Sport KALENDARZ

26-28 maja

Dodano: 25 maja 2017, 20:10

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin, w sobotę o godz. 18 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* III liga: Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim, w sobotę o godz. 12 na stadionie przy ul. Warszawskiej w Radzyniu Podlaskim.

* IV liga, sobota: Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice (17) * Chełmianka Chełm – Lublinianka Lublin (17.30). Niedziela: Stal Kraśnik – Łada 1945 Biłgoraj (14) * Powiślak Końskowola – Włodawianka Włodawa (16) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lutnia Piszczac (16) * Polesie Kock – POM Iskra Piotrowice (17) * Unia Hrubieszów – LKS Milanów (17) * Victoria Żmudź – Lewart Lubartów (17) * Górnik II Łęczna – Kłos Chełm (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): ŁKS Łazy – Unia Żabików * Orzeł Czemierniki – Dwernicki Stoczek Łukowski * Bizon Jeleniec – Sokół Adamów * Kujawiak Stanin – Tytan Wisznice * Orlęta Łuków – Huragan Międzyrzec Podlaski * Dąb Dębowa Kłoda – Grom Kąkolewnica * LZS Dobryń – Niwa Łomazy.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Eko Różanka – Spółdzielca Siedliszcze (14) * Granica Dorohusk – Ogniwo Wierzbica (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 16): Start Krasnystaw – Unia Białopole * Tatran Kraśniczyn – Sparta Rejowiec Fabryczny * Vitrum Wola Uhruska – Frassati Fajsławice * Ruch Izbica – Hetman Żółkiewka * Unia Rejowiec – Brat Siennica Nadolna.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski – Stal Poniatowa (11) * Płomień Trzydnik Duży – GKS Niemce (11) * Granit Bychawa – KS Góra Puławska (16) * Janowianka Janów Lubelski – Wisła II Puławy (16) * MKS Ryki – Unia Wilkołaz (17). Niedziela: Perła Borzechów – Stok Zakrzówek (13) * Opolanin Opole Lubelskie – Tur Milejów (17) * Orion Niedrzwica Duża – Sygnał Lublin (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Olender Sól – Grom Różaniec (11) * Sparta Wożuczyn – Olimpia Miączyn (17) * Włókniarz Frampol – Cosmos Józefów (17) * Igros Krasnobród – Huczwa Tyszowce (17) * Omega Stary Zamość – Orion Dereźnia (17.30). Niedziela: Pogoń 96 Łaszczówka – Korona Łaszczów (13) * Potok Sitno – Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec (17).

* Centralna Liga Juniorów, niedziela: TOP 54 Biała Podlaska – Wisła Kraków (12) * Motor Lublin – Resovia (12).

* BeKSa CUP Mini EURO 2017 – Ogólnoplski Turniej Piłki Nożnej Żaków Starszych (rocznik 2008), w sobotę i niedzielę od godz. 9 na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzycka 36B w Lublinie.

* Wiosenny Puchar Lublina, w sobotę o godz. 19 na Orliku przy ul. Rycerskiej i w niedzielę o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

* Turniej z okazji Dnia Matki „Tobie mamo – dla ciebie bije moje serce”, w sobotę o godz. 11 na Orliku przy ul. Jagiełły w Lublinie.

Piłka ręczna

* Rewanżowy mecz o trzecie miejsce w PGNiG Superlidze mężczyzn: Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn, w piątek o godz. 20.15 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

Strzelectwo

* Wojewódzki Turniej Strzelecki z okazji 60-lecia TKKF, w niedzielę od godz. 10 w Kumowej Dolinie koło Chełma.

Pływanie

* 41 Edycja Zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka 2017 – runda III, w sobotę od godz. 11 (rozgrzewka rozpocznie się godzinę wcześniej) na pływalni Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Liga Pływacka Szuwarek – V runda, w niedzielę od godz. 10 (rozgrzewka rozpocznie się o godz. 9.15) na pływalni MOSiR Krasnystaw przy ul. Piłsudskiego 52 a w Krasnymstawie.

Goalball

* III Międzynarodowy Turniej w Goalball, w sobotę i niedzielę od godz. 8 w hali MOSiR „Bytrzyca” przy Al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

Siatkówka plażowa

* Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski, od piątku do niedzieli na boiskach: Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Konstantynów 1G oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

Trial rowerowy

* II runda Pucharu Polski, w niedzielę od godz. 12 na placu przy Al. Lotników Polski w Świdniku.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!