Sport KALENDARZ

15-17 kwietnia

Dodano: 14 kwietnia 2016, 18:41

FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI
FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Legionovia Legionowo, w sobotę o godz. 19 na stadionie MOSiR, przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk (16) * Chełmianka Chełm – Iżolator Boguchwała (17) * Motor Lublin – Sokół Sieniawa (19). Niedziela: Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska (12) * Orlęta Radzyń Podlaski – Piast Tuczempy (15) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław (15).

* IV liga, sobota (wszystkie mecze o godz. 16): Victoria Żmudź – Hetman Żółkiewka * Polesie Kock – Górnik II Łęczna * Podlasie Biała Podlaska – Unia Hrubieszów. Niedziela: Powiślak Końskowola – Orion Niedrzwica Duża (14.30) * Kryształ Werbkowice – Orlęta Łuków (15) * Opolanin Opole Lubelskie – Lutnia Piszczac (15) * Stal Kraśnik – Granica Dorohusk (15) * Janowianka Janów Lubelski – Włodawianka Włodawa (15).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Janowia Janów Podlaski – Dąb Dębowa Kłoda * LKS Milanów – Huragan Międzyrzec Podlaski * ŁKS Łazy – Grom Kąkolewnica * Niwa Łomazy – Granica Terespol * Orzeł Czemierniki – Dwernicki Stoczek Łukowski * Sokół Adamów – LZS Dobryń * Tytan Wisznice – Unia Żabików.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Start Krasnystaw – Sawena Sawin (16). Niedziela: Ogniwo Wierzbica – Unia Rejowiec (14) * Frassati Fajsławice – Brat Siennica Nadolna (16) * Ruch Izbica – Spółdzielca Siedliszcze (16) * Tatran Kraśniczyn – Unia Białopole (16) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Eko Różanka (16) * Kłos Chełm – GKS Pławanice/Kamień (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Orły Kazimierz – Granit Bychawa (16). Niedziela: Płomień Trzydnik Duży – Tajfun Ostrów Lubelski (15) * POM Iskra Piotrowice – Iskra Krzemień (15) * Unia Wilkołaz – Tęcza Bełżyce (15) * KS Dąbrowica – Piaskovia Piaski (15.30) * Ruch Ryki – LKS Wierzchowiska (16) * Wisła II Puławy – Perła Borzechów (16) * Stal Poniatowa – GKS Niemce (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota (wszystkie mecze o godz. 16):Łada 1945 Biłgoraj – Ostoja Skierbieszów * Igros Krasnobród – Olimpia Miączyn * Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek. Niedziela: Korona Łaszczów – Pogoń 96 Łaszczówka (14) * Włókniarz Frampol – Grom Różaniec (15) * Cosmos Józefów – Roztocze Szczebrzeszyn (16) * Granica Lubycza Królewska – Orkan Bełżec (16) * Sokół Zwierzyniec – Huczwa Tyszowce (16).

* Orlikowe Mistrzostwa Euro 2016, piątek (Orlik przy ul. Jagiełły): 18 Polska (Dziesiąta) – Niemcy(Amator) * 18.35 Belgia (Cleopatra) – Irlandia(Omega) * 19.10 Hiszpania (OPP Lublin) – Turcja(Elmar) * 19.45 Włochy (Devils) – Szwecja(KS Niemce) * 20.20 Hiszpania (OPP Lublin) – Chorwacja(Emeryci). Sobota (Orlik przy ul. Rycerskiej): 19 Rumunia (Huragan) – Szwajcaria (KS Tęcza) * 17 kwietnia(niedziela) Orlik AL. Racławickie * 18 Irlandia (Omega) – Szwecja(KS Niemce) * 18.35 Islandia (Market T) – Austria(Osada)

Piłka ręczna

* I liga kobiet: MKS II AZS UMCS Lublin – MTS Żory, w sobotę o godz. 13 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – MUKS Czarni Regimin, w sobotę o godz. 15.15 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, w sobotę o godz. 16 w hali WWFIS, przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej.

Pływanie

* II runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka, w sobotę od godz. 11 (rozgrzewka o godz. 10) na pływalni Aqua Lublin, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* III runda Liga Pływackiej Szuwarek, w niedzielę od godz. 10 (rozgrzewka o godz. 9.15) na pływalni MOSiR, przy ul. Piłsudskiego w Krasnymstawie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – ETA Dąbrowa Górnicza, w sobotę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Futbol Amerykański

* PLFA I: Tytani Lublin – Tychy Falcons, w sobotę o godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Tenis stołowy

* Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Lubelskiego, w sobotę od godz. 9.30 w Kocudzy.

Szachy

* Otwarte Mistrzostwa Miasta Lublin 2016 Dzieci do lat 7 o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10 w świetlicy klubowej, przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

* Turniej „Szach Królowi” w szachach błyskawicznych, w niedzielę od godz. 14.30 w świetlicy klubowej, przy al. Piłsudskiego w Lublinie. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w kategorii open, a drugi dla młodych talentów do lat 14.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!