IV LIGA LUBELSKA

Sokół Adamów - Tomasovia 1:4, pojedynek beniaminków dla Eko Różanka

Dodano: 24 września 2017, 22:03

(fot. TOMASZÓW.PL)

W trzech pierwszych minutach meczu Sokół Adamów – Tomasovia Paweł Staszczak i Michał Skiba z ekipy gości zmarnowali dwie dobre sytuacje.

Szybko się jednak poprawili. Ten pierwszy w piątej minucie otworzył wynik po celnej główce, a niedługo później Skiba po wrzucie z autu i wielkim zamieszaniu pod bramką gospodarzy wepchnął piłkę do siatki z pięciu metrów. Sylwester Buga dał gospodarzom chwilę nadziei. Chwilę, bo 120 sekund później Marcin Żurawski z karnego znowu znowu zapewnił niebiesko-białym dwie bramki zaliczki. Po przerwie wynik ustalił Łukasz Mruk po świetnym podaniu od Karola Karólaka za linię obrony.

– No cóż, na początku nikt nas nie znał jako beniaminka. Później poszła już wieść w eter, że szybko tracimy gole. I każdy, kto do nas przyjeżdża stosuje pressing. Tak było w niedzielę. Pewnie gdyby nie gol na 1:3 jeszcze przed przerwą, to bardziej byśmy powalczyli – ocenia Dariusz Dziewulski, opiekun zespołu z Adamowa.

Zadowolony z postawy swojej drużyny był Marek Sadowski. – Mimo trudnych warunków naprawdę stworzyliśmy sporo sytuacji i szybko udało się strzelić dwie bramki. Trzeba jednak przyznać, że Sokół potrafił nam zagrozić – wyjaśnia popularny „Sadek”.

Sokół Adamów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:4 (1:2)

Bramki: Buga (33) – Staszczak (5), Skiba (14), Żurawski (35-z karnego), Mruk (57).

Sokół: Osial – Szymański, Goździołko, Zdunek (65 P. Nowicki), Bogucki, Łukasik, Sokołowski (69 Mateusz Baran), Buga (80 Zin), Grochowski, Wiraszka (75 K. Nowicki), Borkowski.

Tomasovia: Bartoszyk – Żurawski, Karwan, Smoła (75 Piątkowski), Tetych, Gęborys, Karólak (75 Krosman), Skiba, Mileniczuk (46 Szuta), Staszczak (68 Łeń), Mruk (59 Kłos).

Żółta kartka: Bogucki (Sokół). Widzów: 200.

Więcaszek bohaterem Eko

Eko Różanka wygrało pojedynek beniaminków z MKS Ryki. Gospodarze od 25 minuty prowadzili po celnym strzale z 11 metrów Wojciecha Więcaszka. Ten sam gracz w samej końcówce podwyższył prowadzenie gospodarzy. Paweł Przybysz dał gościom nadzieje 120 sekund później, ale na więcej przyjezdnym zabrakło już czasu. Drużyna Pawła Wardy żałuje też zmarnowanego rzutu karnego, bo w 60 minucie jedenastki nie wykorzystał Dawid Osojca.

Eko Różanka – MKS Ryki 2:1 (1:0)

Bramki: Więcaszek (25-z karnego, 87) – Przybysz (89).

Eko: Witkowski – Prus, Sobów, Żakowski (71 Jędrzejuk), Kruk, Shelyuk (60 Magdysz), Jankowski, Walaszek (71 Bartnik), Łobko (80 Mikulski), Więcaszek, Skorupski (46 Błaszczuk)

MKS: Kałaska – Walasek, Przybysz, D. Osojca, Siwek, Cieślak, Cienkowski (79 Szlendak), Bułhak (81 Ciota), Gransztof, Wasilewski, Jabłoński (85 Banach)

Żółte kartki: Cieślak, Wasilewski, Jabłoński (Ryki)

Sędziował: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).

łada ŁOOOO

łada ŁOOOO
łada ŁOOOO (25 września 2017 o 16:06) 0
Długo jeszcze Skorupski będzie wystawiał swoich kolegów emerytów ?? Jankowski kolejny mecz najsłabszy na boisku ale trener zmienia każdego oprócz swoich kolegow....  To się zaczyna robić dziwne będzie i nic Ci do tego. swoimi kolegami się zajmij ale pewnie Ty ich nie masz i zazdroscisz ze ktoś na kolegów  nie płacze w samotności.. przy winie.. Sam.
Gość (25 września 2017 o 14:27) 0
Długo jeszcze Skorupski będzie wystawiał swoich kolegów emerytów ?? Jankowski kolejny mecz najsłabszy na boisku ale trener zmienia każdego oprócz swoich kolegow.... To się zaczyna robić dziwne

11. KOLEJKA (14-15 października)
Tomasovia - Górnik II 2:1
Roztocze - Kłos Chełm 2:3
Lewart - Hetman 3:1
MKS Ryki - Sokół Adamów 0:3
Kryształ - Victoria Żmudź 1:0
Powiślak - EKO Różanka 2:2
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2:3