Sport KALENDARZ

11-13 grudnia

Dodano: 10 grudnia 2015, 16:43

FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin – Stelmet Zielona Góra, w niedzielę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Tauron Basket liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, w sobotę o godz. 17 w hali MOSiR, im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: domlublin.pl AZS UMCS Lublin – Shmoolky Warszawa, w sobotę o godz. 20 w hali MOSiR, im Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Zagłębie Lubin, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR, przy al. Partyzantów w Puławach.

* II liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – MKS Wieluń, w sobotę o godz. 18 w hali sportowo-widowiskowa AWF, przy ul. Sitnickiej w Białej Podlaskiej.

* I liga kobiet: MKS AZS Lublin – MTS Kwidzyn, w sobotę o godz. 12.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – Politechnika Anilana Łódź, w sobotę o godz. 15 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Piłka nożna

* Halowy turniej Ogniska TKKF Omega „Piłka łączy, nie dzieli”, w sobotę od godz. 8 w hali SP 52, przy ul. Jagiełły 52 w Lublinie.

* Halowy turniej Ogniska TKK Omega „o Puchar Prezydenta miasta Lublin”, w niedzielę od godz. 14 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego, przy ul. Głębokiej w Lublinie.

Siatkówka

* Turniej Nadziei Olimpijskich i II Turniej o Mistrzostwo województwa lubelskiego młodziczek, w sobotę i niedzielę od godz. 10.30 w hali im. A. Gołasia przy ul. Popiełuszki 1 i hali ZS nr 3, przy ul. Słowackiego 7 w Kraśniku.

* Turniej Nadziei Olimpijskich, II Turniej o Mistrzostwo województwa lubelskiego młodzików, w sobotę i niedzielę od godz. 10.30 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej 2 i hali ZPO nr 2, przy ul. Partyzantów 8 w Międzyrzecu Podlaskim.

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Skawa Wadowice, w sobotę o godz. 17 w hali ZS nr 2, przy ul. Żwirki Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim

* II liga mężczyzn: ASPS Avia Świdnik – TSV Sanok, w sobotę o godz. 18 w hali Szkoły Podstawowej nr 7, przy ul. Armii Krajowej 3 w Świdniku * KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – KS Metro Warszawa, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

Sporty walki

* III Mistrzostwa Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin, w sobotę od godz. 10 w hali, przy ul. Głowackiego w Lublinie.

Pływanie

* Finał 39. edycji zawodów „Laur Lubelskiego Koziołka” oraz puchar MTP Lublinianka, w sobotę od godz. 12 na basenie Aqua Lublin, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żaczek i żaków, w sobotę od godz. 9 w sali ZS Nr 6, przy ul. Kalinowej 5 A w Zamościu.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi 2015 o puchar prezydenta miasta Lublina, w sobotę od godz. 14.30 (potwierdzenie obecności do godz. 14.15) w świetlicy klubowej, przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w kategorii open, a drugi będzie przeznaczony dla młodych talentów do lat 14.

* Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach Błyskawicznych 2015 do 8, 10, 12, 14, 16, 18 lat i open, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.40) w Starostwie Powiatowym, przy ul. Spokojnej 9 w Lublinie. Więcej szczegółów na temat obydwu turniejów można uzyskać na stronie internetowej szachy.lublin.pl.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!