Sport KALENDARZ

14-15 kwietnia

Dodano: 13 kwietnia 2017, 18:56

(fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

Piłka nożna

* III liga: Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska, w sobotę o godz. 16 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie * Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik, w sobotę o godz. 15 na stadionie przy ul. Warszawskiej w Radzyniu Podlaskim.

* IV liga (wszystkie mecze w sobotę): Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Hrubieszów (11) * POM Iskra Piotrowice – Hetman Zamość (11) * LKS Milanów – Lublinianka Lublin (11) * Lewart Lubartów – Polesie Kock (12) * Lutnia Piszczac – Kryształ Werbkowice (12) * Łada 1945 Biłgoraj – Kłos Chełm (13) * Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna (13) * Powiślak Końskowola – Chełmianka Chełm (14) * Stal Kraśnik – Victoria Żmudź (14).

* Lubelska klasa okręgowa (wszystkie mecze w sobotę): KS Góra Puławska – Tur Milejów (11) * Unia Wilkołaz – Sygnał Lublin (11) * Wisła II Puławy – Stal Poniatowa (11) * Granit Bychawa – Piaskovia Piaski (11) * Janowianka Janów Lubelski – Perła Borzechów (11) * Płomień Trzydnik Duży – Orion Niedrzwica Duża (11) * GKS Niemce – Stok Zakrzówek (12).

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze w sobotę): Olimpia Miączyn – Omega Stary Zamość (11) * Victoria Łukowa/Chmielek – Cosmos Józefów (13) * Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów (13) * Grom Różaniec – Sokół Zwierzyniec (13) * Orion Dereźnia – Roztocze Szczebrzeszyn (13) * Potok Sitno – Sparta Wożuczyn (13) * Igros Krasnobród – Włókniarz Frampol (15).

Koszykówka

* Polska Liga Koszykówki mężczyzn: TBV Start Lublin – Polski Cukier Toruń, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Międzynarodowy Turniej Koszykówki Młodzieżowej EYBL, w piątek i sobotę w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Program imprezy, piątek: Kedainiai SM/Pikenroll – SS Saldus Pro Basketball (10.30) * Rguor – CFBB Luxembourg (10.30) * TBV Start Lublin – BS Ridzene (12) * SKM-KPMG – A.Kraukla/VEF (13.30) * SS Saldus Pro Basketball –Rguor (15) * CFBB Luxembourg – Kedainiai (16.30) * A.Kraukla/VEF – TBV Start (18) * BS Ridzene – SKM-KPMG (19.30). Sobota: SS Saldus – A.Kraukla/VEF (8.45) * CFBB Luxembourg – BS Ridzene (10.15) * SKM-KPMG – Kedainiai (11.45) * Rguor – TBV Start (13.15).

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!