Piłka nożna

Liga Mistrzów: Drużyna Rafała Murawskiego wygrała z Barceloną!

Autor: (lukisz)

Wielka sensacja w Barcelonie! W trzeciej kolejce Ligi Mistrzów drużyna Pepa Guardioli przegrała na własnym stadionie z Rubinem Kazań 1:2! Co więcej swój udział w zwycięstwie rosyjskiej drużyny miał Rafał Murawski.

Pozyskany z Lecha Poznań zawodnik pojawił się na murawie w 43 minucie spotkania. Prowadzenie gościom już w po 120 sekundach zapewnił Alieksander Rjazancew, który uderzeniem z około 30 metrów zaskoczył Victora Valdesa.

W pierwszej połowie gospodarze nie zdołali doprowadzić do wyrównania mimo że dominowali na boisku, ale udało im się tuż po przerwie.

Zlatan Ibrahimović wykorzystał świetne podanie Xavi'ego i strzelił "po długim rogu”. W kolejnych minutach oblężenie Barcelony ustało, a Rubin zaczął wyprowadzać groźne kontry.

Jedna z nich przyniosła Rosjanom zwycięskie trafienie, które zapisał na swoim koncie Gokdeniz Karadeniz.

Porażkę kibicom z Katalonii osłodził jednak nieco końcowy rezultat w Mediolanie, gdzie Inter tylko zremisował z Dynamem Kijów 2:2.

Podopieczni Jose Mourinho w swoim trzecim tegorocznym meczu Ligi Mistrzów po raz trzeci nie potrafili wywalczyć kompletu punktów.