Avia kontra Politechnika, czyli czas na siatkarskie derby

Avia kontra Politechnika, czyli czas na siatkarskie derby 13 3

Przed Avią Świdnik i LKPS Politechniką Lublin spotkanie derbowe. Początek w sobotę o godzinie 17, w sali Szkoły Podstawowej nr 7, w Świdniku

Krosno Glass Karpaty Krosno – MKS Avia Świdnik 3:2. Porażka na własne życzenie

Krosno Glass Karpaty Krosno – MKS Avia Świdnik 3:2. Porażka na własne życzenie 1 1

W meczu na szczycie Avia Świdnik uległa w pięciu setach Karpatom Krosno. LKPS Politechnika Lublin dopisał trzy punkty po wygranej nad AKS V LO Rzeszów

Siatkarze Huraganu wygrali w Ostrołęce

Siatkarze Huraganu wygrali w Ostrołęce 0 0

Huragan Międzyrzec Podlaski wrócił z Ostrołęki z kompletem punktów

Siatkarki Tomasovii wygrały derby i wyszły z dołka

Siatkarki Tomasovii wygrały derby i wyszły z dołka 0 0

Derby dla Tomasovii! Drużyna Stanisława Kaniewskiego bez straty seta rozprawiła się z LUK AZS UMCS. Tym samym gospodynie przerwały kiepską serię trzech porażek z rzędu

Siatkarze Avii Świdnik znowu wygrali 3:0

Siatkarze Avii Świdnik znowu wygrali 3:0 1 3

Drugi raz z rzędu Avia Świdnik rozprawiła się z rywalem bez straty seta. Tym razem ograła u siebie RCS Radom

Siatkarki LUK AZS UMCS chcą przerwać złą passę

Siatkarki LUK AZS UMCS chcą przerwać złą passę 11 0

Po dwóch porażkach z rzędu LUK AZS UMCS stanie przed szansą na przełamanie. Lublinianki zmierzą się we własnej hali z ostatnią w tabeli Pogonią Proszowice. Początek meczu zaplanowano na godz. 18

Huragan Międzyrzec Podlaski – MOS Wola Warszawa 3:2. Odwrócili losy meczu

Huragan Międzyrzec Podlaski – MOS Wola Warszawa 3:2. Odwrócili losy meczu 1 0

Huragan Międzyrzec Podlaski podczas spotkania z MOS Wola Warszawa nie pozwolił nudzić się swoim kibicom

Udany weekend siatkarzy Avii i Politechniki

Udany weekend siatkarzy Avii i Politechniki 1 1

Avia Świdnik i LKPS Politechnika Lublin zgodnie ograły swoich rywali na ich terenie

Porażki siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii

Porażki siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii 0 0

To nie był udany weekend dla naszych zespołów. LUK AZS UMCS nie zdołał urwać choćby punkty jednemu z faworytów – MKS SAN-Pajda Jarosław (1:3). W większy dołek wpadła Tomasovia, która uległa ostatniej w tabeli Pogoni Proszowice

Huragan Międzyrzec Podlaski – Huragan Wołomin 3:1

Huragan Międzyrzec Podlaski – Huragan Wołomin 3:1 0 0

Zespół z Międzyrzeca Podlaskiego chciał wygrać za wszelką cenę po dwóch porażkach z rzędu. Udało się

Zwycięstwa siatkarzy Avii i Politechniki

Zwycięstwa siatkarzy Avii i Politechniki 2 4

W pierwszym meczu na własnym parkiecie w obecnym sezonie Avia Świdnik pokonała Neobusa Niebylec 3:2

Huragan Międzyrzec Podlaski – Czołg AZS UW Warszawa 1:3. Wybitnie im nie idzie

Huragan Międzyrzec Podlaski – Czołg AZS UW Warszawa 1:3. Wybitnie im nie idzie 0 0

Huragan Międzyrzec Podlaski gorszy od Czołgu AZS UW Warszawa

LKPS Politechnika Lublin – RCS Cerrad Czarni Radom 3:1

LKPS Politechnika Lublin – RCS Cerrad Czarni Radom 3:1 8 1

W trzecim meczu w obecnym sezonie LKPS Politechnika Lublin pokonał RCS Cerrad Czarnych Radom 3:1

Avia i Politechnika Pszczółka bez punktów

Avia i Politechnika Pszczółka bez punktów 0 5

W drugim występie w tym sezonie Avia Świdnik uległa na wyjeździe Błękitnym Ropczyce 1:3

Siatkarze Huraganu przegrali w Augustowie

Siatkarze Huraganu przegrali w Augustowie 0 0

Huragan Międzyrzec Podlaski uległ na wyjeździe Centrum Augustów 1:3. Była to druga przegrana drużyny z Międzyrzeca

Srebro Kingi Kołosińskiej na turnieju w Chinach

Srebro Kingi Kołosińskiej na turnieju w Chinach 0 0

Lubelska siatkarka plażowa wraz ze swoją koleżanką Katarzyną Kociołek stanęła na drugim stopniu podium podczas zawodów z cyklu World Tour rozgrywanych w Qinzhou. Polski duet był niespodzianką imprezy pokonując wyżej notowane zawodniczki.

Trzy mecze, dwa zwycięstwa siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii

Trzy mecze, dwa zwycięstwa siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii 2 0

W pierwszy weekend nowego sezonu nasze drużyny zaliczyły... trzy występy. Pracowite dni ma za sobą zwłaszcza LUK AZS UMCS. Lublinianki najpierw przegrały w sobotę z Marbą Sędziszów Małopolski 2:3. Dzień później ograły 3:1 MKS II Dąbrowa Górnicza. Tomasovia na dzień dobry pokonała MKS II w pięciu setach

Wygrane Avii Świdnik i LKPS Politechniki Lublin

Wygrane Avii Świdnik i LKPS Politechniki Lublin 7 14

Avia Świdnik mimo że przegrywała już 0:2 w setach pokonała na wyjeździe KKS Kozienice 3:2. LKPS Politechnika Lublin nie miał problemów z wygraniem 3:0 z drużyną Skórzani Skarżysko-Kamienna

Metro Warszawa – Huragan Międzyrzec Podlaski 3:1. Nie mieli armat

Metro Warszawa – Huragan Międzyrzec Podlaski 3:1. Nie mieli armat 0 0

Na inaugurację sezonu Huragan Międzyrzec Podlaski uległ na wyjeździe Metru Warszawa 1:3

Siatkarki LUK AZS UMCS szykują się do nowego sezonu

Siatkarki LUK AZS UMCS szykują się do nowego sezonu 37 0

Od mocnego uderzenia nowy sezon rozpocznie LUK AZS UMCS. Lublinianki w sobotę o godz. 17 zagrają z Marbą Sędziszów Małopolski, a w niedzielę o 10 z MKS II Dąbrowa Górnicza. Oba spotkania odbędą się w hali CKF przy ul. Langiewicza

Siatkarki Tomasovii mają przed sobą próbę generalną przed ligą

Siatkarki Tomasovii mają przed sobą próbę generalną przed ligą 1 1

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego sezonu. Tomasovia znowu chce należeć do czołówki, ale ponownie, jak w poprzednich rozgrywkach w kość drużynie dają problemy ze zdrowiem ważnych zawodniczek

Avia gorsza tylko od mistrza Ukrainy

Avia gorsza tylko od mistrza Ukrainy 1 0

Świdniczanie zajęli drugie miejsce w międzynarodowym turnieju w Warszawie

MKS Avia Świdnik uczciła turniejem 65-lecie istnienia klubu

MKS Avia Świdnik uczciła turniejem 65-lecie istnienia klubu 4 2

„Żółto-niebiescy” wygrali dwa mecze, 3:1 z KKS Kozienice i 3:2 z Krosno Glass Karpaty Krosno.

Avia i Politechnika szlifują formę przed ligą

Avia i Politechnika szlifują formę przed ligą 4 2

LKPS Politechnika Lublin zajął drugie miejsce, a MKS Avia Świdnik trzecie w rozegranym w Białej Podlaskiej IV Memoriale Kazimierza Rybaka. Zwyciężył BAS Białystok