Piłka nożna

Piłka nożna: Wyniki środowych spotkań w bialskopodlaskiej i zamojskiej klasie okręgowej

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 sierpnia 2009, 23:23

W środę odbyły się spotkania trzeciej kolejki zamojskiej klasy okręgowej, a także drugiej serii gier w bialskopodlaskiej okręgówce.

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA
3 KOLEJKA: Tanew Majdan Stary – Kryształ Werbkowice 2:4 (Niemiec 3, Skubis 87 – M. Kycko 17, 53, Szczyrba 44, T. Janda 78).

* Omega Stary Zamość – Tur Turbin 5:1 (Chadaj 22, 63, Grula 29, 69, Kita 57 – Omiotek 13).

* Płomień Spartan Nieledew – Olimpiakos Tarnogród 2:2 (Łysiak 30, Świst 70 – Dołęcki 25, Bździuch 88) * Cosmos Józefów – Unia Hrubieszów 0:1 (Oleszczuk 48).

* Granica Lubycza Królewska – Ostoja Skierbieszów 0:5 (Musiel 65 z karnego, Michoński 67, 75, Gulak 71, Gałka 77).

* Huczwa Tyszowce – Nord 98 Wysokie 4:0 (Późniak 5, Piotr Maliszewski 28, Paweł Maliszewski 63, A. Mac 77).

* Korona Łaszczów – Victoria Łukowa Chmielek 6:0 (Brytan 2, 25, 38, 70 Bataszow 44, Borowiak 60).

* Echo Zawada – Sparta Wożuczyn 3:0 (Kapłon 30, Blonka 35, 70).

NASTĘPNA KOLEJKA (29-30 sierpnia): Kryształ – Sparta * Victoria – Echo * Nord – Korona * Ostoja – Huczwa * Unia – Granica * Olimpiakos – Cosmos * Tur – Płomień * Tanew – Omega.

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA
2. KOLEJKA: Unia Krzywda – Lesovia Trzebieszów 3:1 (Wesołowski, Warda, A. Białach – Kozłowski 50).
* Sokół Adamów – Victoria Parczew 3:0 (walkower, drużyna Victoria nie stawiła się na meczu).

* GLKS Rokitno – Grom Kąkolewnica 2:0 (Wawryniuk 51, Marczuk 90).

* Lutnia Piszczac – Orkan Wojcieszków 3:0 (drużyna Orkana nie stawiła się na meczu).

* Dwernicki Stoczek Łukowski – ŁKS Łazy 1:0 (Pieńkus 65).

* Unia Żabików – LKS Dobryń 0:3 (Rudczyk 60, Stecz 77, 80).

* Agrosport Leśna Podlaska – Polesie Serokomla 2:1 (Wasilewski 32, Ledworuch 44 – Kulik 30).

NASTĘPNA KOLEJKA (30 sierpnia): Polesie – Unia K., Dobryń – Agrosport, Łazy – Unia Ż., Orkan – Dwernicki, Grom – Lutnia, Victoria – Rokitno, Lesovia – Sokół.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!