MKS Lublin rozgromił Piotrcovię w ostatnim sparingu (zdjęcia)

Dodano: 1 września 2017, 21:16

Piłkarki MKS Lublin zakończyły sezon przygotowawczy. W ostatnim meczu kontrolnym drużyna Roberta Lisa łatwo pokonała Piotrcovię Piotrków Trybunalski 32:18

Spotkanie od pierwszego gwizdka przebiegało pod dyktando gospodyń. Już do przerwy MKS prowadził 17:10. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i zawodniczki trenera Lisa nie miały problemów z powiększaniem przewagi. Ostatecznie zawody zakończyły się wygraną lublinianek aż 32:18.

Siedem bramek zdobyła Dagmara Nocuń, a po pięć dołożyły Kinga Achruk i Marta Gęga.

– Największy nasz problem to na ten moment konsekwencja. Jest wiele drobnych szczegółów, nad którymi musimy pracować. Gdy tylko coś naprawimy, pojawia się coś nowego, ale zmierzamy w dobrym kierunku – ocenia trener Robert Lis na klubowym portalu MKS Lublin.

MKS Lublin – Piotrcovia 32:18 (17:10)

MKS: Besen, Gawlik, Januchta – Nocuń 7, Achruk 5, Gęga 5, Drabik 4, Rola 2, Matuszczyk 2, Repelewska 2, Nestsiaruk 2, Rosiak 2, Petkovska 1.

Gość (2 września 2017 o 09:02) 0
Największy problem to chyba brak prawego rozegrania i prawego skrzydła . Nikt nie chciał grać z Petkovska - piłkę dostała tylko 1 raz i zdobyła gola - zastanawiające ?? !