Sport KALENDARZ

11-12 lutego

Dodano: 9 lutego 2017, 17:54

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin, w sobotę o godz. 15.30 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Koszykówka

* Basket Liga Kobiet: Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – CCC Polkowice, w niedzielę o godz. 17 w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: TBV Start II Lublin – AZS UJK Kielce, w niedzielę o godz. 16 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie

* Rozgrywki LNBA: w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. Program zawodów, sobota: MyjniaKrycha-CGMPolska – Symbit (godz. 10) * Alpaca-Alfachem – Kadeo-Nadar (11) * WSNS Devils – NoToCo (12) * Ibra Poniatowa – Partizan (13) * Niedziela: Venta – Korwex (10) * Jurand – Vappol D-Art (11) * AT Vision – Domik Pasywny (12) * Arkada – Dbros Puławy (13) * Dragon Juranda 7 – Alco (14) * Rodmos – Matematyka (15) * Ekbud – Bracia Mrozik (16) * Grizzly Asseco BS – BiM Team (17).

Piłka ręczna

* Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – KPR Kobierzyce, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Chrobry Głogów, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

* I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – Siódemka Miedź Legnica, w sobotę o godz. 18 w Hali Widowiskowo-Sportowej WWFiS przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej.

Siatkówka

* II liga mężczyzn: LKPS Politechnika Pszczółka Lublin – Avia Świdnik, w sobotę o godz. 17 w hali sportowej Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36 (wjazd od ulicy Wapiennej lub od ul. Nadbystrzyckiej – wjazd koło Kościoła) w Lublinie * Huragan Międzyrzec Podlaski – Czołg AZS Uniwersytet Warszawski, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

Pływanie

* Memoriał Henryka Kosakowskiego, w sobotę od godz. 9 (I blok) i 15.30 (II blok i otwarcie zawodów) oraz w niedzielę o godz. 9 w Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich 4.

Tenis stołowy

* II Turniej w Tenisie Stołowym z Cyklu Grand Prix LZS 2017 ,,O Puchar Wójta Gminy Niedźwiada", w sobotę o godz. 9.30 w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Niedźwiadzie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!