Polski Cukier Toruń – TBV Start Lublin 84:73. Bez niespodzianki

Dodano: 4 stycznia 2017, 20:54

Koszykarze TBV Startu dobrze zaczęli środowy mecz w Toruniu. Goście szybko prowadzili nawet 16:6. Niepokonany w tym sezonie Polski Cukier szybko odrobił jednak straty i wygrał 84:73

Po pierwszej kwarcie drużyna Davida Deka miała w zapasie cztery punkty (19;23). W drugiej odsłonie powiększyła jednak prowadzenie do dziewięciu „oczek” (23:32). Niestety, przed przerwą więcej już nie zapunktowała przed. Gospodarze zanotowali serię 17:0 i po pierwszej połowie tablica wyników wskazywała rezultat 40:32 na korzyść miejscowych.

Kolejne fragmenty meczu to już kontrola spotkania ze strony ekipy z Torunia. W trzeciej kwarcie Kamil Sulima i spółka prowadzili różnicą kilkunastu „oczek”, a w czwartej nawet 20. Lublinianie wyjdą na parkiet kolejny raz dopiero 15 stycznia, kiedy zmierzą się u siebie z Treflem Sopot.

Polski Cukier Toruń – TBV Start Lublin 84:73 (19:23, 21:9, 19:12, 25:29)

Polski Cukier: Sulima 24, Weaver 13, Wiśniewski 13, Trotter 7, Skifić 7 oraz Perka 16, Sanduł 3, Michalski 1, Śnieg 0, B. Diduszko 0.

TBV Start: Balmazović 19, Wiggins 12, Dłoniak 7, Peterson 6, Bonarek 2 oraz Ciechociński 8, Kellogg 7, Jankowski 6, Trojan 6, Kowalski 0.

(4) komentarzy

Gość (6 stycznia 2017 o 16:51) 0
Start mogl powalczyc o wygrana. Diduszko gral 3 min i zlapal kontuzje, Weaver szybko zlapal 3 faule i musial siedziec na lawie. Sprawe zalatwili Polacy z Torunia ktorzy pokazali ze lublinianie slabo bronia pod koszem. Brandon kolejny mecz nie za bardzo, nie wiem czy mu sie chce, moze sie zniechecil. Teraz 2 kluczone mecze z Treflem u siebie i Siarka na wyjezdzie - Jak Start mysli o sportowym utrzymaniu musi wygrac te dwa mecze.
Gość (5 stycznia 2017 o 13:38) 0
Sulima ma na imię Krzysztof. Nawet tego 'redaktor' nie wie.
Gość (5 stycznia 2017 o 10:44) 0