Szóstka Biłgoraj wygrała z Jedynką Aleksandrów Łódzki 3:2

Dodano: 15 kwietnia 2011, 20:24

Szóstka Biłgoraj wygrała pierwszy mecz w turnieju mistrzyń z Jedynką Aleksandrów Łódzki 3:2 (Dariusz

Świetnie turniej mistrzyń II ligi rozpoczęły siatkarki Szóstki Biłgoraj. Zawodniczki trenera Pawła Wrzeszcza pokonały Jedynkę Aleksandrów Łódzki 3:2. To pierwszy ktok w kierunku awansu do I ligi. Przypomnijmy, że promocję wywalczą trzy z czterech zespołów.

Szóstka przegrywała w setach 0:1 i 1:2, ale zdołała pokonać rywalki. Oba zespoły nie dawały za wygraną zwłaszcza w trzeciej części zawodów. Ostatecznie Jedynka okazała się lepsza o dwa "oczka” 35:33.

W dwóch kolejnych rozdaniach górą były siatkarki z Biłgoraja. Najpierw po wyrównanej walce Paula Rauch i spółka wygrały 28:26, a w tie-breaku 15:13.

– To był bardzo ważny mecz i na szczęście to my rozstrzygnęliśmy go na swoją korzyść. Uważam, że spotkanie stało na wysokim poziomie, a my pokonaliśmy przeciwniczki zasłużenie. Nie poddawaliśmy się, chociaż po przegranym secie numer trzy byliśmy w trudnej sytuacji – ocenia trener Wrzeszcz.

W sobotę jego drużyna zagra z gospodarzem imprezy – Legionovią Legionowo. Początek zawodów o godz. 16.

WYNIKI I TABELA

Jedynka Aleksandrów Łódzki - Szóstka Biłgoraj 2:3 (25:21, 20:25, 35:33, 26:28, 13:15)

Gaudia Trzebnica - Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 15:25, 15:25)

1. Legionovia 1 2 3-0
2. Szóstka 1 2 3-2
3. Jedynka 1 1 2-3
4. Gaudia 1 1 0-3

SOBOTA
Szóstka - Legionovia * Jedynka - Gaudia.

NIEDZIELA
Gaudia - Szóstka * Legionovia - Jedynka.

Ernest
Ernest (16 kwietnia 2011 o 10:07) 0
W Murowanej Goślinie nie wyszło bo nie miała Szóstka rozgrywającej, teraz też nie ma tzn. ma tą samą kiepską ale może wyjdzie czego im bardzo życzę
wielkopolanin (15 kwietnia 2011 o 22:18) 0
Serdeczne gratulacje za pierwszy kroczek w kierunku 1 ligi jesze jeden mecz wygrac i bedzie feta czyli awans z radoscią.W Murowanej Goslinie nie wyszło moze teraz wyjdzie.