. Czytając Was to trzeba by już Avie wycofać z rozgrywek. Dajmy szanse chłopakom powalczyć, trenerom pracować a zarządowi ogarniać ten bałagan.
Avatar
kibic avii / 3 września 2017 o 11:54
Łapa wiadomości w temacie trenerki ma ale przełożyć tego na ludzi nie potrafi. Powód jest taki jak napisałeś.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 11:38
Ciebie jeszcze tatuś ZOMOwiec ciągnął na stadion inwigilować ludzi. No tak a nagrody dzieciom w konkursach karnych powinien wręczać Pan Zdzisio co zamiata parking, nie obrażając Pana Zdzisia! Kac dopadł bo jakoś hejterka słabnie?
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 11:20
I tu sie mylisz ja mecze AVII ogladam juz 40 lat sporadycznie w sezonie jak nie jestem na jednym to maks do poniatowej tez prawie na wszystkie jezdzilem wiec o czym gadasz do mnie Prawda jest taka ze klubem kieruja nieuki i dyletanci i skonczy sie to 4 liga
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 10:38
Nie widziałeś bo nie chodzisz. Taki kibic z ciebie jak z koziej dupy trąba. Jak się zarząd z klubem utożsamia to źle, jakby na mecze nie chodził to też byś skomlał. Ty i tak shejtujesz wszystko, bo czego się spodziewać po synu ZOMOwca.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 7

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.